Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELTROX WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
0
Szymon Ludwiczak jeden najlepszych mini żużlowców w Polsce związał się umową z Włókniarzem Częstochowa. Wychowanek Rybek Rybnik zakończył przygodę z mini żużlem i w wyższych klasac(...)
821
Eltrox Włókniarz Częstochowa jako pierwszy klub oficjalnie zaprezentował skład w jakim przystąpi do rozgrywek PGE Ekstraligi. (...)
124
W piątek w siedzibie częstochowskiego klubu doszło do spotkania prezesów Eltrox Włókniarza Częstochowa oraz OK Bedmet Kolejarza Opole. Jego efektem było podpisanie umowy partnerski(...)
182
Na 26 lutego zaplanowana została prezentacja częstochowskiego Eltrox Włókniarza. Imprezę, której transmisja rozpocznie się o godzinie 18:50, poprowadzi znany i lubiany duet: To(...)
139
Za nami dziwny pod wieloma względami sezon żużlowy w 2020 roku. Pandemia sprawiła, że sport zmienił się nie do poznania. Spore zmiany dotyczyły samych zawodników, którzy musieli na(...)
104
Objawienie eWinner 1.Ligi żużlowej Duńczyk, Jonas Jeppesen w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy ekstraligowego Eltrox Włókniarza Częstochowa..(...)
246
Wiemy już gdzie startować będzie w przyszłym sezonie Bartosz Smektała.(...)
191
Tak jak wcześniej przewidywano, Kacper Woryna zdecydował się podpisać kontrakt z Eltrox Włókniarzem Częstochowa na mocy, którego będzie reprezentował barwy częstochowskiego klubu w(...)
104
Jakub Miśkowiak przez kolejny sezon bronić będzie nadal barw Eltrox Włókniarza Częstochowa. Dla młodego zawodnika będzie to trzeci sezon w klubie spod Jasnej Góry.(...)
1364
Brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata, Fredrik Lindgren w zeszłym tygodniu w klinice w Barcelonie przeszedł operację doskwierającej mu od dłuższego czasu kontuzja praw(...)
159
Występujący w bieżącym roku w ekipie "Lwów" w ramach wypożyczenia z Apatora Toruń, Jayson Doyle nie będzie reprezentował klubu spod Jasnej Góry w kolejnym sezonie PGE Ekstraligi. Ż(...)
106
Wiele pytań chcieliby zadać kibice zwłaszcza ci częstochowscy prezesowi Eltrox Włókniarz Częstochowa, Michałowi Świącikowi. Klub z Częstochowy aby wyjść na przeciw tym oczekiwanio(...)
217
Fogo Unia Leszno pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarza Częstochowa w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 30:60. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
122
Główna Komisja Sportu Żużlowego na wniosek Ekstraligi żużlowej po raz drugi w tym sezonie zawiesiła licencję toru w Częstochowie.(...)
114
Mecz 13. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik odbędzie się w najbliższą środę, 9 września. Spotkanie zostanie rozegrane w Rybniku(...)
109
W ostatnich dniach władze częstochowskiego klubu informowały o poważnej awarii wodociągów jaka miała miejsce na stadionie SGP Arena. Olbrzymia ilość wody jaka wyciekła do stadionow(...)
448
Dzisiejsze spotkanie 13 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a PGG ROW-em Rybnik nie dojdzie do skutku ze względu na ciężkie warunki torowe.(...)
105
Wywiezienie trzech punktów z Lublina przedłużało szansę Eltrox Włókniarza Częstochowa na pozostanie w walce o fazę play-off. Choć może niewielu kibiców w to wierzyło, sztuka ta Lwo(...)
136
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Motor Lublin w stosunku 51:39. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu 86:94 trafia na konto Częstochowian. Prezentujemy Państwu w(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com