Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
153
W 1. Kolejce eWinner 1. Ligi odbędą się trzy z czterech zaplanowanych spotkań. To Aforti Startu Gniezno z Orłem Łódź zostało odwołane z powodu zakażenia koronawirusem w ekipie Star(...)
103
W związku z tym, że mecz I kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wlkp. odbędzie się bez udziału publiczności, prezes ŻKS Polonia Bydgos(...)
104
Nie dojdzie do skutku zaplanowane na dzisiaj mecz eWinner 1. Ligi pomiędzy Aforti Start Gniezno a Orłem Łódź.(...)
845
Ruszyły pierwsze jazdy treningowe w tym sezonie i tym samy mamy niestety pierwsze kontuzję. Jedną z nich złapał podczas piątkowego treningu zawodnik Unii Tarnów, Oskar Bober.(...)
520
Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie informuje o godzinach meczów I i II rundy eWinner 1. Ligi.(...)
348
W połowie marca powinna zapaść wiążąca decyzja na temat rozpoczęcia rozgrywek eWinner 1.LIgi żużlowej, poinformował przewodniczący Głównej Komisji Sportu Żużlowego, Piotr Szymański(...)
213
Klub Żużlowy Orzeł Łódź posiada bardzo duży potencjał w działaniach marketingowych. Pokazuje to badanie wykonane w styczniu 2021 roku dotyczące efektywności marek sponsorów Klubu w(...)
187
Nowe kombinezony Zdunek Wybrzeża Gdańsk ujrzały światło dzienne.(...)
43
Dobrze znany duet poprowadzi w nadchodzącym sezonie pierwszoligowy Cellfast Wilki Krosno.(...)
198
Niezwykle oryginalnym pomysłem na organizację imprezy mikołajkowej błysnęli działacze oraz kibice ROW-u Rybnik. Przed rybnickim szpitalem, specjalnie dla personelu medycznego odbył(...)
297
Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA informuje, że 3 grudnia rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2021.(...)
1435
Oskar Bober podpisał w sobotę kontrakt bez aneksu finansowego z Unią Tarnów Oskar Bober. Wychowanek Motoru Lublin ma otrzymać szansę w przedsezonowych spotkaniach kontrolnych i pow(...)
174
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pozyskała dwukrotnego Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Polski z 2016 i 2018 roku, Daniela Kaczmarka. W przyszłym sezonie będzie występował(...)
195
Kolejnych dwóch zawodników zakontraktował Orzeł Łódź. Tym razem poznaliśmy dwóch zawodników zagranicznych, którzy zdecydowali się występować z Orłem na plastronie. Łódzcy kibice (...)
281
Gdańskie Wybrzeże ogłosiło, że kompletowanie składu na przyszły rok dobiegło końca.(...)
220
Powoli klaruje się kadra Orła Łódź na sezon 2021. Do łódzkiego klubu przechodzi Rosjanin, Władimir Borodulin, a Marcin Nowak, Norbert Kościuch i czwórka juniorów postanowiła pozost(...)
366
Unia Tarnów poinformowała o trzech kontraktach jakie zostały podpisane w siedzibie klubu. Do Tarnowa przechodzi Rohan Tungate, który w zeszłym sezonie należał do czołówki eWinner (...)
777
Podczas dzisiejszej konferencji ROW-u Rybnik prezes Krzysztof Mrozek zaprezentował całą rybnicką drużynę jaka prezentować będzie się w przyszłym roku w rozgrywkach eWinner 1.Ligi ż(...)
37
Kolejnym nabytkiem jaki został ogłoszony przez Cellfast Wilki Krosno jest Daniel Jeleniewski, który ma być w zespole obok Mateusza Szczepaniaka podstawowym zawodnikiem krajowym.(...)
338
Cellfast Wilki Krosno nie próżnują i nadal wzmacniają skład zespołu do przyszłorocznych rozgrywek eWinner 1.Ligi żużlowej. Dzisiaj włodarze klubu ogłosili pozyskanie Mateusza Szcze(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com