Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELTROX WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
4
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe RM Solar Falubaz Zielona Góra w stosunku 31:59. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W niedzielny wieczór miał odbyć się mecz 2 rundy Drużynowych Mistrzostw Polski między RM Solar Falubaz Zieloną Górą a Eltrox Włókniarzem Częstochowa. (...)
9
O tak udanej inauguracji sezonu marzy wielu zawodników, nawet ze zdecydowanie większym doświadczeniem w PGE Ekatralidze. Choć nikt się tego nie spodziewał jemu się udało, po mimo n(...)
120
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonała na własnym torze MrGarden GKM Grudziądz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z przełożonego z piątku, spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a MrGarden GKM Grudziąd(...)
2
W niedzielne popołudnie i wieczór będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami pierwszej kolejki PGE Ekstraligi. O godzinie 16.30 rozpocznie się mecz pomiędzy PGG ROW-em Rybnik(...)
0
Drugie dzisiejsze spotkanie PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a MrGarden GKM Grudziądz zostało odwołane ze względu na trudne warunki torowe.(...)
0
Zmagania ligowe w tym roku rozpoczną się z dwumiesięcznym opóźnieniem, ale już w najbliższy weekend będziemy mogli się emocjonować żużlem. Na piątkowy wieczór zaplanowano dwa spotk(...)
244
Doczekaliśmy się. W piątek rusza PGE Ekstraliga. (...)
0
Sezon 2020 zbliża sie wielkimi krokami. Za kilka dnia startuje najlepsza liga Żużlowa Świata, czyli PGE Ekstraliga. Będzie trochę inaczej niż zazwyczaj, mniej kibiców, więcej obost(...)
0
Zawodnicy Eltorx Włókniarza Częstochowa mocno trenują przed inauguracyjnym spotkaniem PGE Ekstraligi z MrGarden GKM Grudziądz. Szkoleniowiec częstochowskich Lwów, Marek Cieślak nie(...)
0
Zawodnicy Eltrox Włókniarz Częstochowa mają za sobą drugi dzień treningów przygotowujących do startu PGE Ekstraligi 12 czerwca.(...)
0
Dzisiaj odbył się pierwszy trening Eltrox Włókniarz Częstochowa po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.(...)
0
Zawodnicy Eltrox Włókniarz Częstochowa podobnie jak żużlowcy innych klubów PGE Ekstraligi mają za sobą pierwszy trening po blisko dwumiesięcznej przerwie. (...)
0
Kończy się powoli okres przymusowego postoju w PGE Ekstralidze. Marek Cieślak, pełniący funkcję trenera Eltrox Włókniarza Częstochowy już czuje powiew zbliżającego się sezonu. (...)
0
Przed chwila klubowe media Eltrox Włókniarz Częstochowa poinformowały o tym, że włodarze klubu porozumiały się z Rune Holtą. Norweg z polskim paszportem przystał na nowe warunki ko(...)
0
Eltrox Włókniarz Częstochowa dogadał się z Leonem Madsenem w sprawie startów w sezonie 2020. Duńczyk jest drugim zawodnikiem "Lwów" po Pawle Przedpełskim, który zawarł porozumienie(...)
72
Paweł Przedpełski to pierwszy zawodnik Eltrox Włókniarza Częstochowa, który w dobie panującego koronawirusa przystał na nowe warunki kontraktowe.(...)
0
Zawodnicy Drużynowych Mistrzostw Polski do sezonu przygotowywali się w Hiszpanii, gdzie jeździli głównie na motocrossie. Fogo Unia Leszno na początku marca wyjedzie na tor, a pierw(...)
114
Już za 5 tygodni rozpocznie się ściganie pod Jasną Górą. Jak informuje oficjalna strona klubu z Częstochowy, na 21 marca zaplanowano 48. odsłonę Memoriału Idzikowskiego i Czernego.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com