Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
0
Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Smedernę Eskilstuna w stosunku 48:42 w ramach 11. rundy szwedzkiej Elitserien. Wśród gospodarzy najlepiej punktował Maciej Janowski, któr(...)
102
We wtorkowy wieczór w ramach 10. kolejki szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla przegrała przed własną publicznością z Dackarną Malilla 44:46. Przyjezdnych do triumfu poprowadził R(...)
0
Elit Vetlanda pokonała na wyjeździe Dackarne Mallila 44:46. W spotkaniu wystąpiło aż pięciu Polaków, spośród których Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik zaliczyli bardzo dobre zawody. (...)
105
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Eskilstuna Smederna po niezwykle zaciekłej rywalizacji uległa minimalnie na własnym torze Dackarnie Malilla. Gości do zwycię(...)
0
We wtorkowym spotkaniu w ramach 7. kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla wygrała bardzo wysoko z Rospiggarną Hallstavik bo aż 57:33. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził (...)
0
W ramach 6. kolejki szwedzkiej Elitserien publiczność zgromadzona na stadionie w Vetlandzie obejrzeli jednostronne widowisko. Gospodarze pokonali drużynę z Malilli w stosunku 53:37(...)
60
W Malilli odbyła się 5. kolejka szwedzkiej Elitserien, gdzie miejscowa drużyna spotkała się z Indianerną Kumla. Gospodarze przegrali ten pojedynek w stosunku 40:50. Najskuteczniejs(...)
0
Mecz czwartej kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zostało odwołane. (...)
0
W 3. kolejce szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla z Masarną Avesta 45:45. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Patryk Dudek, zdobywca 10 punktów. Natomiast najskutec(...)
0
W drugiej kolejce szwedzkiej Elitserien goście z Gislaved pokonali Dackarnę Malilla w stosunki 46:44. Najlepszym zawodnikiem przyjezdnych był Piotr Pawlicki zdobywca 12 punktów. Wś(...)
0
W wtorek w ramach pierwszej kolejki szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala podejmowała Dackarnę Malilla. Lepsi byli przyjezdni, którzy wygrali bardzo wysoko, bo aż 39:51. Najlepsz(...)
101
Włodarze Dackarny Mallila ustalili, że kapitanem drużyny w nadchodzącym sezonie będzie Peter Ljung. Według nich to właśnie Ljung, ze swoimi ze swoim charakterem oraz postawą na tor(...)
395
Debiutant tegorocznego cyklu FIM Speedway Grand Prix, Patryk Dudekw nadal ścigać się będzie dla Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra oraz Dackarny Mallila. Dla obu tych klubów ma być wi(...)
107
Dackarna Mallila skompletowała zespół na sezon 2017. Ostatnim zakontraktowanym zawodnikiem został Mads Korneliussen. Duńczyk ma być zawodnikiem rezerwowym, walczącym o podstawowy s(...)
1
We wtorek szeregi Dackarna Malilla wzmocił Fredrik Lindgren, a dzień później wicemistrz Szwecji ogłosił kolejnego zawodnika na sezon 2017. Kolejnym nabytkiem tej drużyny został And(...)
105
Po trzech latach startów w barwach Indianerny Kumla, Fredrik Lindgren powraca do Dackarny Malilla. (...)
0
Po tym jak Dackarna Malilla zakontraktowała Joela Klinga i Alexa Johanssona skład na przyszły sezon jest już praktycznie skompletowany. W zespole wicemistrza Szwecji w przyszłym (...)
118
Dackarna Malilla, choć dopiero niedawno zakończyła rozgrywki w Elitserien, już zbroi się na kolejny sezon. W piątek działacze drużynowego wicemistrza Szwecja postanowili przedłuży(...)
104
Mikael Max na swoim profilu jednego z portali społecznościowych ogłosił dzisiaj, że kończy swoja karierę na żużlu. 43- latek to m.in. Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z 1994 r(...)
104
Dackarna Malilla zakończyła rozgrywki w Elitserien srebrnym medalem. W środę działacze drużynowego wicemistrza Szwecja postanowili przedłużyć kontrakt z Kacprem Gomólskim. - Jest(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com