Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Piraterna Motala pokonała na własnym torze Dackarna Malilla 50:40. Z bardzo dobrej strony w tym meczu pokazali się dwaj repre(...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z wtorkowego spotkania szwedzkiej Elitserien pomiędzy Ikaros Dackarna Malilla a Smederna Eskilstuna. Autorem zdjęć jest fotoreporterka, w(...)
0
Dziś została rozegrana kolejna kolejka szwedzkiej Elitserien. Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Smederne Eskilstune 53:37. Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Mich(...)
0
Dziś w szwedzkiej lidze Elitserien doszło do dwóch spotkań. Lejonen Gislaved przegrał z Dackarną Malila 46-44 . Najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy był Peter Kildemand, który u(...)
0
Elitserien w dwóch pierwszych kolejkach miała wielkiego pecha do pogody. Być może w końcu tym razem uda się rozegrać wszystkie zaplanowane mecze w całości. Poza hitem w Kumli, odbę(...)
0
Niecałe dwie godziny trwało rozegranie dziewięciu biegów meczu Dackarny Malilla z Rospiggarną Hallstavik, związane to było z opadami deszczu, który padał dość intensywnie przez jak(...)
0
W miniony wtorek pogoda nieco storpedowała pierwszą kolejkę Elitserien. Jeden mecz został przesunięty na środę, a inny w ogóle się nie odbył. Przed nami kolejne emocje na szwedzkic(...)
0
Dziś zainaugurowano szwedzką ligę Elitserien. Indianerna na własnym torze, po znakomitym spotkaniu pokonała Dackarne Malillę 46-44. W tym meczu wystąpiło dwóch naszych reprezentant(...)
0
Rozpoczynamy rozgrywki szwedzkiej ligi żużlowej. Artykuły ukazujące się na naszej stronie w ostatnich dniach miały służyć małemu wprowadzeniu w składy poszczególnych ekip. Postanow(...)
0
W piątek zaprezentowaliśmy drużyny Lejonen Gislaved i Ikaros Smederna Eskilstuna. Czas na kolejne trzy zespoły, które w nowym sezonie Elitserien powalczą o jak najlepsze miejsca. N(...)
0
Jak wczoraj informowaliśmy liga szwedzka budzi się z zimowego snu i już za tydzień zainauguruje rozgrywki. W dniu dzisiejszym kluby zorganizowały "Press&PracticeDay" oraz spotkania(...)
0
W Szwecji już za tydzień (5 maja) zainaugurują rozgrywki Elitserien. Na poniedziałek i wtorek ekipy zaplanowały dobrze znany na Wyspach Brytyjskich "Press and Practice Day".(...)
0
Patryk Dudek przedłużył na dwa kolejne sezony kontrakt z Dackarną Mallila. (...)
0
Indianerna Kumla wygrywając 58:32, odrobiła z dużą nawiązką w dzisiejszym meczu rewanżowym, czteropunktową stratę z wczorajszego spotkania z Dackarną Malilla i to właśnie Indianie (...)
0
W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała u siebie Indianerna Kumla 47:43. W drużynie gości wystąpili Piotr Protasiewicz oraz Piotr Ś(...)
0
W jednym ze spotkań szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała minimalnie Rospiggarne Hallstavik 46:44. W drużynie gospodarzy bardzo dobre zawody zaliczył Krzysztof Buczkowsk(...)
0
W zaległym meczu piątej kolejki szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala wygrała na wyjeździe z ekipą Dackarny Malilla 52:38. W drużynie gospodarzy bardzo dobrze jeździł Nicki Peders(...)
0
Krzysztof Buczkowski w szwedzkiej Elitserien w przyszłym sezonie wystartuje w Dackarny Malilla. (...)
0
Po wczorajszym zwycięstwie nad ekipą Dackarny, dzisiaj żużlowcy Vetlandy powtórzyli ten wyczyn i zapewnili sobie awans do finału Elitserien. Mecz był dość zacięty, walki na dystans(...)
0
Żużlowcy z Vetlandy pokonali na własnym torze zespół z Malilli i tym samym poczynili pierwszy krok ku finałowi Elitserien. Jednak czy osiem punktów przewagi, jaką sobie dzisiaj wyp(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com