Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Wielkiej Brytanii znów zwyciężyła z przedstawicielami Australijskiego speedway`a 54:36. W zespole zwycięzców ponownie brylował Tai Woffinden. Tym razem Brytyjczyk zdobył czysty komplet.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
3
To już piąta przygoda z odkrywaniem zabójczej maszyny, jaką jest motocykl żużlowy. Dziś na warsztat weźmiemy ramy. To najprostszy produkt w całym motocyklu, lecz w ostatnich latach(...)
18
Dziś postanowiłam, że odpocznę od wróżenia, poczekam na jakiś proroczy sen. Zapewne każdy z was ma swoich ulubionych zawodników, takich, których widziałby w drużynie, której kibicu(...)
18
Dziś dalej będę się produkować, zastanawiam się nad zmianą tytułu, może wróżka Aleksandra prawdę Ci powie? Ostatnio wróżyłam z rąk, a teraz chyba powróżę z fusów. Bardzo proszę wsz(...)
20
Do inauguracji sezonu żużlowego pozostało już niewiele czasu. Znamy już terminarz. Pierwsze ściganie będzie już 8 kwietnia. Co tym razem wymyśliłam? (...)
4
4 lata temu
Walentynki obchodziliśmy wczoraj. Internet zalała fala tekstów psychologów ? ekspertów od miłości, którzy tłumaczyli, że każdy miłość odczuwa inaczej i każdego kocha się w inny spo(...)
3
4 lata temu
Prawo natury mówi, że w przyrodzie musi zostać zachowana równowaga. Gdziekolwiek następuje przesyt danej substancji, zaczyna sobie ona szukać ujścia w inne rejony, aż do wyrównania(...)
7
Czy warto ryzykować swoje życie dla kilku chwil adrenaliny ? A może tak naprawdę to chęć poznania nieznanego ?(...)
9
Po 7 latach przerwy, na stadion przy Śląskiej powraca Memoriał wielkiej legendy gorzowskiego żużla. Zwolennikami powrotu tego święta, byli szczególnie kibice żółto-niebieskich. (...)
6
Ciężko przewidzieć jaki będzie układ sił w tegorocznej PGE Ekstralidze, ale śmiało można stwierdzić, że przed beniaminkiem z Rybnika bardzo trudne zadanie. O powrocie do Ekstraligi(...)
23
Wiadomo już, że lubelska drużyna nie pojawi się na ligowych torach w roku 2016. Jak wygląda w Lublinie krajobraz po porażce?(...)
13
Wiemy jak będzie wyglądać Nice PLŻ w 2016 roku, więc czas się zastanowić jaki to może być sezon dla bydgoskiej Polonii co niniejszym postanowiłem uczynić.(...)
11
Dawno mnie tu nie było, nad czym bardzo ubolewam, niestety zatrzymały mnie sprawy osobiste. Mamy już nowy rok, nowe wyzwania, oczekiwania, wszystko przed nami.(...)
7
Krótki tekst podsumowujący cykl #waszwywiad(...)
18
Wraca cykl #waszwywiad. Tym razem na pytania odpowie prezes Unii Leszno - Piotr Rusiecki.(...)
3
Większość portali zajmujących się sportem żużlowym pisze o tym, że bracia Pawliccy nie dogadali się z władzami klubu w kwestii finansowej, a kibice już zapomnieli, że to w dużej mi(...)
10
To już kolejny artykuł, w którym poznajemy tajniki sprzętu żużlowego. Dzisiaj zajmiemy się niezwykle kontrowersyjną częścią, jaką jest tłumik.(...)
11
Ostatnio mieliście okazje zadać pytania nowemu zawodnikowi bydgoskiej Polonii. Viktor odpowiedział na wasze pytania, poniżej prezentujemy odpowiedzi.(...)
42
Udało mi się nawiązać kontakt z kolejną osobą, więc zaczynamy kolejny #waszwywiad.(...)
758
5 lat temu
Lubicie bajki? Ja muszę się przyznać, że bardzo. Mimo że od jakiegoś (choć stosunkowo niedługiego) czasu jestem już raczej -ścia, a nie -naście, wszelkiego rodzaju bajki, opowieści(...)
47
Pierwsi będą ostatnimi w mojej analizie. Mistrz, bezwzględny lider w tym roku i ekipa, która na złoto w pełni zasłużyła. Nie było przypadku, nie było poważnych kontuzji i z tego na(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com