Wczoraj o 20:30
FREDRIK LINDGREN - Wiadomości
0
Fani żużla mogą teraz poznać swoich bohaterów wyścigowych lepiej niż kiedykolwiek. Kamery zaglądają za kulisy z Tai'em Woffindenem, Freddiem Lindgrenem, Patrykiem Dudkiem, Danem Be(...)
103
Trójka żużlowców: Bartosz Zmarzlik, Fredrik Lindgren oraz Jack Holder została dzisiaj oficjalnie zaprezentowana jako zawodnicy Motoru Lublin.(...)
105
Bartosz Smektała triumfował w jubileuszowym 70 Turnieju o Łańcuch Herbowy rozgrywanym na torze w Ostrowie. Drugie miejsce zajął jego klubowy kolega Fredrik Lindgren, zaś na najniżs(...)
109
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
105
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Szwecji - Mallila. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik(...)
474
W pierwszym meczu półfinałowym PGE Ekstraligi Moje Bermudy Stal Gorzów zremisowały na własnym stadionie z zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 45:45. Prezentujemy P(...)
104
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
129
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Wrocław. Drugi raz z rzędu zwycięzcą rundy z cyklu SGP został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
0
W niedzielę (21 sierpnia) drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa rozpoczęła we Wrocławiu rywalizację w fazie play-off. Pierwszym rywalem “Biało-Zielonych” w ramach ćwie(...)
110
Piraterna Speedway pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Ba(...)
196
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
68
Najlepszy obecnie Reprezentant Szwecji, Fredrik Lindgren poinformował, że postanowił po sobotnim występie w Speedway Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim zrobić przerwę od st(...)
2
Vaestervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
258
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
197
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Germany - Teterow. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz(...)
105
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 65:25. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Reprezentacja Polski zwyciężyła w rozgrywanym na poznańskim Golęcinie Enea European Team Speedway Championship. Srebro przypadło dla Duńczyków, zaś brąz zawisł na szyjach ekipy z W(...)
108
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Warsaw FIM SGP of Poland - Warszawa. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Leon Mads(...)