Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
0
Rozpoczynamy rozgrywki szwedzkiej ligi żużlowej. Artykuły ukazujące się na naszej stronie w ostatnich dniach miały służyć małemu wprowadzeniu w składy poszczególnych ekip. Postanow(...)
0
W piątek zaprezentowaliśmy drużyny Lejonen Gislaved i Ikaros Smederna Eskilstuna. Czas na kolejne trzy zespoły, które w nowym sezonie Elitserien powalczą o jak najlepsze miejsca. N(...)
0
Jak wczoraj informowaliśmy liga szwedzka budzi się z zimowego snu i już za tydzień zainauguruje rozgrywki. W dniu dzisiejszym kluby zorganizowały "Press&PracticeDay" oraz spotkania(...)
0
W Szwecji już za tydzień (5 maja) zainaugurują rozgrywki Elitserien. Na poniedziałek i wtorek ekipy zaplanowały dobrze znany na Wyspach Brytyjskich "Press and Practice Day".(...)
0
Patryk Dudek przedłużył na dwa kolejne sezony kontrakt z Dackarną Mallila. (...)
0
Indianerna Kumla wygrywając 58:32, odrobiła z dużą nawiązką w dzisiejszym meczu rewanżowym, czteropunktową stratę z wczorajszego spotkania z Dackarną Malilla i to właśnie Indianie (...)
0
W rozegranym dzisiaj zaległym spotkaniu szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała u siebie Indianerna Kumla 47:43. W drużynie gości wystąpili Piotr Protasiewicz oraz Piotr Ś(...)
0
W jednym ze spotkań szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała minimalnie Rospiggarne Hallstavik 46:44. W drużynie gospodarzy bardzo dobre zawody zaliczył Krzysztof Buczkowsk(...)
0
W zaległym meczu piątej kolejki szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala wygrała na wyjeździe z ekipą Dackarny Malilla 52:38. W drużynie gospodarzy bardzo dobrze jeździł Nicki Peders(...)
0
Krzysztof Buczkowski w szwedzkiej Elitserien w przyszłym sezonie wystartuje w Dackarny Malilla. (...)
0
Po wczorajszym zwycięstwie nad ekipą Dackarny, dzisiaj żużlowcy Vetlandy powtórzyli ten wyczyn i zapewnili sobie awans do finału Elitserien. Mecz był dość zacięty, walki na dystans(...)
0
Żużlowcy z Vetlandy pokonali na własnym torze zespół z Malilli i tym samym poczynili pierwszy krok ku finałowi Elitserien. Jednak czy osiem punktów przewagi, jaką sobie dzisiaj wyp(...)
0
Dackarna potwierdza, że walczy o najwyższe cele w Elitserien. Tym razem żużlowcy z Malilli nie dali szans ekipie Vastervik, pokonując ją na wyjeździe szesnastoma punktami. Porażka (...)
0
W dzisiejszym spotkaniu między Dackarną, a Vetlandą, lepsi okazali się gospodarze. Zwycięstwo dało im trzy duże punkty, ponieważ zainkasowali również punkt bonusowy. Mecz był emocj(...)
0
Spotkanie w Kumli zakończyło się remisem. Na początku meczu gospodarze delikatnie odskoczyli rywalom, jednak ci szybko odrobili straty. W dalszej części zawodów różnica między dwom(...)
0
Dackarna pokonała na własnym torze beniaminka rozgrywek. Gospodarze od początku spotkania prowadzili, ale rywale próbowali gonić. Biorąc pod uwagę w jakim osłabieniu przyszło im st(...)
0
W meczu na szczycie szwedzkiej Elitserien Piraci pokonali zespół Dackarny czterema oczkami. Punkt bonusowy jednak pojechał do Malilli, ponieważ goście bronili dwunastu punktów prze(...)
0
Żużlowcy z Malilli rozbili na własnym torze ekipę Hammarby. Gospodarze od początku spotkania narzucili wysokie tempo, którego przyjezdni nie byli w stanie dotrzymać. Tym samym Dack(...)
0
Po niesamowitym pojedynku, żużlowcy Dackarny zdołali pokonać ekipę Vastervik czterema punktami. Mecz miał kilka oblicz. Najpierw był wyrównany, później do głosu doszli goście, żeby(...)
0
Jeden z najciekawszych meczów rozegranych do tej pory w szwedzkiej Elitserien zakończył się wygraną gości z Malilli. Walka toczyła się do ostatniego biegu, w którym zawodnicy tasow(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com