Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
0
Przemysław Pawlicki był bardzo bliski zdobycia kompletu punktów we wtorkowym meczu Elitserien w pięciu startach zdobył 13 punktów i bonus. Masarna Avesta pokonała ekipę Dackarna M(...)
0
Dackarna Malilla nie dała szans drużynie Ikaros Smederny Eskilstuna. Na własnym torze pokonała "Kowali" w stosunku 51:39. Wszyscy Polacy startujący w tym meczu pokazali się z bardz(...)
0
Indianerna Kumla wygrała bardzo wyskoko mecz z Dackarna Malilla (51:39). Najlepszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Niels Kristian Iversen, który zdobył 13 punktów, ze strony go(...)
0
Po bardzo zaciętym spotkaniu 2 rundy Elitserien, na torze w Malilli, miejscowa Dackarna uległa dosłownie dwoma punktami Piraternie Motala. W zespole Dackarny to Polacy : Patryk Dud(...)
0
Minimalną wygraną gospodarzy 46:44 zakończyło się inuguracyjne spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Dackarną Malilla. (...)
3
Kacper Gomólski triumfował dzisiaj w rozegranym turnieju Malilla Challenge 2016. (...)
0
Na torze w Vetlandzie rozgrywane są dzisiaj eliminacje do Vetlanda Lagcup. W pirwszych zawodach kwalifikacyjnych triumfowała ekipa Ikaros Smederny przed Dackarną i Vaestervik. Dwa (...)
4
Kacper Gomólski podpisał pierwszy kontrakt, który będzie obowiązywał w sezonie 2016. Wychowanek klubu z Gniezna w przyszłorocznych rozgrywkach Elitserien będzie zdobywał punkty dla(...)
5
Rywalizacja pomiędzy zwycięzcą rundy zasadniczej a drużyną, która przystąpiła do rundy play-off z czwartego miejsca wydaje się być tak naprawdę rozstrzygnięta. W pierwszym starciu (...)
0
We wtorkowym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla przegrała na własnym torze z Elit Vetlandą rezultatem 32:58. Najwięcej punktów dla drużyny przyjezdnych (...)
0
Do dużej niespodzianki doszło dzisiaj na torze w Vetlandzie gdzie miejscowy zespół Elit Vetlanda uległa Dackarnie Malilla 43:47. Goście od pierwszego biegu obieli prowadzenie w spo(...)
0
Podczas 13. kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla przegrała u siebie z Piraterną Motala. Obie drużyny walczą o uczestnictwo w fazie play-off, która rozpocznie się 1 wrześ(...)
0
W poniedziałek rozegrane zostało zaległe spotkanie szwedzkiej Elitserien, w którym Elit Vetlanda pokazała, że w tym sezonie nie ma na nich mocnych. Tym razem obrońca tytułu mistrzo(...)
0
Dzisiaj na torze w Malilli rozegrane zostanie zaległe spotkanie szwedzkiej Elitserien, w którym to Dackarana podejmować będzie lidera, Elit Vetlande. (...)
0
W spotkaniu 10. kolejki Elitserien drużyna Dackarna Malilla nie miała żadnych problemów w pokonaniu Lejonen Gislaved. Liderem gospodarzy okazał się Joonas Kylmaekorpi zdobywca płat(...)
0
We wtorek odbędą się dwa spotkania dziesiątej kolejki ligi szwedzkiej. W tych spotkaniach wystąpi sześciu reprezentantów Polski , a mianowicie Przemysław Pawlicki, Grzegorz Zengota(...)
0
W rozegranym dzisiejszym spotkaniu Elitserien, Rospiggarna Hallstavik uległa na własnym torze Dackarnie Malilla 38:52. U gospodarzy nie zawiódł Andreas Jonsson. Po stronie gości na(...)
0
W hicie kolejki szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla będąca na trzeciej pozycji w ligowej tabeli podejmowała u siebie lidera Indianerna Kumla. Spotkanie trzymajace w napięciu a z(...)
0
Mecz w ramach 7. kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla, a Elit Vetlandą został odwołany. Znamy nową datę tego spotkania. (...)
0
Na dziś zaplanowano następną kolejkę spotkań w Elitserien. Wiadomo już, że spośród trzech meczów na pewno nie pojadą w Malilli. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com