Dzisiaj po przez media społecznościowe otrzymaliśmy dużą porcję informacji dotyczących tegorocznych rozgrywek o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski.(...)
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Niemiec w Teterow. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jas(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig pierwszego finału Canal+ Online IMP rozgrywanego na Stadionie Miejskim w Rzeszowie. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim u(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Czech - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Madsen, (...)
1
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
2
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Złoty Kask - Opole. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Piotr Pawlicki.(...)
0
Polska pokonał(a) na własnym torze Reprezentacje Australii w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
18
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu triumfował w Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert Lambert , Fredrik Lindgren oraz Jason(...)
0
Bartosz Zmarzlik podobnie jak w 2022 roku wygrał pierwsze w tym sezonie kwalifikacje do Speedway Grand Prix. Polak na torze w Gorican wyprzedził drugiego, Taia Woffindena i Daniel(...)
22
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 41:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W meczu pomiędzy dwoma największymi faworytami do wygrania PGE Ekstraligi w tym sezonie Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Platinum Motor Lublin w stosunku 44:46. Prezen(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Para Platinum Motor Lublin obroniła tytuł sprzed roku. Lublinianie w składzie: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera, Fredrik Lindgren dzięki wygranej tego pierwszego w biegu dodatkowym(...)
6
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig PGE IMME im. Zenona Plecha na MotoArenie w Toruniu. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali Martin Vaculik oraz K(...)
66
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Kryterium Asów - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Artem Laguta. Za nim uplasowali się Dominik Kubera oraz Szymon Woźniak.(...)
0
Zwycięzcą Mistrzostw Piotra Protasiewicza został Jarosław Hampel. Tuż za nim uplasowali się Emil Sajfutdinow oraz Bartosz Zmarzlik z taką samą ilością punktów.(...)
0
Bartosz Zmarzlik ponownie w czołówce Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2022 roku. Po zwycięstwie w 2019 roku oraz trzeciej lokacie w roku 2021, teraz(...)
103
Trójka żużlowców: Bartosz Zmarzlik, Fredrik Lindgren oraz Jack Holder została dzisiaj oficjalnie zaprezentowana jako zawodnicy Motoru Lublin.(...)