Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wiktor Przyjemski drugi raz z rzędu sięgnął po wygraną w finale Brązowego Kasku. Za nim uplasowali się Paweł Trześniewski oraz Bartosz Bańbor(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
BARTOSZ SMEKTALA - Wiadomości
5
Do zespołu Fogo Unii Leszno w trakcie okresu transferowego dołączyli Andrzej Lebiediew oraz Rafał Okoniewski, który będzie pełnił funkcję menadżera drużyny. (...)
10
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór rywalizowała w ćwierćfinale z Betrad Spartą Wrocław. Leszczynianie zostali pokonani przed własną publicznością przez podopiecznych Dariusza Śl(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions Apator Toruń. Udział w konferencji prasowej udział wzięli Piotr Baron (mena(...)
1
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszna na inaugurację PGE Ekstraligi zmierzyła się przed własną publicznością z drużyną Celfast Wików Krosno. Leszczynianom udało się zwyciężyć na stadionie im. Alfreda S(...)
1
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach pierwszej kolejki PGE Ekstraligi podejmowała na stadionie im. Alfreda Smoczyka drużynę Celfast Wilki Krosno. Losy spotkania ważyły(...)
0
Bartosz Smektała zwyciężył w 73. Memoriale im. Alfreda Smoczyka, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, a na najniższym stopniu podium stanął Jaiomon Lidsey.(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 73. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Jaimo(...)
13
W pierwszym meczu sparingowym w tym roku miejscowy Enea Falubaz Zielona Góra pokonał ekstraligową Fogo Unię Leszno 48:42. (...)
8
Leszczynianie w sobotę oraz niedzielę pierwszy raz w tym roku trenowali na obiekcie przy Strzeleckiej. Podopieczni Piotra Barona w tym tygodniu zmierzą się w spotkaniu sparingowym (...)
102
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzony w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca Fogo Unii Leszno. - Będę jeździł w miejscu, w którym się wychowałem i chcę być solidnym (...)
107
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzonych w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca do macierzystego klubu. O powrocie wychowanka Fogo Unii Leszno spekulowano od dłuższeg(...)
119
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 runda German Speedway Masters w Dohren. Zwycięzcą turnieju zostałBartosz Smektała. Za nim uplasowali się Benjamin Basso oraz David Bel(...)
105
Bartosz Smektała triumfował w jubileuszowym 70 Turnieju o Łańcuch Herbowy rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Fredrik Lindgren, zaś na najniżs(...)
114
Bartosz Smektała triumfował w V Memoriale Krystiana Rempały pod Honorowym Patronatem Witolda Kozłowskiego – Marszałka Województwa Małopolskiego. Zawodnik Włókniarza Częstochowa w w(...)
115
ZIELONA-ENERGIA.COM WŁÓKNIARZ Częstochowa doznała bolesnej porażki w drugim półfinałowym meczu z MOJE BERMUDY STALĄ Gorzów 42:48 i tym samym nie pojedzie w finale PGE Ekstraligi. W(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com