Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
2
W kolejnej części nowego cyklu felietonów, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej Tomaszowi Gollobowi i jego karierze. Tym lepszym i gorszym momentom... Zapraszamy. (...)
1
Zapraszam na nowy cykl felietonów, w którym komentować będę różne sytuacje mające miejsce w naszym żużlowym świecie, a także obok niego. (...)
1
Pragniemy przedstawić Państwu nowy cykl felietonów, w których zostanie zaprezentowane świeże, lub czasem refleksyjne spojrzenie na żużlowy świat. Poruszone będą tematy kontrowersyj(...)
12
Na inauguracje sezonu żużlowego czekali wszyscy fani czarnego sportu. Jesień i zima strasznie się ciągnęły, wszyscy czekali na wiosnę i się doczekali. W piątek 8 kwietnia oficjalni(...)
7
Wracamy! Chciałoby się rzec - czas najwyższy. Tak, ruszył sezon tak samo my ruszamy ponownie z cyklem #waszwywiad.(...)
4
Żużel to raczej brudny sport, typowo męski tak mi się kiedyś wydawało. Co może być fajnego w ściganiu się w tumanach kurzu? W dodatku jazda w lewo? Prędzej nie robiło to na mnie wi(...)
9
Rzecz o ekspresji językowej komentatorów i dziennikarzy żużlowych.(...)
3
To już piąta przygoda z odkrywaniem zabójczej maszyny, jaką jest motocykl żużlowy. Dziś na warsztat weźmiemy ramy. To najprostszy produkt w całym motocyklu, lecz w ostatnich latach(...)
18
Dziś postanowiłam, że odpocznę od wróżenia, poczekam na jakiś proroczy sen. Zapewne każdy z was ma swoich ulubionych zawodników, takich, których widziałby w drużynie, której kibicu(...)
18
Dziś dalej będę się produkować, zastanawiam się nad zmianą tytułu, może wróżka Aleksandra prawdę Ci powie? Ostatnio wróżyłam z rąk, a teraz chyba powróżę z fusów. Bardzo proszę wsz(...)
20
Do inauguracji sezonu żużlowego pozostało już niewiele czasu. Znamy już terminarz. Pierwsze ściganie będzie już 8 kwietnia. Co tym razem wymyśliłam? (...)
4
8 lat temu
Walentynki obchodziliśmy wczoraj. Internet zalała fala tekstów psychologów ? ekspertów od miłości, którzy tłumaczyli, że każdy miłość odczuwa inaczej i każdego kocha się w inny spo(...)
3
8 lat temu
Prawo natury mówi, że w przyrodzie musi zostać zachowana równowaga. Gdziekolwiek następuje przesyt danej substancji, zaczyna sobie ona szukać ujścia w inne rejony, aż do wyrównania(...)
7
Czy warto ryzykować swoje życie dla kilku chwil adrenaliny ? A może tak naprawdę to chęć poznania nieznanego ?(...)
9
Po 7 latach przerwy, na stadion przy Śląskiej powraca Memoriał wielkiej legendy gorzowskiego żużla. Zwolennikami powrotu tego święta, byli szczególnie kibice żółto-niebieskich. (...)
6
Ciężko przewidzieć jaki będzie układ sił w tegorocznej PGE Ekstralidze, ale śmiało można stwierdzić, że przed beniaminkiem z Rybnika bardzo trudne zadanie. O powrocie do Ekstraligi(...)
23
Wiadomo już, że lubelska drużyna nie pojawi się na ligowych torach w roku 2016. Jak wygląda w Lublinie krajobraz po porażce?(...)
13
Wiemy jak będzie wyglądać Nice PLŻ w 2016 roku, więc czas się zastanowić jaki to może być sezon dla bydgoskiej Polonii co niniejszym postanowiłem uczynić.(...)
11
Dawno mnie tu nie było, nad czym bardzo ubolewam, niestety zatrzymały mnie sprawy osobiste. Mamy już nowy rok, nowe wyzwania, oczekiwania, wszystko przed nami.(...)
7
Krótki tekst podsumowujący cykl #waszwywiad(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com