Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
0
W 3. kolejce szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla z Masarną Avesta 45:45. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Patryk Dudek, zdobywca 10 punktów. Natomiast najskutec(...)
0
W drugiej kolejce szwedzkiej Elitserien goście z Gislaved pokonali Dackarnę Malilla w stosunki 46:44. Najlepszym zawodnikiem przyjezdnych był Piotr Pawlicki zdobywca 12 punktów. Wś(...)
0
W wtorek w ramach pierwszej kolejki szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala podejmowała Dackarnę Malilla. Lepsi byli przyjezdni, którzy wygrali bardzo wysoko, bo aż 39:51. Najlepsz(...)
101
Włodarze Dackarny Mallila ustalili, że kapitanem drużyny w nadchodzącym sezonie będzie Peter Ljung. Według nich to właśnie Ljung, ze swoimi ze swoim charakterem oraz postawą na tor(...)
395
Debiutant tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix, Patryk Dudekw nadal ścigać się będzie dla Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra oraz Dackarny Mallila. Dla obu tych klubów ma być wi(...)
107
Dackarna Mallila skompletowała zespół na sezon 2017. Ostatnim zakontraktowanym zawodnikiem został Mads Korneliussen. Duńczyk ma być zawodnikiem rezerwowym, walczącym o podstawowy s(...)
1
We wtorek szeregi Dackarna Malilla wzmocił Fredrik Lindgren, a dzień później wicemistrz Szwecji ogłosił kolejnego zawodnika na sezon 2017. Kolejnym nabytkiem tej drużyny został And(...)
105
Po trzech latach startów w barwach Indianerny Kumla, Fredrik Lindgren powraca do Dackarny Malilla. (...)
0
Po tym jak Dackarna Malilla zakontraktowała Joela Klinga i Alexa Johanssona skład na przyszły sezon jest już praktycznie skompletowany. W zespole wicemistrza Szwecji w przyszłym (...)
118
Dackarna Malilla, choć dopiero niedawno zakończyła rozgrywki w Elitserien, już zbroi się na kolejny sezon. W piątek działacze drużynowego wicemistrza Szwecja postanowili przedłuży(...)
104
Mikael Max na swoim profilu jednego z portali społecznościowych ogłosił dzisiaj, że kończy swoja karierę na żużlu. 43- latek to m.in. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z 1994 r(...)
104
Dackarna Malilla zakończyła rozgrywki w Elitserien srebrnym medalem. W środę działacze drużynowego wicemistrza Szwecja postanowili przedłużyć kontrakt z Kacprem Gomólskim. - Jest(...)
40
W środę tytuł Mistrza Szwecji wywalczyła Rospiggarna Hallstavik. Po raz ostatni mistrzostwo zdobyli 14 lat temu. Gospodarze 51:39 w rewanżowym spotkaniu finałowym szwedzkiej Elitse(...)
0
We wtorkowy wieczór w ramach szwedzkiej Elitserien rozegrano pierwsze spotkanie finałowe, w którym Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Rospiggarnę Hallstavik w stosunku 48:4(...)
64
We wtorkowym meczu rundy finałowej szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavikpokonała Dackarnę Malilla w stosunku 56:34. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Austral(...)
134
Wiemy już, że skutki dzisiejszego upadku Jasona Doylea nie są na szczęście na tyle poważne, aby zawodnik musiałby zrobić sobie dłuższy rozbrat z żużlem. (...)
106
W zakończonym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla a Rospiggarną Hallstavik doszło do groźnego upadku Australijczyka Jason Doyle. Wicelider cyklu Grand Prix o(...)
1
W poniedziałkowy wieczór odbyły się dwa kolejne spotkania fazy play-off w szwedzkiej Elitserien. Dackarna Malilla przegrała przed własną publicznością z Rospiggarną Hallstavik zale(...)
53
W środę w ramach szwedzkiej Elitserien drużyna Indianerny Kumla przegrała na przed własną publicznością z Dackarną Malilla w stosunku 43:47 w meczu rewanżowym fazy play-off. Przyjd(...)
100
We wtorkowy wieczór w ramach szwedzkiej Elitserien odbyła się finałowa runda spotkań w fazie play-off. Dackarna Malilla pokonała bardzo wysoko na własnym torze Indianernę Kumla 52:(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com