Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
King Lynn Stars
vs
Oxford Spires
Wczoraj o 20:30
Bartosz Zmarzlik zaprezentował kosmiczną jazdę w dwóch ostatnich biegach w dzisiejszej 3P Logistics FIM Speedway GP of Sweden na torze w Malilli. Polak po raz 24 stanął na najwyższym stopniu podium cyklu SGP. Drugie miejsce przypadło dla Maxa Fricke, zastępującego kontuzjowanego Jasona Doylea. Trzec(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
0
Sezon żużlowy powoli dobiega końca, czas na podsumowanie tego roku w wykonaniu poszczególnych drużyn. Co prawda zespoły z Torunia, Gorzowa, Zielonej Góry i Wrocławia mają do rozegr(...)
12
Dziś po krótce o dwóch tematach, jednym gorącym jak grzaniec w trakcie zielonogórskiego winobrania, a drugi może nie parzy, ale za to ciekawi. Zapraszamy! (...)
9
?Ma tę moc, mam tę moc? jeszcze dziś ciśnie mi się na usta ulubiona piosenka mojej córki. Nawet dziś udało mi się wstać ?prawą nogą? Czuję euforie! Kogo to zasługa? Mojej ukochanej(...)
29
Przed nami półfinały, w których zmierzą się najlepsze cztery zespoły rundy zasadniczej. Oceńmy wspólnie realne szanse każdej z drużyn. Zapraszam do dyskusji.(...)
6
Ach jak śmiesznie, śmiać się z upadku mistrza? bo to przecież takie ?polskie?. No i ja to robię. Można przegrać, odpaść, upaść, pytanie tylko jak wstaniesz? Królowa nie wstała i w (...)
122
Wychowanka gorzowskiej Stali nikomu przedstawiać nie trzeba, każdy, kto chodź, odrobinę interesuje się speedwayem, wie kim jest Bartek Zmarzlik. (...)
4
Grudziądzanką jestem od urodzenia. Na żużel chodzę od kiedy pamiętam. Dlatego też, że istnieje podejrzenie, że w moich żyłach zamiast krwi płynie metanol. Jako prawdziwego kibica o(...)
3
Dziś krótko, lecz treściwie. Na dłuższe rozważania przyjdzie czas po zakończeniu sezonu. ?Jaskółki? odjeżdżają fatalny sezon, czy zważając na ich problemy z przed kilku miesięcy, m(...)
0
Polacy i Szwedzi zapewnili sobie udział w finale obok gospodarzy z Wysp Brytyjskich. Pozostało nam jedno wolne miejsce, a piątkowy baraż będzie niemniej ciekawy od sobotniego finał(...)
5
Falubaz, po niemrawym i nieprzekonującym początku rozpędził się i na cztery kolejki przed końcem rundy zasadniczej, praktycznie zapewnił sobie udział w fazie Play-Off. I obok rywal(...)
7
Dziś przyjrzymy się bliżej sylwetce żużlowca z Ukrainy, który od wielu lat cieszy polskich kibiców swoją jazdą, ale dopiero ten sezon był przełomowym w karierze tego sympatycznego (...)
3
W życiu każdego studenta jest taki moment, że chciałoby mu się wyć do księżyca, bo chociażby wypruł żyły i tak nie zda. (...)
10
Tym razem spróbujemy dokładniej przyjrzeć się ubiegłorocznemu beniaminkowi ekstraligi, który jest fenomenem, pod wieloma względami, nie tylko pozytywnymi. Tomasz Gollob i spółka po(...)
13
W kolejnej odsłonie naszego cyklu, postanowiłem przyjrzeć się bliżej klubowi Betardu Sparty Wrocław. Ta drużyna, choć nikt na nią nie stawiał, zdołała w poprzednim sezonie dotrzeć (...)
8
Miniony sezon był bardzo trudny dla mojej ukochanej Staleczki, do samego końca musieli bronić się przed barażem. Gdyby nie Zmarzlik, to wolę nie myśleć, co by było.... (...)
1
9 lat temu
Nie zwalniamy tempa i ruszamy z kolejnym cyklem felietonów. tym razem na czarny sport, spojrzymy z przymrużeniem oka. Gdzie jest Mistrz i Wicemistrz? Co wyprawia beniaminek? Co w F(...)
6
Lider zielonogórskiej ekipy uległ kontuzji w czerwcu ubiegłego roku. Złamanie jakiego doznał podczas Drużynowego Pucharu Świata okazało się być poważniejsze w skutkach, niż na pocz(...)
32
Ostatnie wydarzenia dały mi do myślenia, dziś zatrzymam się na chwilę, przemyślę wszystko i podzielę się z wami swoimi wnioskami. (...)
2
Obiecałam sobie, że będę na bieżąco komentować każde ważniejsze wydarzenie w speedway'u. Przynajmniej jeden felieton na tydzień. Do tego zabierałam się kilka dni. Dlaczego ?(...)
5
Dziś prezentujemy państwu list otwarty do Krystiana Rempały, oraz jego bliskich. Pokażmy mu, że nadal go wspieramy w tej walce. Zachęcamy do wpisów zawierających słowa otuchy w tyc(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com