BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
227
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finału IMP w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.(...)
17
Nie tylko cali, ale i zadowoleni. Debiut mistrza wyścigów motocyklowych na torze żużlowym zakończył się sukcesem. W sierpniu Bartek Zmarzlik zmierzy się na torze wyścigowym.(...)
1
To będzie mistrzowskie wyzwanie. Czołowi zawodnicy swoich dyscyplin zamieniają się na motocykle! Marek Szkopek już we wtorek zasiądzie na motocyklu żużlowym, a w ramach rewanżu Bar(...)
1
Dzisiaj poznaliśmy oficjalne składy na tegoroczne finały Speedway of Nations, które odbędą się 20 i 21 lipca na torze w rosyjskim Togliatti. Trener reprezentacji Polski Marek Cieśl(...)
32
W piątkowy wieczór podopieczni trenera Stanisława Chomskiego pokonali ekipę z Grudziądza 51:39. Bezbłędnie pojechał kapitan gorzowskiej Stali, który zdobył 15 punktów.(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
406
Reprezentacja Polski zajmując drugą lokatę uzyskała awans w dzisiejszych eliminacjach Monster Energy Speedway of Nations rozegranych w niemieckim Landshut. W zawodach triumfowała R(...)
786
forBET Włókniarz Częstochowa i truly.work Stal Gorzów zainaugurowały sezon żużlowy 2019. "Lwy" co prawda pokonały gorzowian, jednak z pewnością częstochowscy fani mieli apetyty na (...)
108
Niedzielny wieczór był bardzo udany dla ulubieńca gorzowskiej publiczności, mimo iż nie odniósł on zwycięstwa to był najlepiej punktującym zawodnikiem. Zmarzlik po zawodach nie ukr(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVI Memoriał Edwarda Jancarza. Zwycięzcą turnieju został Przemysław Pawlicki. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Kacper Woryna.(...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
481
W SGP Stat Sunday SpeedwayGP.com przypatruje się czterem Polakom, którzy w 2019 roku staną przed szansą na osiągnięcie, którego doświadczyło dotąd tylko ich dwóch rodaków – wywalcz(...)
0
Rok temu podczas finałowej Gali Sportu Lubuskiego najwięcej głosów zebrał Patryk Dudek. W tegorocznej odsłonie pierwsze miejsce zajął Bartosz Zmarzlik a ubiegłoroczny zwycięzca upl(...)
143
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)
198
Dziś na uroczystej Gali Mistrzów Sportu poznaliśmy wyniki 84. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 2018 roku. Bardzo wysokie szóste miejsce zajął żużlowiec Cash Broker Stali (...)
71
Bartosz Zmarzlik przeszedł do historii jako siódmy polski indywidualny mistrz świata na żużlu. 23-latek wywalczył jednocześnie dziewiąty srebrny medal IMŚ dla naszego kraju. Po dwa(...)
0
Sezon 2018 powoli dobiega końca. Był to czas ogromnych emocji na żużlowych stadionach całej Polski. Znamy już najważniejsze rozstrzygnięcia na ligowych torach, więc nadszedł czas n(...)
0
Zwycięstwem Taia Woffindena zakończył się turniej zorganizowany w Bydgoszczy dla Tomasza Golloba. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, zawody na trzecim miejscu ukończył Martin V(...)
0
Umarł król, niech żyje król. Po raz trzeci w historii panuje nam wszystkim na światowych torach, Tai Woffinden. Brytyjczyk wygrał ostatnią rundę Speedway Grand Prix w Toruniu i tym(...)
59
Polscy kibice czekają na tytuł Indywidualnego Mistrza Świata już osiem lat. W 2010 roku Tomasz Gollob wywalczył złoty medal spełniając marzenie swoje i wielu fanów. Teraz rywalizac(...)