Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ELTROX WLOKNIARZ CZESTOCHOWA - Wiadomości
78
W dzisiejszym komunikacie Głównej Komisji Sportu Żużlowego zostaje zniesiona zawieszenie licencji toru w Częstochowie. (...)
238
W poniedziałek, 31 sierpnia, na torze w Lublinie w ramach 12. kolejki PGE Ekstraligi Motor rywalizować będzie z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Dla lublinian to spotkanie może być (...)
445
Komisja Orzekająca Ligi zweryfikowała mecz 11. kolejki Eltrox Włókniarz Częstochowa vs. Moje Bermudy Stal Gorzów jako walkower dla drużyny Gości. Publikujemy pełną treść oświadczen(...)
102
Prezes Eltrox Włókniarza Częstochowa oznajmił dzisiaj, że Piotr Świderski zajmie stanowisko szkoleniowca częstochowskiego klubu.(...)
13
W związku z odwołanym meczem 11 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem Częstochowa a Moje Bermudy Stalą Gorzów włodarze częstochowskiego klubu zdecydowali się wystosować (...)
0
Dzis w tej sprawie głos zabrał jeden z głównych zainteresowanych, prezes Michał Świącik. Według niego jako organizatorzy zroblili wszystko co w ich mocy aby doprowadzić nawierzchni(...)
103
W piątkowe popołudnie i wieczór będziemy emocjonować się dwoma spotkaniami PGE Ekstraligi. W pierwszym meczu spotkają się zespoły z Leszna i Grudziądza, natomiast w drugim ekipy z (...)
154
Eltrox Włókniarz Częstochowa zremisował na wyjeździe z ekipą Betard Sparty Wrocław 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
Już w niedzielę dojdzie do dwóch spotkań w ramach X rundy PGE Ekstraligi. W pierwszym spotkaniu dojdzie do rywalizacji pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a RM Solar Falubaz Zielona Gó(...)
347
Eltrox Włókniarz Częstochowa w środę, 12 sierpnia, przegrał na własnym obiekcie z Fogo Unią Leszno 41:49 w zaległym spotkaniu 7. kolejki PGE Ekstraligi. Porażka ta oznacza, że częs(...)
55
Fogo Unia Leszno pokonała na wyjeździe Eltrox Włókniarza Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo relację z zaległego spotkania 7 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a Fogo Unia L(...)
114
W środę, 12 sierpnia, w Częstochowie odbędzie się zaległy pojedynek 7. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy Eltrox Włókniarzem a Fogo Unią Leszno. Dla częstochowian będzie to spotkanie (...)
392
W poniedziałkowy wieczór został rozegrany zaległy mecz z zespołem z Częstochowy. Podopieczni Stanisława Chomskiego pokonali drużynę Marka Cieślaka 49:41. (...)
127
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonała na własnym torze Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Przed nami drugie podejście do meczu 4. kolejki PGE Ekstraligi. W pierwotnym terminie, do momentu przerwania zawodów gospodarze prowadzili czterema punktami. Jak będzie w drugiej o(...)
279
Najpierw Motor Lublin, a teraz w piątek RM Solar Falubaz Zielona Góra zdołał pokonać typowanego do zdobycia medali w tym sezonie Eltrox Włókniarz Częstochowa na ich torze. Wielkie(...)
90
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
120
Dziś odbędą się dwa spotkania 9. kolejki PGE Ekstraligi. W Rybniku miejscowy PGG ROW stanie przed szansą zapunktowania w meczu z MrGarden GKM-em Grudziądz. Jeszcze ciekawiej zapowi(...)
108
Kolejne rozstrzygnięcia mamy za sobą. (...)
© 2002-2022 Zuzelend.com