Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
3
W życiu każdego studenta jest taki moment, że chciałoby mu się wyć do księżyca, bo chociażby wypruł żyły i tak nie zda. (...)
10
Tym razem spróbujemy dokładniej przyjrzeć się ubiegłorocznemu beniaminkowi ekstraligi, który jest fenomenem, pod wieloma względami, nie tylko pozytywnymi. Tomasz Gollob i spółka po(...)
13
W kolejnej odsłonie naszego cyklu, postanowiłem przyjrzeć się bliżej klubowi Betardu Sparty Wrocław. Ta drużyna, choć nikt na nią nie stawiał, zdołała w poprzednim sezonie dotrzeć (...)
8
Miniony sezon był bardzo trudny dla mojej ukochanej Staleczki, do samego końca musieli bronić się przed barażem. Gdyby nie Zmarzlik, to wolę nie myśleć, co by było.... (...)
1
5 lat temu
Nie zwalniamy tempa i ruszamy z kolejnym cyklem felietonów. tym razem na czarny sport, spojrzymy z przymrużeniem oka. Gdzie jest Mistrz i Wicemistrz? Co wyprawia beniaminek? Co w F(...)
6
Lider zielonogórskiej ekipy uległ kontuzji w czerwcu ubiegłego roku. Złamanie jakiego doznał podczas Drużynowego Pucharu Świata okazało się być poważniejsze w skutkach, niż na pocz(...)
32
Ostatnie wydarzenia dały mi do myślenia, dziś zatrzymam się na chwilę, przemyślę wszystko i podzielę się z wami swoimi wnioskami. (...)
2
Obiecałam sobie, że będę na bieżąco komentować każde ważniejsze wydarzenie w speedway'u. Przynajmniej jeden felieton na tydzień. Do tego zabierałam się kilka dni. Dlaczego ?(...)
5
Dziś prezentujemy państwu list otwarty do Krystiana Rempały, oraz jego bliskich. Pokażmy mu, że nadal go wspieramy w tej walce. Zachęcamy do wpisów zawierających słowa otuchy w tyc(...)
2
W kolejnej części nowego cyklu felietonów, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej Tomaszowi Gollobowi i jego karierze. Tym lepszym i gorszym momentom... Zapraszamy. (...)
1
Zapraszam na nowy cykl felietonów, w którym komentować będę różne sytuacje mające miejsce w naszym żużlowym świecie, a także obok niego. (...)
1
Pragniemy przedstawić Państwu nowy cykl felietonów, w których zostanie zaprezentowane świeże, lub czasem refleksyjne spojrzenie na żużlowy świat. Poruszone będą tematy kontrowersyj(...)
12
Na inauguracje sezonu żużlowego czekali wszyscy fani czarnego sportu. Jesień i zima strasznie się ciągnęły, wszyscy czekali na wiosnę i się doczekali. W piątek 8 kwietnia oficjalni(...)
7
Wracamy! Chciałoby się rzec - czas najwyższy. Tak, ruszył sezon tak samo my ruszamy ponownie z cyklem #waszwywiad.(...)
4
Żużel to raczej brudny sport, typowo męski tak mi się kiedyś wydawało. Co może być fajnego w ściganiu się w tumanach kurzu? W dodatku jazda w lewo? Prędzej nie robiło to na mnie wi(...)
9
Rzecz o ekspresji językowej komentatorów i dziennikarzy żużlowych.(...)
3
To już piąta przygoda z odkrywaniem zabójczej maszyny, jaką jest motocykl żużlowy. Dziś na warsztat weźmiemy ramy. To najprostszy produkt w całym motocyklu, lecz w ostatnich latach(...)
18
Dziś postanowiłam, że odpocznę od wróżenia, poczekam na jakiś proroczy sen. Zapewne każdy z was ma swoich ulubionych zawodników, takich, których widziałby w drużynie, której kibicu(...)
18
Dziś dalej będę się produkować, zastanawiam się nad zmianą tytułu, może wróżka Aleksandra prawdę Ci powie? Ostatnio wróżyłam z rąk, a teraz chyba powróżę z fusów. Bardzo proszę wsz(...)
20
Do inauguracji sezonu żużlowego pozostało już niewiele czasu. Znamy już terminarz. Pierwsze ściganie będzie już 8 kwietnia. Co tym razem wymyśliłam? (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com