Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 czerwca, a finałowa runda zostanie rozegrana 22 września.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
DACKARNA MALILLA - Wiadomości
45
Piraterna Motala triumfowała dzisiaj w meczu 2 rundy play-off, szwedzkiej Elitserien z Dackarną Malilla 52:38. W zespole gości wystąpiło trzech zawodników z Polski : Maciej Janowsk(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu fazy play-off we szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 52:38. Doskonałe zawody odjechał Patryk Dudek, kt(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Dackarna Malilla na własnym stadionie pokonała minimalnie lidera ligi Rospiggarnie Hallstavik 46:44. W meczu wystąpiło aż czte(...)
2
W Motali pomiędzy Piraterną, a Dackarną Malilla odbyło się bardzo zacięte spotkanie w ramach 13 rundy szwedzkiej Elitserien. Oststecznie jednym punktrm wygrali goście. Najskuteczni(...)
1
Podczas 12. rundy Elitserien drużyna Dackarny Malilla przegrała z Indianerną Kumlą, w stosunku 39:50. Najskuteczniejszym zawodnikiem zwycięskiego zespołu był Grzegorz Zengota, zdob(...)
1
Dackarna Mallila pokonała na wyjeździe Smederne Eskilstuna 33:57. W spotkaniu tym wystąpiło czterech zawodników z Polski. Szczególną uwagę należy zwrócić na bardzo dobry występ Paw(...)
1
Patryk Dudek spisuje się w tym sezonie fenomenalnie. "Duzers" bardzo dobrze jeździ we wszystkich ligach, z którymi związał się przed sezonem. W związku z tym działacze Dackarny Mal(...)
1
Minimalnym zwycięstwem gospodarzy zakończył się dzisiejszy pojedynek pomiędzy Dackarna Malilla i Masarna Avesta. Miejscowi zawodnicy pokonali przyjezdnych w stosunku 46:44. Liderem(...)
0
Dużą niespodzianką zakończyło się spotkanie szwedzkiej Eliterien w Vetlandzie. Miejscowy Elit Vetlanda, aktualny Mistrz Szwecji uległ Dackarnie Malilla 37:53, zmniejszając do minim(...)
0
Bardzo ciekawe zawodny mogliśmy oglądać w Malilli, gdzie miejscowy zespoł pokonał na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 47:43 w meczu 8. kolejki Elitserien. W ekipie gospod(...)
0
We wtorkowy wieczór w 7. kolejce szwedzkiej Elitserien, zwycięstwo na wyjeździe zaliczyła Dackarna Malilla, która pokonała Lejonen Gislaved w stosunku 50:40. Bardzo dobrze w drużyn(...)
1
We wtorkowy wieczór została rozegrana kolej6. runda szwedzkiej Elitserien. Po bardzo ciekawym i zaciętym na finiszu lepsi okazali się aktualni mistrzowie Szwecji, VMS Elit Vetlanda(...)
0
Przemysław Pawlicki był bardzo bliski zdobycia kompletu punktów we wtorkowym meczu Elitserien w pięciu startach zdobył 13 punktów i bonus. Masarna Avesta pokonała ekipę Dackarna M(...)
0
Dackarna Malilla nie dała szans drużynie Ikaros Smederny Eskilstuna. Na własnym torze pokonała "Kowali" w stosunku 51:39. Wszyscy Polacy startujący w tym meczu pokazali się z bardz(...)
0
Indianerna Kumla wygrała bardzo wyskoko mecz z Dackarna Malilla (51:39). Najlepszym zawodnikiem gospodarzy okazał się Niels Kristian Iversen, który zdobył 13 punktów, ze strony go(...)
0
Po bardzo zaciętym spotkaniu 2 rundy Elitserien, na torze w Malilli, miejscowa Dackarna uległa dosłownie dwoma punktami Piraternie Motala. W zespole Dackarny to Polacy : Patryk Dud(...)
0
Minimalną wygraną gospodarzy 46:44 zakończyło się inuguracyjne spotkanie szwedzkiej Elitserien pomiędzy Rospiggarna Hallstavik a Dackarną Malilla. (...)
3
Kacper Gomólski triumfował dzisiaj w rozegranym turnieju Malilla Challenge 2016. (...)
0
Na torze w Vetlandzie rozgrywane są dzisiaj eliminacje do Vetlanda Lagcup. W pirwszych zawodach kwalifikacyjnych triumfowała ekipa Ikaros Smederny przed Dackarną i Vaestervik. Dwa (...)
4
Kacper Gomólski podpisał pierwszy kontrakt, który będzie obowiązywał w sezonie 2016. Wychowanek klubu z Gniezna w przyszłorocznych rozgrywkach Elitserien będzie zdobywał punkty dla(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com