FREDRIK LINDGREN - Wiadomości
0
Na półfinale zakończył wczorajsze Grand Prix w Lesznie Fredrik Lindgren. Zawodnik Unii Tarnów. w ostatnim starcie upadł i został z powtórki biegu wykluczony. Po zawodach jednak nie(...)
0
Tauron Azoty Tarnów rozegrał dziś test-mecz z drużyna Orła Łódź. W barwach swojej drużyny miał wystąpić Fredrik Lindgren, jednak Szwed pomylił miasta i zamiast do Tarnowa, pojechał(...)
0
The Lakeside Hammers pokonało w spotkaniu na własnym torze Wolverhampton Wolves 48:45. Młoty zostały poprowadzone do zwycięstwa przez Fina Kauko Nieminena. Sporego pecha miał Lee R(...)
0
Za 4 dni pierwsze spotkanie Elite League 2011. Przerwa zimowa na Wyspach była niezwykle burzliwa - liga angielska ruszy bez najlepszych drużyn ubiegłorocznego sezonu. Która ekipa p(...)
0
Mimo, że w Polsce ustalono iż zawodnicy ścigać się będą na starych tłumikach, wciąż w tym temacie "wrze". Jak wiadomo, Polacy dostali zakaz startów w Szwecji. Co o całej sprawie są(...)
0
27 marca w Wolverhampton odbędzie się dość długo wyczekiwany testimonial Adama Skórnickiego. Swój udział w turnieju potwierdziła pierwsza dwójka zawodników - Fredrik Lindgren oraz (...)
0
Większość zawodników korzysta z pierwszych wolnych od żużla tygodni i relaksuje się na łonie rodziny lub w cieplejszych klimatach. Fredrik Lindgren myślami jest już w nowym sezonie(...)