Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Wolverhampton Wolves
vs
Sheffield Tigers
Dzisiaj o 20:30
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu podium po obronieniu przewagi sprzed tygodnia stanął For Nature Solutions KS Apator Toruń.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
40
W środę tytuł Mistrza Szwecji wywalczyła Rospiggarna Hallstavik. Po raz ostatni mistrzostwo zdobyli 14 lat temu. Gospodarze 51:39 w rewanżowym spotkaniu finałowym szwedzkiej Elitse(...)
0
We wtorkowy wieczór w ramach szwedzkiej Elitserien rozegrano pierwsze spotkanie finałowe, w którym Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Rospiggarnę Hallstavik w stosunku 48:4(...)
64
We wtorkowym meczu rundy finałowej szwedzkiej Elitserien, Rospiggarna Hallstavikpokonała Dackarnę Malilla w stosunku 56:34. Najlepiej punktującym zawodnikiem gospodarzy był Austral(...)
134
Wiemy już, że skutki dzisiejszego upadku Jasona Doylea nie są na szczęście na tyle poważne, aby zawodnik musiałby zrobić sobie dłuższy rozbrat z żużlem. (...)
106
W zakończonym spotkaniu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla a Rospiggarną Hallstavik doszło do groźnego upadku Australijczyka Jason Doyle. Wicelider cyklu Grand Prix o(...)
1
W poniedziałkowy wieczór odbyły się dwa kolejne spotkania fazy play-off w szwedzkiej Elitserien. Dackarna Malilla przegrała przed własną publicznością z Rospiggarną Hallstavik zale(...)
53
W środę w ramach szwedzkiej Elitserien drużyna Indianerny Kumla przegrała na przed własną publicznością z Dackarną Malilla w stosunku 43:47 w meczu rewanżowym fazy play-off. Przyjd(...)
100
We wtorkowy wieczór w ramach szwedzkiej Elitserien odbyła się finałowa runda spotkań w fazie play-off. Dackarna Malilla pokonała bardzo wysoko na własnym torze Indianernę Kumla 52:(...)
45
Piraterna Motala triumfowała dzisiaj w meczu 2 rundy play-off, szwedzkiej Elitserien z Dackarną Malilla 52:38. W zespole gości wystąpiło trzech zawodników z Polski : Maciej Janowsk(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu fazy play-off we szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 52:38. Doskonałe zawody odjechał Patryk Dudek, kt(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla na własnym stadionie pokonała minimalnie lidera ligi Rospiggarnie Hallstavik 46:44. W meczu wystąpiło aż czte(...)
2
W Motali pomiędzy Piraterną, a Dackarną Malilla odbyło się bardzo zacięte spotkanie w ramach 13 rundy szwedzkiej Elitserien. Oststecznie jednym punktrm wygrali goście. Najskuteczni(...)
1
Podczas 12. rundy Elitserien drużyna Dackarny Malilla przegrała z Indianerną Kumlą, w stosunku 39:50. Najskuteczniejszym zawodnikiem zwycięskiego zespołu był Grzegorz Zengota, zdob(...)
1
Dackarna Mallila pokonała na wyjeździe Smederne Eskilstuna 33:57. W spotkaniu tym wystąpiło czterech zawodników z Polski. Szczególną uwagę należy zwrócić na bardzo dobry występ Paw(...)
1
Patryk Dudek spisuje się w tym sezonie fenomenalnie. "Duzers" bardzo dobrze jeździ we wszystkich ligach, z którymi związał się przed sezonem. W związku z tym działacze Dackarny Mal(...)
1
Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończył się dzisiejszy pojedynek pomiędzy Dackarna Malilla i Masarna Avesta. Miejscowi zawodnicy pokonali przyjezdnych w stosunku 46:44. Liderem(...)
0
Dużą niespodzianką zakończyło się spotkanie szwedzkiej Eliterien w Vetlandzie. Miejscowy Elit Vetlanda, aktualny Mistrz Szwecji uległ Dackarnie Malilla 37:53, zmniejszając do minim(...)
0
Bardzo ciekawe zawodny mogliśmy oglądać w Malilli, gdzie miejscowy zespoł pokonał na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 47:43 w meczu 8. kolejki Elitserien. W ekipie gospod(...)
0
We wtorkowy wieczór w 7. kolejce szwedzkiej Elitserien, zwycięstwo na wyjeździe zaliczyła Dackarna Malilla, która pokonała Lejonen Gislaved w stosunku 50:40. Bardzo dobrze w drużyn(...)
1
We wtorkowy wieczór została rozegrana kolej6. runda szwedzkiej Elitserien. Po bardzo ciekawym i zaciętym na finiszu lepsi okazali się aktualni mistrzowie Szwecji, VMS Elit Vetlanda(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com