Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Oxford Spires
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Duńczyk, Leon Madsen triumfował w drugim finale Tauron SEC rozegranym na torze w Grudziądzu. Drugie miejsce przypadło dla Kacpra Woryny. Na najniższym stopniu podium stanął Piotr Pawlicki.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Artykuły publicystyczne
18
Wraca cykl #waszwywiad. Tym razem na pytania odpowie prezes Unii Leszno - Piotr Rusiecki.(...)
3
Większość portali zajmujących się sportem żużlowym pisze o tym, że bracia Pawliccy nie dogadali się z władzami klubu w kwestii finansowej, a kibice już zapomnieli, że to w dużej mi(...)
10
To już kolejny artykuł, w którym poznajemy tajniki sprzętu żużlowego. Dzisiaj zajmiemy się niezwykle kontrowersyjną częścią, jaką jest tłumik.(...)
11
Ostatnio mieliście okazje zadać pytania nowemu zawodnikowi bydgoskiej Polonii. Viktor odpowiedział na wasze pytania, poniżej prezentujemy odpowiedzi.(...)
42
Udało mi się nawiązać kontakt z kolejną osobą, więc zaczynamy kolejny #waszwywiad.(...)
758
9 lat temu
Lubicie bajki? Ja muszę się przyznać, że bardzo. Mimo że od jakiegoś (choć stosunkowo niedługiego) czasu jestem już raczej -ścia, a nie -naście, wszelkiego rodzaju bajki, opowieści(...)
47
Pierwsi będą ostatnimi w mojej analizie. Mistrz, bezwzględny lider w tym roku i ekipa, która na złoto w pełni zasłużyła. Nie było przypadku, nie było poważnych kontuzji i z tego na(...)
14
Kolejny odcinek cyklu #waszwywiad. Tym razem na wasze pytania odpowie Viktor Kulakov.(...)
40
Przedostatnią ekipą w mojej krótkiej analizie jest srebrny medalista tegorocznych rozgrywek. Drużyna ? rewelacja, zaskoczenie sezonu, czyli po prostu Betard SPARTA Wrocław. (...)
16
Mówisz żużel, myślisz Tomasz Gollob. Urodzony w mieście nad Brdą wielki mistrz speedwaya - choć oddał już pole młodszym zawodnikom - wciąż jest i jeszcze długo będzie najbardziej r(...)
19
Po sprzedaży bydgoskiego zespołu mieliście okazję do przepytania Prezydenta Bydgoszczy. Już teraz zapraszamy do lektury waszego wywiadu.(...)
29
Sezon 2015 zapowiadał się obiecująco. Większość zawodników zgłaszała bycie w lepszej formie niż w ubiegłym roku. Niestety w trakcie sezonu, okazało się, że będzie to czas długi i p(...)
9
W minioną sobotę w Australii rozegrano ostatni turniej Grand Prix w tym sezonie. Wiemy już kto zapewnił sobie udział w przyszłorocznym cyklu. Teraz czekamy tylko na to, komu BSI pr(...)
14
Po moich wcześniejszych rozważaniach na temat pięciu klubów PGE Ekstraligi sezonu 2015, przyszedł czas na tych najważniejszych i najlepszych, medalistów naszej ligi. Rozpoczynamy o(...)
2
Wśród ośmiu zawodników, którzy odpadli w serii kwalifikacyjnej znalazł się ten, którego wielu fanów ?czarnego sportu? do dziś wspomina z utęsknieniem, pomimo tego że nigdy nie osią(...)
15
Przed trzynastoma laty żużlowe Grand Prix przeszło swoistą metamorfozę. Zmodyfikowano system rozgrywania zawodów, zwiększono liczbę turniejów w kalendarzu, a zmagania najlepszych n(...)
23
Jako że literomanię rozpocząłem przed meczami barażowymi, jak pewnie pamiętacie, przeskoczyliśmy drużynę z Rzeszowa. Zanim rozpoczniemy analizę drużyn z miejsc medalowych, jest odp(...)
37
10 lat temu
Niedawna konferencja Polskiego Związku Motorowego rzuciła trochę nowego światła na organizację przyszłorocznego Grand Prix na Narodowym. Na konferencji przedstawiciele PZM przedsta(...)
55
Kolejna odsłona naszego cyklu, który cieszy się waszym zainteresowaniem.(...)
38
Skupię się tylko na aspektach regulaminowych, gdyż zauważyłem iż w dyskusji wokół startu drużyny z Łotwy w Ekstralidze pojawiło się wiele nieporozumień. Najczęstszym zarzutem z ja(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com