Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
0
Dziś w szwedzkiej Malilli rozegrano mecz 9. kolejki Elitserien, w której to Speedway Vetlanda na wyjeździe wygrała z ekipa Dackarny. (...)
0
Vastervik Speedway w 7 rundzie szwedzkiej Elitserien na własnym torze zremisowałą z Vastervik Speedway 45:45.(...)
30
W dzisiejszym spotkaniu 5 kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała Masarnę Avesta 56:34. (...)
26
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Rospiggarne Hallstavik 51:39. (...)
0
W 2 kolejce szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała na własnym torze Lejonen Gislaved 54:36. (...)
0
Dziś zainaugurowane zostały rozgrywki w najwyższej lidze w Szwecji, w jednym z meczy Elskilstuna Smederna minimalnie pokonała Dackarne Malilla 46:44. (...)
110
Greg Hancock wczoraj oświadczył, że w przyszłym roku nie będzie występował w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Zamierza skupić się na startach w szwedzkiej Elitserien, gdyż występować bę(...)
100
Maciej Janowski zdecydował się przedłużyć o kolejny, trzeci sezon swoje występy w szwedzkiej lidze Elitserien, broniąc barwy Dackarny Malilla. (...)
0
Bardzo dużą niespodziankę sprawiła dzisiaj Smederna Eskilstuna w meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Elitserien, wygrywając na wyjeździe z Dackarną Malilla 43:46. Gospodarze do meczu (...)
105
W pierwszym półfinałowym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla, minimalnie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 46:44. Tak mała zaliczk(...)
87
Dackarna Malilla bez większych problemów pokonała dzisiaj na własnym torze Piraternę Motala 59:31. W zespole gospodarzy Patryk Dudek zdobył 9 punktów plus trzy bonusy, zaś Maciej J(...)
0
We wtorkowy wieczór w ramach 12. kolejki szwedzkiej Elitserien Masarna Avesta bardzo wysoko wygrała na własnym torzed z Dackarną Malilla 55:35. Najlepiej punktującym zawodnikiem go(...)
0
Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Smedernę Eskilstuna w stosunku 48:42 w ramach 11. rundy szwedzkiej Elitserien. Wśród gospodarzy najlepiej punktował Maciej Janowski, któr(...)
102
We wtorkowy wieczór w ramach 10. kolejki szwedzkiej Elitserien Indianerna Kumla przegrała przed własną publicznością z Dackarną Malilla 44:46. Przyjezdnych do triumfu poprowadził R(...)
0
Elit Vetlanda pokonała na wyjeździe Dackarne Mallila 44:46. W spotkaniu wystąpiło aż pięciu Polaków, spośród których Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik zaliczyli bardzo dobre zawody. (...)
105
W dzisiejszym zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Eskilstuna Smederna po niezwykle zaciekłej rywalizacji uległa minimalnie na własnym torze Dackarnie Malilla. Gości do zwycię(...)
0
We wtorkowym spotkaniu w ramach 7. kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla wygrała bardzo wysoko z Rospiggarną Hallstavik bo aż 57:33. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził (...)
0
W ramach 6. kolejki szwedzkiej Elitserien publiczność zgromadzona na stadionie w Vetlandzie obejrzeli jednostronne widowisko. Gospodarze pokonali drużynę z Malilli w stosunku 53:37(...)
60
W Malilli odbyła się 5. kolejka szwedzkiej Elitserien, gdzie miejscowa drużyna spotkała się z Indianerną Kumla. Gospodarze przegrali ten pojedynek w stosunku 40:50. Najskuteczniejs(...)
0
Mecz czwartej kolejki szwedzkiej Elitserien pomiędzy Smederną Eskilstuna a Dackarną Malilla ze względu na fatalne warunki atmosferyczne zostało odwołane. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com