Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
9
Dwa tygodnie temu gorzowscy radni zaakceptowali umowę wynegocjowaną przez działaczy Stali Gorzów z firmą BSI. Gorzów będzie miał prawa do organizacji turniejów Grand Prix w latach (...)
60
Lokomotiv Daugavpils wygrał w tym sezonie rozgrywki Nice Polskiej Ligi Żużlowej i zapewnił sobie awans do PGE Ekstraligi. Jednak z powodów regulaminowych prawdopodobnie w przyszłym(...)
94
Awans do Ekstraligi generuje bardzo duże koszty. Nawet podwojenie budżetu przez beniaminka nie daje gwarancji utrzymania. Jest wiele klubów, które po sezonie spadały z hukiem, staj(...)
17
Kolejna odsłona naszej akcji polegającej na przeprowadzeniu wywiadu z wykorzystaniem waszych pytań. (...)
9
Ostatnio mieliście okazję zadawać pytania Damianowi Stalkowskiemu. Dziś prezentujemy odpowiedzi na zadane przez was pytania. Zapraszamy do lektury!(...)
47
17 stycznia 2008 roku, podczas sesji Rady Miasta w Toruniu, radni mieli podjąć bardzo ważną decyzję, która miała być kluczowa dla miasta ale także dla speedway?a w Grodzie Kopernik(...)
33
5 lat temu
Gdyby nie to, że jakiś czas temu (prawie) na dobre porzuciłem mocniejsze alkohole, byłbym się, niczym trener Cieślak wziął i napił. A wszystko za sprawą tego, co dzieje się w tym s(...)
37
Za nami skrótowa analiza wg liter drużyn z Grudziądza i Gorzowa. Przyszedł czas na kilka słów o tegorocznym sezonie Spar Falubazu Zielona Góra, który z pewnością do zbyt udanych ni(...)
36
Lokomotiv Daugavpils startuje w polskich rozgrywkach ligowych nieprzerwanie od 2005 roku. Startuje z powodzeniem, bo już dwa lata po debiucie wywalczył awans na drugi szczebel ligo(...)
5
Dziś przyjrzymy się bliżej ekipie z Zielonej Góry.(...)
11
Zwycięzcy biorą wszystko! Tarnowianie biorą brąz! Nie ma złota, ale medal, który wywalczyły tarnowskie ?Jaskółki?, cieszy mnie niezmiernie. To czwarty krążek w przeciągu ostatnich (...)
7
Dziś pod lupę weźmiemy ekipę z Leszna. (...)
12
Kolejna akcja, gdy oddajemy głos naszym czytelnikom. Więcej informacji poniżej. (...)
117
Wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, ale podobno najlepsze zaczyna się dopiero na końcu. Jutrzejsze finały zakończą zmagania na polskich torach żużlowych, ale to właśnie jutro za(...)
44
W ubiegłym tygodniu rozbiłem na litery grudziądzki GKM, wypisując, moim zdaniem, najważniejsze czynniki, które charakteryzowały tę drużynę w mijającym sezonie. Czas na kolejny kl(...)
84
GKM Grudziądz i Stal Rzeszów uznawani byli za kocpiuszków Ekstraligi. Większość nie dawała im szans w nawiązaniu walki z bywalcami najwyższej klasy rozgrywkowej.(...)
108
Półfinały w Nice PLŻ się zakończyły. Na pewno większość kibiców nie spodziewała się, że ROW Rybnik nie pojedzie w meczach finałowych. Wypadki potoczyły się wbrew scenariuszowi, a r(...)
9
Finały to czas, w którym nadchodzi moment ostatecznych konfrontacji. Na torze o miano najlepszego znawcy speedwaya walczą zawodnicy, a w mediach - dziennikarze. W oczekiwaniu na em(...)
39
Runda finałowa to czas, w którym nadchodzi moment ostatecznych konfrontacji. Na torze o miano najlepszego znawcy speedwaya walczą zawodnicy, a w mediach - dziennikarze. W oczekiwan(...)
37
W składzie drużyny żużlowej, która występuje w PGE Ekstralidze, do zawodów musi być zgłoszonych pięciu seniorów i dwóch juniorów. Bardzo często szalę zwycięstwa przechylają ci najm(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com