Wczoraj o 20:30
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
10
Bartosz Zmarzlik jest na absolutnym topie. Trudno się dziwić. Jest przecież Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu. Jego wysiłek doceniło środowisko kibicowskie, które swoimi głos(...)
47
Bartosz Zmarzlik tu, Bartosz Zmarzlik tam. (...)
135
W niedzielę 1 grudnia odbyła się Gala FIM Awards na której pojawili się przedstawiciele ze środowisk motocyklowych. W Monaco nie zabrakło naszych żużlowców. Wśród zaproszonych gośc(...)
3
Stal Gorzów odkryła wszystkie karty. Znamy skład seniorski zespołu, który w najbliższym sezonie będzie walczyć w PGE Ekstralidze o jak najkorzystniejszy wynik. Czy są niespodzianki(...)
314
Wygraną w biegu półfinałowym Speedway Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie Bartosz Zmarzlik sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2019.(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
1
Bartosz Zmarzlik nie otrzymał zgody od swojego macierzystego klubu Truly.work Stal Gorzów na występ w sobotnim turnieju kończącym 25-letnią karierę Krzysztofa Jabłońskiego. (...)
1
5 lat temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
119
W piątkowy popołudnie zawodnicy z cyklu GP wzięli udział w sesji treningowej przed sobotnią, przedostatnia rundą walki o tytuł IMŚ na żużlu. (...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
0
Zwycięstwem w Speedway Grand Prix na torze w Vojens, które po latach powróciło na nowo do cyklu, Bartosz Zmarzlik samotnie rozsiadł się wygodnie na fotelu lidera klasyfikacji gener(...)
98
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix sponsored by ECCO - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finało(...)
1
W Ostrowie Wielkopolskim zorganizowano 67. już odsłonę Turnieju o Łańcuch Herbowy tego miasta. Prezes miejscowego klubu dołożył starań, aby nazwiska, które tworzyły obsadę turnieju(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 67. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nim uplasowali si(...)
1
31 sierpnia 2019 – to kolejny wielki dzień polskiego speedwaya. W niemieckim Teterow biało-czerwoni osiągnęli podwójne zwycięstwo. W finałowej batalii na linię mety jako drugi wjec(...)
145
Grzegorz Walasek, Bjarne Pedersen i Bartosz Smektała, ta trójka żużlowców zajęła miejsca na podium podczas 66. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Już 1 wrze(...)
135
Maciej Janowski triumfował w rozgrywanej w niemiecki Teterow 7 rundzie cyklu Speedway Grand Prix. Dugie miejsce zajął kolejny z naszych zawodników, Bartosz Zmarzlik, zaś na najniżs(...)
388
Za nami sesja kwalifikacyjna, która w tym roku poprzedza zasadniczy turniej Grand Prix.(...)
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)