Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
994
Cellfast Wilki Krosno, który w zakończonym sezonie sprawił olbrzymią niespodziankę, jako beniaminek awansował do finału eWinner 1.Ligi żużlowej oświadczył, że w pełni rozliczył się(...)
189
Równolegle do budowy składu AFORTI Start Gniezno trwały rozmowy zmierzające do stworzenia sztabu szkoleniowego, który będzie czuwał nad drużyną w przyszłorocznych rozgrywkach eWinn(...)
103
Włodarze Abramczyk Polonii Bydgoszcz uzgodnili warunki porozumienia z pierwszymi zawodnikami na sezon 2021.(...)
106
W poniedziałek 20 września na łódzkiej Moto Arenie odbyła się pierwsza konferencja prasowa dotycząca składu drużyny Orła Łódź na sezon 2022. Podczas konferencji ogłoszono, iż w klu(...)
151
W przyszłym sezonie Jakub Jamróg drugi sezon będzie reprezentował barwy Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Jak przyznaje się sam zawodnik decyzja o pozostaniu gdańskim klubie nie była specja(...)
108
Oskar fajfer triumfował w Indywidualnych Mistrzostwach eWinner 1. Ligi rozgrywanych na torze Stadionu im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Tuż za nim linię mety biegu finałowego mi(...)
187
Aforti Start Gniezno poinformował , że pierwszym zawodnikiem, który podpisał kontrakt na kolejny sezon jest kapitan zespołu, Oskar Fajfer.(...)
341
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Gdańska. Już w niedzielę, 19 września 2021 r. o godzinie 13.00 rozpoczną się tam atrakcyjnie zap(...)
335
W najbliższą sobotę o godzinie 16:00 meczem pomiędzy ROW Rybnik a Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. rozpocznie się walka fazy play-off w eWinner 1.Lidze żużlowej. (...)
104
Fanów łódzkiego żużla czekają jeszcze w tym roku dwa wydarzenia. W najbliższą niedzielę 15 sierpnia o godzinie 16:00 żużlowcy Orła Łódź pojadą w ostatnim ligowym meczu w sezonie, a(...)
117
Czech, Jan Kvech został wypożyczony do końca sezonu z Marwis.pl Falubaz Zielona Góra do Cellfast Wilki Krosno.(...)
109
Rafael Wojciechowski po dzisiejszej porażce w Gdańsku zapowiedział, że po ostatnich dwóch meczach rezygnuje z funkcji menadżera Aforti Stat Gniezno.(...)
174
W związku z przełożeniem FIM Speedway Grand Prix w Pradze na niedzielę, na godzinę 13:00 odwołane zostało spotkanie eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów(...)
102
Przekładany mecz 5 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Abramczyk Polonia Bydgoszcz a Aforti Start Gniezno został ponownie odwołany z powodu opadów jakie przeszły wraz z rozpoczę(...)
0
Początek dzisiejszego spotkania 11 rundy eWinner pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. przesunięty został o ponad dwie godziny z 14:00 na godzinę 1(...)
197
Jak informuje klub Abramczyk Polonia Bydgoszcz, jutrzejsze spotkanie eWinner 1.Ligi żużlowej z Aforti Start Gniezno podobnie jak dzisiejszy 1 finał SEC zostaje odwołane.(...)
104
Potwierdziły się medialne przypuszczenia o tym, iż Daniel Jeleniewski zasili szeregi Abramczyk Polonii Bydgoszcz w obliczu fali kontuzji jaka przeszłą przez ich klub.(...)
259
Dawid Lampart został wypożyczony do końca sezonu z Motoru Lublin do trapiącej kontuzjami, Unii Tarnów. Zawodnik wystąpi już w jutrzejszym meczu i zastąpi Ernesta Kozę, który uległ(...)
397
Jacek Rempała został nowym managerem Unii Tarnów.(...)
0
Po ponad czterech tygodniach od wypadku w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski na tor powraca Adrian Gała. Zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz we wpisie, na swoim profi(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com