Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
239
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmar(...)
1
Sezon ligowy w 2022 roku został w minioną niedzielę oficjalnie zakończony. Wszyscy znamy rezultaty, kto awansował, kto spadł i tak dalej. Kto najbardziej zaskoczył kibiców a kto za(...)
103
Stało się to, o czym spekulowało się od kilku tygodni. Prezes Motoru Lublin potwierdził, że Bartosz Zmarzlik będzie reprezentował barwy nowego Drużynowego Mistrza Polski w przyszły(...)
105
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Szwecji - Mallila. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik(...)
36
Bartosz Zmarzlik przed chwilą został po raz trzeci Indywidualnym Mistrzem Świata.(...)
105
Bartosz Zmarzlik już jutro podczas Speedway Grand Prix Szwecji na torze w Mallili może sięgnąć po trzeci tytuł najlepszego żużlowca świata.(...)
248
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Danii - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert(...)
307
Brytyjczyk, Daniel Bewley wygrał kwalifikacje do wieczornego Speedway Grand Prix Danii na torze w Vojens. Drugi był zawodnik gospodarzy Leon Madsen, a trzeci Patryk Dudek.(...)
213
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Canal+ online IMP - Rzeszów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali się Jakub Miśkowiak oraz Bartosz Sme(...)
448
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na wyjeździe zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
474
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowały na własnym stadionie z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
198
Gorzowianie pokonali na własnym torze FOR NATURE SOLUTIONS APATOR Toruń 51:39 w drugim meczu ćwierćfinałowym PGE Ekstraligi. Oba zespoły awansowały do półfinału. Po meczu szkolenio(...)
108
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Wrocław. Drugi raz z rzędu zwycięzcą rundy z cyklu SGP został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
105
For Nature Solutions Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
232
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Ba(...)
105
Szósta runda zmagań w cyklu SGP 2022 i po raz dwudziesty w historii wielkie ściganie w Cardiff. Wielki żużel powraca na piękny, brytyjski obiekt.(...)
102
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)