Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
102
Rada Nadzorcza wraz z właścicielami Unii Tarnów, która w tym sezonie zmierza ku spadkowi z eWinner 1.Ligi żużlowej wydała oficjalne oświadczenie chcąc zdementować wiele plotek na t(...)
1
W sobotnim meczu VI kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej Unia Tarnów wystąpi przeciwko Arged Malesa TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski bez Rohana Tungate.(...)
114
Jak informują władze Unii Tarnów, około południa zapadnie decyzja odnośnie występu Rohana Tungate.(...)
105
Cała 5 runda eWinner 1. Ligi nie dojdzie do skutku w najbliższy weekend. GKSŻ podjęła decyzję o przełożeniu najbliższej serii spotkań na termin rezerwowy, czyli na 11-14 czerwca.(...)
1538
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 49:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
301
Z powodu niekorzystnych prognoz atmosferycznych spotkanie Cellfast Wilki Krosno z Orłem Łódź zostało przełożone z soboty 1 maja na poniedziałek 3 maja na godzinę 16:00.(...)
115
Zaległe spotkanie 1 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Arged Malesa Ostrów Wlkp. został przesunięty z godziny 18:00 na godzinę 20:15.(...)
0
Zaplanowany na dzień dzisiejszy zaległy wyjazdowy mecz 1. rundy eWinner 1. Ligi pomiędzy drużyną KŻ Orzeł Łódź a Aforti Start Gniezno został odwołany.(...)
0
Borykająca się z problemami kadrowymi Abramczyk Polonia Bydgoszcz postanowiła sięgnąć po swojego wychowanka, Damiana Stalkowskiego i wypożyczyć go do końca sezonu z Aforti Start Gn(...)
0
22 kwietnia tą datę Adrian Gała nie zapisze do najszczęśliwszych dni swojej żużlowej kariery. Podczas 15 biegu zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek w skutek, którego został (...)
104
Kopnął czy nie kopnął? Takie pytanie zadaje sobie duża rzesza kibiców, która miała możliwość oglądać mecz eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz a Unia Tarnów(...)
1511
Tobiasz Musielak został wypożyczony z eWinner Apatora Toruń i w tym sezonie będzie reprezentował barwy Cellfast Wilki Krosno.(...)
219
Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie informuje, że mecze 3. rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej w Krośnie i Gnieźnie zostały odwołane.(...)
1039
Poniedziałkowe popołudnie miało upłynąć fanom czarnego sportu pod znakiem derbów wielkopolski, jednak zawodów 2. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej nie udało się dokończyć. (...)
104
W hicie 2 kolejki eWinner 1.Ligi żużlowej niestety nie ujrzymy po stronie gości Michaela Jepsena Jensen. Zawodnik poinformował, że cały jego team zarażony został koronawirusem i ni(...)
137
Po inauguracji nie wiemy, czy Wilki takie słabe, czy my tacy mocni. Mecz w Gdańsku pewne rzeczy zweryfikuje – mówi Marek Cieślak, trener ROW-u Rybnik przed hitem 2. kolejki, spotka(...)
409
Na niedzielne popołudnie zaplanowana została 2. kolejka eWinner 1. Ligi Żużlowej, w której ekipa Zdunek Wybrzeża Gdańsk podejmie na własnym torze gości z Row-u Rybnik.(...)
381
Na sobotni wieczór zaplanowany został mecz 2. kolejka eWinner 1.Ligi Żużlowej, w której Orzeł Łódź na własnym torze podejmie zespół Unii Tarnów. (...)
215
Pechowo zakończył się dla Nielsa Kristiana Iversena pierwszy bieg meczu Unii Tarnów ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Duńczyk na mecie szczepił się motocyklem z Jakubem Jamrogiem. Po upa(...)
102
Inauguracyjny mecz sezonu 2021 w Bydgoszczy nie doszedł do skutku. Niestety zimowa aura pokonała żużlowców, którzy swoje spotkanie zmuszeni są przenieś na inny termin.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com