Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Austriak Franky Zorn obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w ice speedwayu sprzed roku. 53-latek sięgnął po swój trzeci tytuł, który co ciekawe wszystkie trzy zwycięstwa odniósł na torze w Sanoku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
0
Niektórzy go nienawidzą, inni uwielbiają. Duńczyk to wielki profesjonalista pod każdym względem, a zarazem bardzo sympatyczna osoba. Zrobił dla speedway?a bardzo wiele...Trudno będ(...)
0
Jeżeli w gronie bliskich lub znajomych masz miłośnika żużla, z pewnością przynajmniej z raz w życiu byłeś nękany propozycją wspólnego wypadu na mecz.(...)
0
Jeśli spojrzeć na to z pewnego dystansu, polski żużel jest doskonałą metaforą samego siebie. Niejeden raz kluby i zawodnicy wpadają w ostry wiraż, gdzie mamy przepychanki, ostrą wa(...)
0
Grand Prix na Stadionie Narodowym, które już w kwietniu, wywołuje wielkie emocje. Nie mniejszą furorę w ostatnich dniach zrobiła jednak sama nawierzchnia na to wydarzenie, która by(...)
0
Stowarzyszenie GKŻ Wybrzeże otrzymało warunkową licencję na starty w Polskiej 2. Lidze Żużlowej. W związku z tym w Gdańsku zapanował istny huraoptymizm i działacze tego klubu już t(...)
0
W ostatnim czasie wielu zawodników podpisało tzw. ?listy intencyjne na starty w różnych polskich klubach. Ostatnie wydarzenia nakzują jednak zastanowić się czy słowa i deklaracje z(...)
0
Sezon klasycznego żużla dawno za nami, podsumowany i obecnie skupiamy się głównie na transferowej karuzeli. A co z emocjami stadionowymi, obserwowaniem wydarzeń żużlowych? Aura zim(...)
0
Wielu zawodnikom z końcem października skończyły się kontrakty w klubach polskich lig żużlowych. Okienko transferowe ze względu na proces licencyjny rozpocznie się dopiero w połowi(...)
0
Ostatnie wydarzenia w polskim żużlu zdecydowanie pokazują, że kończy się dla zawodników finansowe eldorado. Dlaczego tak uważam? Odpowiedź w artykule. Zapraszam do lektury!(...)
0
Włókniarz i Wybrzeże zgodnie z decyzją Polskiego Związku Motorowego zostały wykluczone z rozgrywek żużlowych na sezon 2015. Środowisko żużlowe popiera decyzję PZM w pełni. Jednocze(...)
0
Tego nie spodziewał się nikt. Wszyscy przeczuwali światło zgaśnie w targanych problemami Gdańsku lub Częstochowie, tymczasem polski żużel znów wyciął psikusa. Oto zgasił światło Os(...)
0
Całe środowisko żużlowe z niepokojem oczekuje na werdykt w sprawie "afery antydopingowej" z udziałem Patryka Dudka. Wiele emocji budzi kwestia ewentualnych kar dla zawodnika - czy (...)
0
Jak powszechnie wiadomo, w życiu nie może być tylko kolorowo. Oprócz sielanki i radości towarzyszy nam cała masa problemów i zmartwień. Podobnie jest w sporcie. Po niedzielnym fina(...)
0
Albert Einstein powiedział kiedyś: "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota(...)". Pomimo tego, że ten wybitny fizyk nie był do końca pewny o nieskończon(...)
1
Hipokryzja to coraz częściej pojawiający się w naszym życiu objaw należenia do mas dwudziestego pierwszego wieku. Wypominamy innym podczas gdy sami robimy to samo. Krytykujemy drug(...)
0
W najbliższym sezonie na pewno nie zobaczymy konfrontacji rzeszowskiej Stali z Unią Tarnów. Zespół z Podkarpacia spadł bowiem z Ekstraligi i na pewno przez rok ?odpocznie? od najwy(...)
0
To miał być wielki dwumecz. Pojedynek najlepszych ekip żużlowych w minionym sezonie. Długo oczekiwany finał Ekstraligi. Wisienka na torcie. W ostateczności doszło tylko do jednego (...)
0
Nieco ponad miesiąc do rozpoczęcia zmagań na żużlowych stadionach w Polsce. Miejmy nadzieję, że zima nas już nie zaskoczy i wiosenna aura na dobre zawita nad Wisłą. Też już nie moż(...)
1
Kibicu, czy wiesz, że znajdujesz się właśnie na jednym z najstarszych portali żużlowych w Polsce? Na portalu, który właśnie obchodzi swoje jedenaste urodziny! Prawdopodobnie nie je(...)
0
Dziś 1 listopada ? dzień Wszystkich Świętych. Jest to dzień, w którym zatrzymujemy się w życiu codziennym i wspominamy tych, którzy odeszli. Warto pamiętać też o żużlowcach, którz(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com