Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
EWINNER 1 LIGA ZUZLOWA - Wiadomości
544
Andrzej Lebiediew przechodzi z PGG ROW Rybnik do beniaminka eWinner 1.Ligi, Wilków Krosno. Indywidualny Mistrz Europy z 2017 roku związał się z Krosnem rocznym kontraktem.(...)
281
22-letni Patrick Hansen przechodzi do Arged Malesa TŻ Ostrovia na pozycję zawodnika U24. (...)
319
Dzisiaj Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów oficjalnie przedstawiła swojego nowego zawodnika, który w przyszłym roku w przyszłym roku będzie bronił jej barw. Do składu klubu z Ostrowa (...)
112
Adam Skórnicki przez kolejny rok będzie prowadził ekipę Orła Łódź.(...)
210
Nicolai Klindt oraz Tomasz Gapiński kolejny sezon spędzą w Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. (...)
3
Niels Kistian Iversen oraz Paweł Miesiąc zostali dzisiaj ogłoszeni nowymi nabytkami Unii Tarnów.(...)
216
Największym objawieniem eWinner 1 .Ligi w sezonie 2020 był bez wątpienia młody Kevin Fajfer. (...)
227
Jakub Jamróg po Viktorze Kulakov jest kolejnym wzmocnieniem Zdunek Wybrzeża Gdańsk.(...)
204
Grzegorz Zengota zdecydował się na podpisanie kontraktu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz na rok 2021.(...)
366
Rosjanin, Vadim Tarasienko odkrył karty i poinformował jaki klub będzie reprezentował w przyszłym roku. W przyszłym sezonie Tarasienko będzie startował z Gryfem na plastronie repr(...)
1428
Dzisiaj dowiedzieliśmy dokąd trafił Adrian Gała po czteroletnim pobycie w Starcie Gniezno. Od przyszłego sezonu zawodnik będzie reprezentował barwy Abramczyk Polonii Bydgoszcz.(...)
374
Viktor Kulakov w nadchodzącym sezonie będzie bronił barw Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Rosjanin postanowił pozostać w eWinner 1.Lidze żużlowej, w której od dwóch sezonów rządzi i dzieli.(...)
113
Już jutro otwarte zostanie okienko transferowe. Klub Zdunek Wybrzeże Gdańsk poinformował, że piątka zawodników, która startowała w zakończonym sezonie będzie do wzięcia przez inne (...)
217
Eryk Jóźwiak będący wcześniej mechanikiem takich zawodników jak Nicki Pedersen, Krystian Pieszczek, a ostatnio Kacpra Gomólskiego w przyszłym sezonie pełnić będzie rolę menadżera Z(...)
1217
W przyszłym sezonie Patryk Wojdyło nadal będzie reprezentował barwy Wilków Krosno lecz nie jako młodzieżowiec, a zawodnik u24.(...)
1997
Adrian Gała po czterech latach spędzonych w gnieźnieńskim Starcie postanowił zmienić barwy klubowe.(...)
522
Pierwsze informacje dotyczące przyszłego sezonu, a konkretnie ruchów kadrowych docierają z Ostrowa. Wiemy już, że w sezonie 2021 kibice Ostrovii ponownie ujrzą w szeregach swojeg(...)
980
Po długiej próbie reanimowania nawierzchni toru w Gnieźnie sędzia zawodów zdecydował się odwołać mecz 14 rundy pomiędzy Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno a Winner Apator T(...)
20
Zaplanowany na poniedziałek mecz eWinner 1.Ligi żuzlowej pomiędzy Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno a eWinner Apator Toruń ze względy na niekorzystne warunki pogodowe nie (...)
0
Ten weekend przynosi nam wiele rozstrzygnięć tegorocznego sezonu. Dzisiaj poznaliśmy spadkowicza z eWinner 1.Ligi żużlowej. Szeregi pierwszej ligi opuści łotewski Lokomotiv Dauga(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com