Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELTROX WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
125
Andriej Rozaliuk - Nie czuję presji związanej z nowym wyzwaniem. Moim idolem był i jest Darcy Ward(...)
102
Mitchell Cluff: Wysłałem e-mail do klubu i prezes od razu się odezwał(...)
242
Poważne problemy Włokniarza Częstochowa(...)
157
Lech Kędziora - Celem jest awans do Play-Off (...)
141
Józef Kafel poprowadzi drużynę U-24!(...)
101
Mitchell Cluff kolejnym zawodnikiem kadry U-24 w Częstochowie(...)
373
Za nim na Arenie Zielona-Energia.com w Częstochowie kibice emocjonować się będą rozgrywkami ligowymi w PGE Ekstralidze, zespół Eltorx Włókniarza zaplanował cztery mecze sparingowe.(...)
101
Eltrox Włókniarz domyka skład na sezon 2022!(...)
578
Andriej Rozaliuk wzmacnia Eltrox Włókniarz Częstochowa(...)
115
Lech Kędziora oficjalnie został szkoleniowcem Eltrox Włókniarz Częstochowa. Zastąpił on dotychczasowego trenera, Piotra Świderskiego. (...)
256
W niedzielny wieczór zespół ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz pokonując drużynę Eltrox Włókniarz Częstochowa zapewnił sobie utrzymanie w PGE Ekstralidze.(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
102
Kibice od 5 września będą mogli głosować na stronie internetowej speedwayekstraliga.pl i w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi, na to kto zdobędzie nagrodę Jerzego Szczakiela. Począt(...)
245
Zarówno jaki i w najwyższej klasie rozgrywkowej i w eWinner 1 lidze, runda zasadnicza dobiegła końca. Teraz karty zostaną rozdane zupełnie na nowo, ponieważ play-offy, rządzą się s(...)
1
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz pokonał(a) na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
118
Kolejny z zawodników Eltrox Włókniarza Częstochowa zdecydował się przedłużyć kontrakt z klubem. (...)
103
Kacper Woryna jako pierwszy zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa zdecydował się na przedłużenie kontraktu. Obie strony uzgodniły warunki kontraktu ale nie zdradzają na ten moment(...)
125
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
66
Duńczyk Jonas Jeppesen w 8 biegu wczorajszego meczu PGE Ekstraligi z Betard Spartą Wrocław zaliczył groźny upadek. Choć zawodnik wstał o własnych siłach z toru, to jednak nie był z(...)
194
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com