Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELTROX WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
31
Kolejna kolejka najlepszej ligi świata przyniosła nam sporo wrażeń i emocji. Przedstawiamy państwu skrót spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ostatni weekend. (...)
102
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
163
Za nami kilka interesujących spotkań na pierwszoligowych i ekstraligowych torach. Przedstawiamy państwu skróty i podsumowanie tych emocjonujących starć.(...)
180
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
299
W drugim piątkowym meczu 8. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa na własnym torze podejmie aktualnego lidera tabeli Motor Lublin. (...)
103
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
183
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
116
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe eWinner Apator Toruń w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
391
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
180
Dwa niedzielne mecze PGE Ekstraligi ze względu na niekorzystne prognozy pogody zostały odwołane(...)
108
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
123
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
387
Już dziś odbędą się zaległe spotkania w ramach 1. kolejki PGE Ekstraligi. Ekipa Motoru Lublin podejmie na własnym stadionie drużynę Eltrox Włókniarza Częstochowa. Mecz rozpocznie s(...)
227
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, na wniosek organizatorów Ekstraliga Żużlowa odwołała mecze 3. rundy PGE Ekstraligi zaplanowane na 16 kwietnia.(...)
276
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sezon 2021 rusza lada moment. Zapraszamy na cykl artykułów w którym przedstawiamy Państwu zespoły, które będą się ścigać w PGE Ekstralidze w sezonie 2021, oraz typy naszej redakcji(...)
186
Eltorx Włókniarz Częstochowa już oficjalnie za pośrednictwem mediów społecznościowych zaprezentował kevlary w jakich jego zawodnicy przystąpią do sezonu 2021.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com