Dzisiaj o 18:00
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od startów na żużlu.(...)
BARTOSZ SMEKTALA - Wiadomości
0
W niedzielny wieczór doszło do pojedynku pomiędzy zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa i Moje Bermudy Stalą Gorzów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowej drużyny, (...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Kacper Woryna otrzymał dziką kartę na pierwszy finał Tauron SEC, który 2 lipca rozegrany zostanie na jego macierzystym torze w Rybniku.(...)
2
Vaestervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
170
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Tauron Speedway Euro Championship Challenge - Krsko. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Lebiediew. Za nim uplasowali się Dimiri Berge ora(...)
347
Eliminacje do finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędą się 18 czerwca na torze w słoweńskim Krsko. O awans do Speedway European Championship powalczy trzech Polaków – Janusz(...)
102
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 24:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Bartosz Zmarzlik zdobywając komplet pięciu zwycięstw sięgnął po Złoty Kask im. Jerzego Szczakiela, które rozegrane zostało w Opolu. Na drugim miejscu sklasyfikowany został Dominik (...)
105
Bartosz Smektała został zwycięzcą 13 Turnieju o koronę Bolesława Chrobrego rozgrywanego tradycyjnie na torze pierwszej stolicy Polski, Gnieźnie. Tuz za nim na drugim miejscu uplaso(...)
104
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie odbył się 72 Memoriał im.Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, przed Jasonem Doyle oraz Januszem Kołodzi(...)
103
W niedzielne popołudnie na torze w Lesznie rozegrano 72 Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zawody zakończyły się zwycięstwem Bartosza Smektały, na drugim miejscu podium stanął Jason Do(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Jason Doyle oraz Janusz Kołodziej(...)
105
Ekipa pod nazwą Kangury wygrała Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej na torze w Łodzi.(...)
941
Polacy ze złotem DME U23(...)
118
Kolejny z zawodników Eltrox Włókniarza Częstochowa zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem. (...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)