Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
FREDRIK LINDGREN - Wiadomości
0
Wicemistrzowie naszego kraju - Falubaz Zielona Góra, został w przerwie zimowej dość mocno "przemeblowany". Barw żółto-biało-zielonych nie będzie w nowym sezonie bronił tzw skandyna(...)
0
7 grudnia odbyła się oficjalna prezentacja drużyny Tauron Azoty Tarnów na sezon 2011. Nowymi żużlowcami w szeregach tarnowian są Fredrik Lindgren oraz Leon Madsen. Jak zdradzili sa(...)
0
Szwedzkie media już zaczynają komentować sytuację w polskim żużlu. Szybko dotarła do nich informacja, że w Polsce dochodzi do rozłamu między zawodnikami i prawdopodobnie u nas równ(...)
0
Betard Sparta Wrocław ogłosiła skład swojego zespołu na sezon 2012. Drużynę opuścili Kenneth Bjerre, Maciej Janowski i Piotr Świderski, zaś w ich miejsce przyszli Sebastian Ułamek,(...)
0
Fredrik Lindgren przerwał milczenie i postanowił opisać dokładnie negocjacje z prezesem Falubazu Robertem Dowhanem. Okazuje się, że Szwed chciał zostać w Falubazie, jednak dostał b(...)
0
W poniedziałkowym meczu brytyjskiej Elite League, zawodnik Wolverhampton Wolves Fredrik Lindgren zanotował groźny upadek. Szwed uderzył mocno głową o tor. Aktualnie "Fredka" czuje (...)
0
Jason Crump to jedyny z medalistów tegorocznych IMŚ, który pozostaje na rynku transferowym bez klubu. Jest on łakomym kąskiem dla ekstraligowych klubów. Za wszelką cenę Australijcz(...)
0
Fredrik Lindgren w sezonie 2010 zajął 11. miejsce w cyklu Grand Prix. Wynik ten jest zdecydowanie poniżej przedsezonowych oczekiwań Szweda. Sympatycznego zawodnika będziemy jednak (...)
0
Lewis Bridger, Rune Holta oraz Fredrik Lindgren zostali zawieszeni w prawach zawodnika przez Komisarza Ligi Ryszarda Głoda. (...)
0
Dobry występ w meczu w Gorzowie zanotował szwedzki zawodnik Taurona Azoty Tarnów - Fredrik Lindgren (10+1 pkt). Jak sam przyznaje - był bardzo szybki na tym torze, jednak ktoś był (...)
0
Jedna z rywalizujących drużyn będzie mogła zacząć już spokojne przygotowania do przyszłosezonowej ekstraligi, za to drugą czeka jeszcze mecz barażowy z trzecią ekipą pierwszej ligi(...)
0
Fredrik Lindgren w Polsce kojarzony jest głównie z Falubazem Zielona Góra. Nic w tym dziwnego, gdyż od klilku ładnych lat reprezentuje on barwy Falubazu. Prezes Robert Dowhan widzi(...)
0
Davey Watt oraz Chris Holder poprowadzili zespół Poole Pirates do zwycięstwa nad Wolverhampton Wolves. Zespół Australijczyków pokonał Wilki w stosunku 52:43. Najlepszymi zawodnikam(...)
0
Robert Dowhan kilka dni temju skarżył się na brak odezwu w sprawie nowej umowy od Fredrika Lindgrena. Pod koniec tygodnia obu zainteresowanym udało się w końcu skontaktować i jak m(...)
0
Zwycięstwem Fredrika Lindgrena zakończył się turniej pożegnalny Marka Lorama, rozegrany na torze w Poole. Szwed pokonał w finale Davey Watta (zwycięzca serii zasadniczej), Jasona C(...)
0
Osoba odpowiedzialna za aktualizację serwisu Unii Tarnów zepsuła miejscowym kibicom niespodziankę i wprawiła żużlową Polskę w dobry humor.(...)
0
Faworyt nie zawiódł. Mimo ambitnych planów Fredrika Lindgrena o pokonaniu Andreasa Jonssona, to właśnie "AJ" wywalczył tytuł mistrza Szwecji na torze w Malilli. Srebro przypadło ws(...)
0
Dzięki świetnej postawie Andreasa Jonssona i Fredrika Lindgrena, drużyna Dackarny Malilla odniosła zwycięstwo wyjazdowe w Vastervik, pokonując tamtejszy zespół 44:46. Przed ostatni(...)
0
Na półfinale zakończył wczorajsze Grand Prix w Lesznie Fredrik Lindgren. Zawodnik Unii Tarnów. w ostatnim starcie upadł i został z powtórki biegu wykluczony. Po zawodach jednak nie(...)
0
Tauron Azoty Tarnów rozegrał dziś test-mecz z drużyna Orła Łódź. W barwach swojej drużyny miał wystąpić Fredrik Lindgren, jednak Szwed pomylił miasta i zamiast do Tarnowa, pojechał(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com