Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostatni sprawdzian kadry przed finałem FIM Speedway of Nations.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
19
Po sprzedaży bydgoskiego zespołu mieliście okazję do przepytania Prezydenta Bydgoszczy. Już teraz zapraszamy do lektury waszego wywiadu.(...)
29
Sezon 2015 zapowiadał się obiecująco. Większość zawodników zgłaszała bycie w lepszej formie niż w ubiegłym roku. Niestety w trakcie sezonu, okazało się, że będzie to czas długi i p(...)
10
W minioną sobotę w Australii rozegrano ostatni turniej Grand Prix w tym sezonie. Wiemy już kto zapewnił sobie udział w przyszłorocznym cyklu. Teraz czekamy tylko na to, komu BSI pr(...)
14
Po moich wcześniejszych rozważaniach na temat pięciu klubów PGE Ekstraligi sezonu 2015, przyszedł czas na tych najważniejszych i najlepszych, medalistów naszej ligi. Rozpoczynamy o(...)
2
Wśród ośmiu zawodników, którzy odpadli w serii kwalifikacyjnej znalazł się ten, którego wielu fanów ?czarnego sportu? do dziś wspomina z utęsknieniem, pomimo tego że nigdy nie osią(...)
15
Przed trzynastoma laty żużlowe Grand Prix przeszło swoistą metamorfozę. Zmodyfikowano system rozgrywania zawodów, zwiększono liczbę turniejów w kalendarzu, a zmagania najlepszych n(...)
23
Jako że literomanię rozpocząłem przed meczami barażowymi, jak pewnie pamiętacie, przeskoczyliśmy drużynę z Rzeszowa. Zanim rozpoczniemy analizę drużyn z miejsc medalowych, jest odp(...)
37
Niedawna konferencja Polskiego Związku Motorowego rzuciła trochę nowego światła na organizację przyszłorocznego Grand Prix na Narodowym. Na konferencji przedstawiciele PZM przedsta(...)
55
Kolejna odsłona naszego cyklu, który cieszy się waszym zainteresowaniem.(...)
38
Skupię się tylko na aspektach regulaminowych, gdyż zauważyłem iż w dyskusji wokół startu drużyny z Łotwy w Ekstralidze pojawiło się wiele nieporozumień. Najczęstszym zarzutem z ja(...)
6
Druga odsłona waszego wywiadu. Tym razem na zadane przez Was pytania odpowiedział Norbert Krakowiak.(...)
99
Wracamy do naszej żużlowej literomanii. Tym razem zajmiemy się drużyną KS Toruń, która jako jedyna mogła poczuć się prawdziwie przegrana w tegorocznej fazie play-off. Jako że ?KS? (...)
54
Mimo, że jestem kibicem GKMu Grudziądz, pozwolę sobie na analizę zespołu z Wrocławia. Wiem, że nie jestem w temacie tak jak Wy - kibice z Wrocławia. Ale może zapoznacie się z głose(...)
9
Dwa tygodnie temu gorzowscy radni zaakceptowali umowę wynegocjowaną przez działaczy Stali Gorzów z firmą BSI. Gorzów będzie miał prawa do organizacji turniejów Grand Prix w latach (...)
60
Lokomotiv Daugavpils wygrał w tym sezonie rozgrywki Nice Polskiej Ligi Żużlowej i zapewnił sobie awans do PGE Ekstraligi. Jednak z powodów regulaminowych prawdopodobnie w przyszłym(...)
94
Awans do Ekstraligi generuje bardzo duże koszty. Nawet podwojenie budżetu przez beniaminka nie daje gwarancji utrzymania. Jest wiele klubów, które po sezonie spadały z hukiem, staj(...)
17
Kolejna odsłona naszej akcji polegającej na przeprowadzeniu wywiadu z wykorzystaniem waszych pytań. (...)
9
Ostatnio mieliście okazję zadawać pytania Damianowi Stalkowskiemu. Dziś prezentujemy odpowiedzi na zadane przez was pytania. Zapraszamy do lektury!(...)
47
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
33
5 lat temu
Gdyby nie to, że jakiś czas temu (prawie) na dobre porzuciłem mocniejsze alkohole, byłbym się, niczym trener Cieślak wziął i napił. A wszystko za sprawą tego, co dzieje się w tym s(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com