Dzisiaj o 14:00
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Chorwacji - Gorican. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: M(...)
1
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
133
W 3. rundzie PGE Ekstraligi, żużlowcy MOJE BERMUDY STALI Gorzów pokonali FOR NATURE SOLUTIONS APATORA Toruń 47:43. Spotkanie od samego początku było bardzo emocjonujące. O wyniku m(...)
114
Po pełnym dramaturgii spotkaniu, żużlowcy Stali Gorzów pokonali Apator Toruń 47:43. Dla Gorzowian to pierwsze zwycięstwo w bieżącym sezonie. (...)
101
Niedzielny pojedynek pomiędzy Fogo Unią Leszno i Moje Bermudy Stalą Gorzów należał do zaciętych. Losy spotkania toczyły się do ostatniej gonitwy, a ostatecznie na stadionie im. Alf(...)
101
Bartosz Zmarzlik zdobywając komplet pięciu zwycięstw sięgnął po Złoty Kask im. Jerzego Szczakiela, które rozegrane zostało w Opolu. Na drugim miejscu sklasyfikowany został Dominik (...)
104
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka zmierzyły się drużyny Fogo Unii Leszno i Moje Bermudy Stali Gorzów. Na stadionie przy ulicy Strzeleckiej padł remis. Trene(...)
102
Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowała na wyjeździe z ekipą Fogo Unia Leszno w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Mój Team to cykl, w którym prezentujemy pracę żużlowców i ich mechaników podczas meczu zza kulis. Dziś pora na dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świata, Bartosza Zmarzlika.(...)
223
Szósta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 14 maja 2022 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie zobaczymy aktualnego Indywidualne(...)
104
Barosz Zmarzlik zwyciężył w dzisiejszych Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostwach Ekstraligi im. Zenona Plech rozgrywanych na toruńskiej MotoArenie.(...)
101
Pierwsze poważne ściganie – tak można podsumować odczucia zawodników po Kryterium Asów. Zawody w Bydgoszczy oficjalnie otworzyły sezon żużlowy w Polsce.(...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów w Bydgoszczy. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Patryk Dudek oraz Mikkel Michelsen(...)
102
Bartosz Zmarzlik: Planuję wyjechać na tor na początku marca(...)
126
Srebrny medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata oraz Speedway of Nations Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce w prestiżowym od lat 87 Plebiscycie Przeglądu Sportowego na najle(...)
290
Artem Łaguta jest pierwszym Rosjaninem, który zdobył złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Ciekawe jest to, że Łaguta zdobywa pierwszy medal mistrzostw świata i jest to (...)
120
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland -Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym(...)
127
Reprezentacja Polski zwyciężyła z 37 punktami w pierwszym półfinale Monster Energy Speedway of Nations rozgrywanym na torze w Daugavpils.(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
106
Podczas prezentacji wczorajszego półfinałowego spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Motorem Lublin poinformowano, że dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata, B(...)