Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
0
Do sporej niespodzianki doszło w meczu Dackarny Malilla z Vargarną Norrkoeping. Goście, którzy do tej pory nie zdobyli choćby jednego punktu meczowego, pokonali wyżej sklasyfikowan(...)
0
Indianerna pokonała na wyjeździe zespół Dackarny Malilla i dzięki temu awansowała na drugą pozycję w tabeli Elitserien. Indianie zrównali się punktami z rewelacyjnym beniaminkiem -(...)
0
Beniaminek rozgrywek okazuje się rewelacją sezonu. Dzisiaj żużlowcy Smederny Eskilstuna odnieśli drugie zwycięstwo ligowe i zostali liderem Elitserien. Pokonali dotychczasowego lid(...)
0
Dackarna pokonała na własnym torze zespół z Motali 51:39. Było to drugie zwycięstwo tej drużyny w obecnych rozgrywkach. W ekipie gości zabrakło, borykającego się z problemami zdrow(...)
0
Żużlowcy z Malilli pokonali na wyjeździe ekipę Hammarby Sztokholm czternastoma punktami. Wynik może być delikatnym zaskoczeniem, gdyż goście wystąpili w tym spotkaniu osłabieni. Oc(...)
0
W pierwszej kolejce szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla podejmowało na własnym torze Dackarne Malilla. Miejscowi pokonali drużynę z Malilli w stosunku 52:38.(...)
0
12 lat temu
Już dziś punktualnie o godz. 19:00 swoje rozgrywki zainauguruje szwedzka Elitserien. Portal Zuzelend.com prezentuje rozpiskę zaplanowanych na wtorkowy wieczór spotkań najwyższej kl(...)
0
Dobra postawa w lidze polskiej zaowocowała nowym kontraktem dla Tomasza Chrzanowskiego (GTŻ Grudziądz). "Chrzanoś" podpisał umowę na starty w barwach szwedzkiej Dackarny Malilla. P(...)
0
Rune Holta stał się ostatnio wrogiem publicznym numer jeden w polskim środowisku żużlowym. Wszystko przez jego stosunek do polskiego obywatelstwa i nowych tłumików. Norweg otwarcie(...)
0
Wysokim zwycięstwem gospodarzy zakończył się trzeci wtorkowy pojedynek w Elitserien. Dackarna Malilla pokonała Vargarnę Norrkoeping 56:34. Świetny występ wśród gospodarzy zanotował(...)
0
Po ponad dwumiesięcznej przerwie spowodowanej złamaniem kości piszczelowej, do ścigania powraca Jurica Pavlic. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Chorwat wspomoże Unię Leszno (...)
0
Dzięki świetnej postawie Andreasa Jonssona i Fredrika Lindgrena, drużyna Dackarny Malilla odniosła zwycięstwo wyjazdowe w Vastervik, pokonując tamtejszy zespół 44:46. Przed ostatni(...)
0
W drugim meczu szwedzkiej Elitserien, drużyna Hammarby Sztokholm pokonała na własnym torze Dackarne Malilla 45:39. Najlepiej wśród miejscowych spisał się nieoczekiwanie Robert Kośc(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com