Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDREAS JONSSON - Wiadomości
0
Andreas Jonsson milczał od czasu spadku bydgoskiej Polonii do 1 ligi. Teraz, kiedy wybrał już nowy zespół, zdecydował się podziękować i opisać w kilku słowach swoje siedem s(...)
0
Władze Międzynarodowej Federacji Motocyklowej obradujące w Macao, w Chinach zdecydowały o przyznaniu stałych dzikich kart na sezon 2011. (...)
0
Andreas Jonsson zanotował wczoraj upadek w Gorican. Szwed jest już w Bydgoszczy i jak sam mówi przyczyną wypadku było pęknięcie aluminiowego elementu, mocującego widelec przedniego(...)
0
Magazyn "Tempo" opublikował ranking zawodników zagranicznych, występujących w polskich ligach, pod względem zarobków. W czołowej "10" znalazło się aż ośmiu przedstawicieli speedway(...)
0
Kolejny mecz i kolejny kiepski występ zanotował Patryk Dudek. W poniedziałkowym meczu we Wrocławiu "Duzers" zdobył tylko punkt. W jednym z biegów młodzieżowiec Falubazu prowadził, (...)
0
Już za niespełna trzy godziny w Gorzowie Wlkp. rozpocznie się ostatnia runda cyklu Grand Prix. Wyłoni ona srebrnego i brązowego medalistę. Będzie to ktoś z dwójki Andreas Jonsson -(...)
0
Andreas Jonsson wygrał Grand Prix Chorwacji! Szwed zaprezentował kolejny raz znakomitą dyspozycję. Drugie miejsce wywalczył Chris Harris na zabytkowym silniku kupionym od kontuzjow(...)
0
Faworyt nie zawiódł. Mimo ambitnych planów Fredrika Lindgrena o pokonaniu Andreasa Jonssona, to właśnie "AJ" wywalczył tytuł mistrza Szwecji na torze w Malilli. Srebro przypadło ws(...)
0
Już dzisiaj o godzinie 16:00 w Malilli odbędzie się finał mistrzostw Szwecji seniorów. Murowanym kandydatem do zwycięstwa jest miejscowy zawodnik Andreas Jonsson, który na torze sw(...)
0
Dzięki świetnej postawie Andreasa Jonssona i Fredrika Lindgrena, drużyna Dackarny Malilla odniosła zwycięstwo wyjazdowe w Vastervik, pokonując tamtejszy zespół 44:46. Przed ostatni(...)
0
Słabsza postawa "Szwedzkiego" zaciągu Stelmet Falubazu zaważyła na ostatecznym wyniku niedzielnego meczu w Lesznie. Andreas Jonsson, w sześciu startach zdobył w sumie 8+1 pkt., jed(...)
0
W drugim meczu szwedzkiej Elitserien, drużyna Hammarby Sztokholm pokonała na własnym torze Dackarne Malilla 45:39. Najlepiej wśród miejscowych spisał się nieoczekiwanie Robert Kośc(...)
0
Żużlowcy Falubazu Zielona Góra łatwo pokonali wczoraj Betard Spartę Wrocław na wyjeździe. Mimo tego faktu, żużlowcy z Zielonej Góry zgodnie przyznali, że tor, jaki zastali we Wrocł(...)
0
Andreas Jonsson wczoraj oficjalnie zadebiutował w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra. Szwed spisał się całkiem przyzwoicie i z dorobkiem 10 pkt. był jednym z liderów zielonogórz(...)
0
Najgorszy scenariusz dla Falubazu Zielona Góra na najbliższe dni? Start w inauguracyjnym meczu z Unibaxem Toruń bez swoich szwedzkich gwiazd - Andreasa Jonssona i Jonasa Davidssona(...)
0
Bardzo duże wzmocnienie przygotował dla swoich kibiców Robert Dowhan, prezes Falubazu Zielona Góra. Pozyskał on bowiem Andreasa Jonssona, który po siedmiu sezo(...)
0
Na czwartek prezes bydgoskiej Polonii - Jacek Wojciechowski zaplanował rozmowy z kapitanem Andreasem Jonssonem. Według informacji "Pomorskiej" - ostatnie, pożegnalne.(...)
0
Doszło wreszcie w Bydgoszczy do długo oczekiwanego spotkania prezesa Polonii z Emilem Sajfutdinowem. Rozmowa ta nie przyniosła jednoznacznej odpowiedzi na temat przyszłości Emila, (...)
0
Ricky Kling zdecydował się, że nie będzie zmieniał barw klubowych w rodzimej lidze i parafował nową umowę z Dackarną Mallila.(...)
0
Andreas Jonsson po raz pierwszy w swojej karierze wygrał rundę cyklu Grand Prix rozegraną na doskonale mu znanym torze w Bydgoszczy. Kiedy po nieudanym sezonie Polonii Bydgoszcz od(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com