Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELTROX WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
102
Ostatnie występy Leona Madsena były dalekie od ideału. Wicemistrz Świata przyznał, że ostatnio zmagał się niedyspozycją. Liczy jednak, że już w piątek podczas meczu w PGE Ekstralid(...)
250
4 sierpnia miał odbyć się zaległy mecz pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa i Fogo Unią Leszno, spotkanie w pierwotnym terminie miało odbyć się 26 lipca, jednak na przeszkodzie (...)
104
Eltrox Włókniarz Częstochowa zremisował(a) na wyjeździe z ekipą MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy światkami dwóch spotkań PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu będziemy mogli emocjonować się spotkaniem pomiędzy MRGARDEN GKMem Grudziądz i E(...)
115
W zaległym spoktkaniu 6. rundy PGE Ekstraligi Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe PGG ROW Rybnik w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dziś o 20 odbędzie się zaległy mecz 6. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW-em Rybnik a Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie pierwotnie miało odbyć się 17 lipca, jednak zos(...)
716
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z zaległego spotkania 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy PGG ROW Rybnik a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Start do p(...)
81
Dzisiaj poznaliśmy datę odwołanego wczoraj meczu mającego być hitem 7 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy miejscowym Eltrox Włókniarzem Częstochowa a Fogo Unia Leszno. (...)
190
W niedzielny wieczór miały się spotkać drużyny Eltrox Włókniarz Częstochowai Fogo Unii Leszno. Mecz został przełożony ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne.(...)
103
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu o ligowe punkty będą walczyć zespoły MRGARDEN GKM Grudziądz oraz Moje(...)
0
W ostatnim opublikowanym komunikacie PGE Ekstraliga poinformowała o nowych terminach spotkań które były zaplanowane na najbliższą kolejkę, a które z wiadomych przyczyn zostały odwo(...)
318
Dokładnie 3 lipca mecz pomiędzy Stalą Gorzów a Włókniarzem Częstochowa został przerwany przez pożar. Dziś poznaliśmy decyzję Komisji Orzekającej Ligii. (...)
2
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
16
W niedzielne popołudnie będziemy świadkami dwóch spotkań PGE Ekstraligi. Na 16.30 zaplanowano spotkanie pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa oraz Motorem Lublin, natomiast o 19.(...)
160
Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiaj podczas spotkania 4 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Eltrox Włókniarz Częstochowa. Po biegu 10 nastąpiła awaria prą(...)
252
W piątkowy wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. Na godzinę 18 zaplanowano pojedynek pomiędzy Motorem Lublin i PGG ROWem Rybnik, natomiast o godzinie 2(...)
120
W piątek (3 lipca) na Stadionie imienia Edwarda Jancarza zmierzy się tegoroczny lider rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo Polski z drużyną, która przegrała pierwsze trzy mecze. (...)
71
Eltrox Włókniarz Częstochowa nie zwalnia tempa i notuje trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna prowadzona przez Marka Cieślaka od początku dyktowała warunki tego spotkania i pew(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
W niedzielne popołudnie będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami. Na godzinę 16.30 zaplanowano pojedynek pomiędzy PGG ROWem Rybnik i Moje Bermudy Stalą Gorzów, natomiast o godzin(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com