Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna Speedway
vs
Piraterna Speedway
Wczoraj o 19:00
Para juniorów Motoru Lublin okazała się zdecydowanie najlepsza na własnym torze i sięgnęła po złoto Młodzieżowy Mistrzostw Polski Par Klubowych. Srebro wywalczyli młodzieżowcy Włókniarza Częstochowa, zaś po brąz Arged Malesa Ostrów Wlkp.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ANDREAS JONSSON - Wiadomości
0
W sobotę w Rybniku odbył się VI Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka. W zawodach najlepszy okazał się Szwed Andreas Jonsson, który zgromadził w czterech startach 11 punkt(...)
0
Chris Holder wykorzystał walkę Tomasza Golloba i Jarosława Hampela i wygrał w Grand Prix Europy w Lesznie. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć tego biegu, który wzbu(...)
0
Andreas Jonsson obok Patryka Dudka był najlepszym zawodnikiem poniedziałkowego spotkania pomiędzy Polonią a Falubazem Zielona Góra. "AJ" przyznał, że nie potrafił się spasować do t(...)
0
Zapraszamy do zapoznania się z kursami naszego partnera Betsafe na wydarzenia żużlowe. Za tydzień inauguracja cyklu Grand Prix. Polecamy zakład całosezonowy na wytypowanie mistrza (...)
0
Jak już informowaliśmy zespół Falubazu odbył dzisiaj pierwszy sparing na własnym torze, ścigając się w wewnętrznym meczu treningowym. Co mieli do powiedzenia zawodnicy po meczu?(...)
0
Andreas Jonsson w debiutanckim sezonie w barwach Falubazu Zielona Góra sięgnął wraz ze swoim zespołem po tytuł DMP. Marzeniem Jonssona jest, pomimo wielu ruchów kadrowych, obrona (...)
0
Przebywający w Warszawie Andreas Jonsson był dziś gościem senatora Roberta Dowhana w gmachu polskiego Parlamentu. W piątek A.J. weźmie udział w balu Stelmetu Falubazu Zielona Góra (...)
0
Kilka dni temu na stronie Grand Prix pojawiła się wypowiedź Andreasa Jonssona odnośnie sytuacji w Falubazie Zielona Góra. Na polskie portale została ona przetłumaczona w sposób, kt(...)
0
Australijczyk Jason Crump wygrał rozgrywany w sobotę V Międzynarodowy Memoriał Łukasza Romanka w Rybniku. Drugie miejsce w finałowym wyścigu zajął Krzysztof Kasprzak, trzecie Szwed(...)
0
Jak wiadomo Andreas Jonsson po siedmiu sezonach żegna się z bydgoską Polonią. Wszystko wskazuje, iż jego nowym klubem będzie Tauron Azoty Tarnów. Przegląd Sportowy dotarł do żądań (...)
0
Zwycięstwem Unii Leszno 47:37 zakończył się dzisiejszy sparing z Falubazem Zielona Góra na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Najlepiej wśród gospodarzy spisywał się Janusz Kołodziej,(...)
0
W zakończonych przed chwilą zawodach o Koronę Bolesława Chrobrego - pierwszego króla polski, rozgrywanych w Gnieźnie zwyciężył XXXXX. Dalsze miejsca w finale zajęli Tomasz Gollob, (...)
0
Jak już informowaliśmy, Andreas Jonsson jest już jedną nogą w Falubazie Zielona Góra. Jak przyznał prezes tego klubu - Robert Dowhan, działacze Falubazu od dawna marzyli o pozyskan(...)
0
Wybornym atakiem na ostatnich metrach Jarosław Hampel zaskoczył miejscowego faworyta Andreasa Jonssona i o długość koła wyprzedził go, triumfując w Grand Prix Skandynawii! Drugi ws(...)
0
W dzisiejszym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, zespół Dackarny Malilla przegrał na swoim torze rywalizację z Piraterną Motala 39:51. Wśród gospodarzy zawiedli Hans Andersen, Rune H(...)
0
Andreas Jonsson podobnie jak Piotr Protasiewicz czy Greg Hancock stanęli w kłopotliwej sytuacji z powodu regulaminu. Wszyscy pojadą w roku 2012 w cyklu Grand Prix a miejsce w Falub(...)
0
Zaplanowany na dziś mecz 17. kolejki Elitserien Piraterna Motala - Dackarna Malilla został odwołany. Nowy termin został ustalony na najbliższą niedzielę. Mocno skomplikowało to wee(...)
0
Przegląd Sportowy zrobił prognozę zawodników, którzy zarobią najwięcej w sezonie 2011 w Polsce. Królem listy jest Jason Crump, który z kwotą 2,8 mln zł otwiera zestawienie. Powyżej(...)
0
Osobą, która wyprzedziła po ostatnim turnieju Tomasza Golloba w klasyfikacji GP jest Andreas Jonsson. Szwed jest o krok od zdobycia pierwszego w historii medalu IMŚ. "AJ" zdaje sob(...)
0
Coraz częściej pojawiają się spekulacje o odejściu Piotra Protasiewicza z Falubazu Zielona Góra. Potwierdzają to doniesienia dziennikarzy "Przeglądu Sportowego" czy też "Super Expr(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com