BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
766
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Togliatti FIM Speedway Grand Prix - Togliatti. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bar(...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
103
Różnica tylko jednego punktu dzieli Bartosza Zmarzlika od Artema Łaguty w klasyfikacji generalnej po 6 rundach cyklu Speedway Grand Prix. (...)
103
Artem Łaguta okazał się najlepszy po rozegraniu 6 rundy Speedway Grand Prix w Lublinie. Tuż za nim uplasował się Bartosz Zmarzlik, a na trzecim stopniu podium stanął Dominik Kubera(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
306
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał IMP - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Maciej Janowski oraz Janusz Kołodziej. (...)
103
Jason Doyle triumfował w PGE IMME im. Z.Plecha, które rozegrano na MotoArenie w Toruniu. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Bartosz Zmarzlik.(...)
932
W drugiej kolejce PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY Stal Gorzów pokonały MOTOR Lublin 52:38. Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte, ostatecznie lepsi okazali się gospodarze. N(...)
517
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów w Bydgoszczy. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Vadim Tarasienko oraz Artem Łaguta(...)
498
Bartosz Zmarzlik, dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata z 2019 i 2020 roku, rozpoczął najważniejszą część przygotowań do zbliżającego się sezonu żużlowego. Zawodnik Moje Bermudy Sta(...)
170
„Nie ma nudy” – takimi słowami pierwszą część obozu kondycyjnego na Teneryfie opisuje Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata z 2019 i 2020 roku. Tygodniowe zgrupowanie na Wyspach (...)
173
Bartosz Zmrzlik zajął 5 miejsce w 86 plebiscycie Przeglądu Sportowego na najpopularniejszego sportowca Polski 2020 roku. (...)
5
Bartosz Zmarzlik nie próżnuje. Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata niedawno brał udział w zawodach „błotniaków” w Lasku Wierzbnickim pod Myśliborem.(...)
1316
Bartosz Zmarzlik postanowił podpisać nowy kontrakt ze Stalą Gorzów dzięki, któremu kibice na Jancarzu będą mogli kolejny sezon emocjonować się jazdą dwukrotnego Indywidualnego Mist(...)
1
Poznaliśmy obsadę cyklu Grand Prix, która w przyszłym roku powalczy o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, którego bronić będzie Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Sobotniej nocy Bartosz Zmarzlik obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed nim tylko dwóm panom udało się rok po roku sięgać po złoty medal w cyklu Speedway Grand Prix. Byl(...)
325
Bartosz Zmarzlik zdobył po raz drugi tytuł najlepszego żużlowca świata! Srebro po zwycięstwie w biegu dodatkowym zawisło na szyi Taia Woffindena, zaś brąz przypadła Frederikowi Lin(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)