FREDRIK LINDGREN - Wiadomości
0
Vaestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
432
Polska pokonała na torze w Bydgoszczy Reszta Świata w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
308
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 24:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
103
Artem Łaguta okazał się najlepszy po rozegraniu 6 rundy Speedway Grand Prix w Lublinie. Tuż za nim uplasował się Bartosz Zmarzlik, a na trzecim stopniu podium stanął Dominik Kubera(...)
107
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen Lublin FIM Speedway Grand Prix Polski - Lublin. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
116
Za nami pierwsze wyścigi cyklu Grand Prix. Wróćmy jednak do biegu 18. z 1. wrocławskiej rundy. W nim o zwycięstwo walczyli Fredrik Lindgren, Bartosz Zmarzlik, Tai Woffinden i Matej(...)
1
To może być pewne zaskoczenie.(...)
482
3- letnią umową z forBET Włókniarzem Częstochowa związał się jeden z liderów częstochowskiej drużyny, Fredrik Lindgren.(...)
254
forBET Włókniarz Częstochowa w pierwszym meczu o brązowy medal pokonał na własnym obiekcie Stelmet Falubaz Zielona Góra aż 57:33 i jest o krok od wywalczenia brązowych krążków. Lid(...)
10
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała w półfinale zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie w finale zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław, natomiast częstochowianie o (...)
392
forBET Włókniarz Częstochowa poinformował o uzgodnieniu warunków kontraktu z Fredrikiem Lindgrenem, co więcej umowa obowiązywać będzie przez 3 sezony, czyli do końca 2022 roku! Prz(...)
0
Szwed, Fredrik Lindgren nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu 14 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Truly.work Stal Gorzów a forBET Włókniarz Częstochowa.(...)
169
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Scandinavian FIM Speedway Grand Prix - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
0
ForBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38, dzięki czemu zdobył 3 punkty meczowe i na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej PGE Ekst(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
182
forBET Włókniarz Częstochowa pewnie pokonał na własnym torze drużynę Speed Car Motoru Lublin 52:38. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Leon Madsen, który wywalczył 13 punktów.(...)