Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FREDRIK LINDGREN - Wiadomości
1
Po długiej zimowej przerwie czas rozpocząć zmagania o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata pierwsza runda tegorocznego Speedway Grand Prix rozegrana zastanie na Słowacji na torze w(...)
2
W przededniu rozpoczynającego się sezonu w lidze angielskiej para Kings Lynn Stars, w składzie : Chris Holder oraz Robert Lambert, triumfowała w rozegranym dzisiaj na torze w Somer(...)
120
Podczas trwającej prezentacji rybnickiego ROW-u włodarze tego klubu oznajmili kibicom, że Fredrik Lindgren dostarczył oświadczenie z angielskiego klubu Wolverhampton. (...)
103
Saga w sprawie oświadczeń dla pierwszeństwa ligi polskiej w przypadku kolizji terminów z innymi ligami europejskimi, trwa nadal. Wcześniej problem dotyczył Jacka Holdera a teraz t(...)
100
Zawodnicy startujący w cyklu Grand Prix od kilku lat mogą wybierać swoje numery startowe, zamiast tych odzwierciedlających ich pozycję w klasyfikacji Speedway Grand Prix. Właśnie o(...)
108
W niedzielę 19 marca Peter Karlsson swoim turniejem "PK-The Final Word" pożegna się z kibicami. Ujawniono nazwisko pierwszego uczestnika tego wydarzenia.(...)
108
Fredrik Lindgren, jeśli chodzi o ligę angielską, pozostaje wierny jednej drużynie.(...)
105
ROW Rybnik zaprezentował swoją kadrę na sezon 2017. Z czystym sumieniem będzie go teraz można nazywać "małym Lesznem"...(...)
101
Kolejni zawodnicy znajdują zatrudnienie w nowych klubach polskiej ligi na sezon 2017. Do tego grona zaliczył się właśnie Fredrik Lindgren.(...)
105
Po trzech latach startów w barwach Indianerny Kumla, Fredrik Lindgren powraca do Dackarny Malilla. (...)
103
Fredrik Lindgren zdobył na torze w Coventry tytuł Indywidualnego Mistrza Elite League. Szwed w biegu finałowym pokonał Nielsa Krystiana Iversena oraz trzeciego, Chrisa Harrisa. Z b(...)
112
Jason Doyle zwyciężył w dziewiątej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Sztokholmie. Na Friends Arenie Australijczyk triumfował czwarty raz w tym sezonie, dokonując rzeczy któr(...)
106
Dzisiaj na torze w Vetlandzie poznaliśmy pierwszych trzech zawodników, którzy wystapią w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. W roku 2017 w walce o tytuł najlepszego żużlowca na świec(...)
105
3 września o godzinie 17:00 w Vetlandzie odbędzie Grand Prix Challenge. Dzięki tym zawodom poznamy trzy nazwiska, które wystąpią w przyszły roku w cyklu Speedway Grand Prix. Bowiem(...)
561
W najbliższą sobotę na torze w Hallstavik rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Początek sobotnich zawodów zaplanowano na godzinę 16:00. Mistrzowskiego tytułu(...)
11
3 września na torze w Vetlandzie odbędzie się Grand Prix Challenge. Dzikie karty na wrześniowe zawody otrzymali Martin Vaculik oraz Fredrik Lindgren. W zawodach weźmie udział aż pi(...)
0
W niedzielę Lokomotiv Daugavpils w meczu 12. kolejki Nice PLŻ podejmie Polonię Piłę. Faworytami są z pewnością gospodarze, ale czwarta drużyna tych rozgrywek z pewnością tanio skór(...)
0
W niedzielę w słowackiej Żarnowicy rozegrano półfinał do Speedway European Championships. W zawodach triumfował Szwed, Fredrik Lindgren, który w biegu dodatkowym pokonał drugiego, (...)
0
Dwadzieścia trzy biegi trwał dzisiejszy niespełniony sen o Warszawie na PGE Narodowym. Było święto, ale zabrakło kropki na "i" w postaci Mazurka Dąbrowskiego na zakończenie. Prawie(...)
5
Zwycięstwem Szweda, Fredrika Lindgrena zakończyły się kwalifikacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix w brytyjskim Kings Lynn. Drugie miejsce po wygraniu biegu dodatkowego przypa(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com