Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
0
Już 23 marca, zawodami w nowozelandzkim Auckland, rozpocznie się nowy cykl Grand Prix. Dzień po dniu będziemy przedstawiali Państwu sylwetki uczestników rywalizacji o Mistrzostwo Ś(...)
0
Już za dwa tygodnie rusza najlepsza liga na świecie a w niej oczywiście Stelmet Falubaz Zielona Góra, sześciokrotni mistrzowie poczynili znaczące ruchy w składzie, prześledźmy ich (...)
0
Dziś weźmiemy pod lupę drużynę spod Jasnej Góry. CKM Włókniarz Częstochowa to z pewnością król transferów sezonu 2013. Klub dokonał wielu zaskakujących zmian.(...)
0
Codziennie opisujemy sylwetkę jednego z zawodników Grand Prix. Dziś przyszła kolej na Fredrika Lindgrena ? prawie 28-letniego żużlowca ze Szwecji.(...)
0
Już za niespełna miesiąc pierwsze spotkania ligowe na polskich torach. Ciekawy sezon zapowiada się w Enea Ekstralidze. Która ekipa prezentuje się najlepiej? Dziś czas na PGE Marmę (...)
0
Już za niespełna miesiąc pierwsze spotkania ligowe na polskich torach. Ciekawy sezon zapowiada się w Enea Ekstralidze. Która ekipa prezentuje się najlepiej? Dziś czas na Unię Tarnó(...)
0
?Na Olsztyńskiej wychowani, wierni, dumni i oddani?. Przypominałam sobie te słowa jadąc na sierpniowy mecz Włókniarza z Unią Leszno, spotkanie ostatniej kolejki rundy zasadniczej. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com