Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
5
Rywalizacja pomiędzy zwycięzcą rundy zasadniczej a drużyną, która przystąpiła do rundy play-off z czwartego miejsca wydaje się być tak naprawdę rozstrzygnięta. W pierwszym starciu (...)
0
We wtorkowym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla przegrała na własnym torze z Elit Vetlandą rezultatem 32:58. Najwięcej punktów dla drużyny przyjezdnych (...)
0
Do dużej niespodzianki doszło dzisiaj na torze w Vetlandzie gdzie miejscowy zespół Elit Vetlanda uległa Dackarnie Malilla 43:47. Goście od pierwszego biegu obieli prowadzenie w spo(...)
0
Podczas 13. kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla przegrała u siebie z Piraterną Motala. Obie drużyny walczą o uczestnictwo w fazie play-off, która rozpocznie się 1 wrześ(...)
0
W poniedziałek rozegrane zostało zaległe spotkanie szwedzkiej Elitserien, w którym Elit Vetlanda pokazała, że w tym sezonie nie ma na nich mocnych. Tym razem obrońca tytułu mistrzo(...)
0
Dzisiaj na torze w Malilli rozegrane zostanie zaległe spotkanie szwedzkiej Elitserien, w którym to Dackarana podejmować będzie lidera, Elit Vetlande. (...)
0
W spotkaniu 10. kolejki Elitserien drużyna Dackarna Malilla nie miała żadnych problemów w pokonaniu Lejonen Gislaved. Liderem gospodarzy okazał się Joonas Kylmaekorpi zdobywca płat(...)
0
We wtorek odbędą się dwa spotkania dziesiątej kolejki ligi szwedzkiej. W tych spotkaniach wystąpi sześciu reprezentantów Polski , a mianowicie Przemysław Pawlicki, Grzegorz Zengota(...)
0
W rozegranym dzisiejszym spotkaniu Elitserien, Rospiggarna Hallstavik uległa na własnym torze Dackarnie Malilla 38:52. U gospodarzy nie zawiódł Andreas Jonsson. Po stronie gości na(...)
0
W hicie kolejki szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla będąca na trzeciej pozycji w ligowej tabeli podejmowała u siebie lidera Indianerna Kumla. Spotkanie trzymajace w napięciu a z(...)
0
Mecz w ramach 7. kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla, a Elit Vetlandą został odwołany. Znamy nową datę tego spotkania. (...)
0
Na dziś zaplanowano następną kolejkę spotkań w Elitserien. Wiadomo już, że spośród trzech meczów na pewno nie pojadą w Malilli. (...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala pokonała na własnym torze Dackarna Malilla 50:40. Z bardzo dobrej strony w tym meczu pokazali się dwaj repre(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Ikaros Dackarna Malilla a Smederna Eskilstuna. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, w(...)
0
Dziś została rozegrana kolejna kolejka szwedzkiej Elitserien. Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Smederne Eskilstune 53:37. Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Mich(...)
0
Dziś w szwedzkiej lidze Elitserien doszło do dwóch spotkań. Lejonen Gislaved przegrał z Dackarną Malila 46-44 . Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Peter Kildemand, który u(...)
0
Elitserien w dwóch pierwszych kolejkach miała wielkiego pecha do pogody. Być może w końcu tym razem uda się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze w całości. Poza hitem w Kumli, odbę(...)
0
Niecałe dwie godziny trwało rozegranie dziewięciu biegów meczu Dackarny Malilla z Rospiggarną Hallstavik, związane to było z opadami deszczu, który padał dość intensywnie przez jak(...)
0
W miniony wtorek pogoda nieco storpedowała pierwszą kolejkę Elitserien. Jeden mecz został przesunięty na środę, a inny w ogóle się nie odbył. Przed nami kolejne emocje na szwedzkic(...)
0
Dziś zainaugurowano szwedzką ligę Elitserien. Indianerna na własnym torze, po znakomitym spotkaniu pokonała Dackarne Malillę 46-44. W tym meczu wystąpiło dwóch naszych reprezentant(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com