Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
114
Sobotni mecz 10. rundy eWinner 1. Ligi Żużlowej pomiędzy zespołami Orła Łódź a Zdunek Wybrzeża Gdańsk został przez sędziego zawodów odwołany z powodu ciągłych opadów deszczu.(...)
110
Prezes gdańskiego klubu, Tadeusz Zdunek grzmi niczym najgorsza burza na swoich zawodników po dotkliwej porażce w Ostrowie. Żużlowcy Zdunek Wybrzeża Gdańsk polegli z gospodarzami, A(...)
127
O ogromnym pechu może powiedzieć junior gdańskiego klubu, Karol Żupiński. Bus zawodnika w drodze powrotnej po wysoko przegranym meczu w Ostrowie Wielkopolskim wpadł w poślizg i wyl(...)
1593
Portal ZUZELEND.COM zaprasza na relacje na żywo z dwóch zaległych spotkań 5 rundy eWinner 1. Ligi żużlowej.(...)
0
4 lata temu
Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe START od początku swojej działalności jest kontynuatorem bogatej żużlowej historii w Pierwszej Stolicy. Od czterech lat budujemy od nowa markę cz(...)
1793
Portal ZUZELEND.COM zaprasza na sobotnie spotkania w eWinner 1.lidze żużlowej oraz na rozpoczęcie dnia o niespotykanej porze mecz 2.Ligi żużlowej w Krośnie.(...)
0
David Bellego poprzez jeden z portali społecznościowych poinformował, że kontuzja jakiej nabawił się podczas 5 finału Tauron SEC w Toruniu jest o wiele poważniejsza niż przewidywan(...)
0
David Bellego, który upadł po uderzeniu motocyklem Andrieja Kudriaszowa we wczorajszej rundzie TAURON SEC na pewno nie wystąpi w dwóch najbliższych meczach Abramczyk Polonii Bydgos(...)
1434
Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteresowanych do śledzenia na żywo relacji z trzech dzisiejszych spotkań 3 rundy eWinner 1.Ligi żużlowej.(...)
289
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie na jedyny w dniu dzisiejszym mecz eWinner 1.ligi żużlowej pomiędzy niepokonanymi Unią Tarnów a eWinner Apatorem Toruń.(...)
1
W piątek przeprowadzone zostały testy na COVID-19 Adrianowi Miedzińskiemu, jego mechanikom oraz Tomaszowi Bajerskiemu.(...)
0
Prezes Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp., Radosław Strzelczyk w dniu dzisiejszym złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Odejście z klubu tłumaczy skupienia większej uwagi na pr(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com