Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FOGO UNIA LESZNO - Wiadomości
0
Zawodnicy Fogo Unii Leszno wyjechali na tor. Był to trening o nietypowej wczesnej porze - około godziny 9 mogliśmy usłyszeć motocykle na stadionie. (...)
0
Pod wielkim znakiem zapytania stoi zaplanowany na najbliższą sobotę w Lesznie Memoriał Alfreda Smoczyka. Wszystko przez nie sprzyjająca zimową aurę. (...)
0
Zawodnicy Unii Leszno od piątku trenowali w chorwackim Gorican. Codziennie uczestniczyli w dwóch sesjach treningowych. Dziś mają po raz ostatni raz wyjechać na tor. Po tym udadzą s(...)
0
Już za niespełna miesiąc pierwsze spotkania ligowe na polskich torach. Ciekawy sezon zapowiada się w Enea Ekstralidze. Która ekipa prezentuje się najlepiej? Dziś czas na FOGO Unię (...)
0
Mecz sparingowy pomiędzy Unią Leszno a Spartą Wrocław, do którego miało dojść 16 marca, został odwołany. Plany leszczynian pokrzyżowała pogoda - warunki atmosferyczne panujące w kr(...)
0
Nawrót zimy pokrzyżował plany treningowe leszczyńskiej Fogo Unii, przez co na nowo powrócił plan wyjazdu do Gorican, gdzie na tamtejszym torze drużyna będzie mogła odbyć kilka sesj(...)
0
Po prezentacji Fogo Unii Leszno, która miała miejsce w hangarze strzyżewickiego lotniska prezes Józef Dworakowski zapowiedział, iż po zakończeniu sezonu 2013 rezygnuje z pełnionej (...)
0
W piątkowy wieczór w hangarze na strzyżewickim lotnisku zaprezentowani zostali wszyscy zawodnicy, którzy w sezonie 2013 reprezentować będą barwy Fogo Unii Leszno. Pomimo przeszywaj(...)
0
Dziś na stadionie Alfreda Smoczyka w Lesznie można było usłyszeć pierwszy w tym roku odgłos motocykli. Zawodnicy Fogo Unii Leszno wyjechali na swój inauguracyjny trening po zimowej(...)
0
Kenneth Bjerre po ponad półrocznej przerwie od ścigania wyjechał na tor w King's Lynn. Nowy zawodnik klubu z Leszna pauzował od sierpnia po groźnej kontuzji nogi. Duńczyk będzie t(...)
0
Kibice z grupy Ultras Unia Leszno wydali w piątek oświadczenie w związku ze zmianą nazwy klubu na Fogo Unia Leszno. (...)
0
Firma Fogo w Święto Zakochanych ogłosiła, że przez dwa najbliższe sezony będzie sponsorem tytularnym leszczyńskiej Unii(...)
0
Podczas zgrupowania kadry w Zakopanem, Piotr Pawlicki przewrócił się jadąc na nartach i mocno się poobijał. Pierwsze doniesienia mówiły o złamaniu obojczyka. Na szczęście po badani(...)
0
Klub z Leszna poinformował na konferencji prasowej, że podpisał umowę z nowym sponsorem strategicznym z firmą FOGO. Kontrakt został podpisany na okres dwóch lat. Klub zostanie zgło(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com