Craig Cook, reprezentant Wielkiej Brytanii, oficjalnie zrezygnował z udziału w Toruń FIM Speedway Grand Prix Polski. Żużlowiec wciąż kontynuuje leczenie urazu nadgarstka, którego n(...)
Patryk Dudek zdecydował się wycofać z udziału w Toruń FIM Speedway Grand Prix Polski i zapewnia, że w kolejnym sezonie wróci na tor mocniejszy. (...)
121
Tai Woffinden zwyciężył w FIM Speedway Grand Prix Niemiec i jest już bardzo blisko swojego trzeciego tytułu w karierze.(...)
1
Tai Woffinden odniósł trzecie zwycięstwo w tegorocznym cyklu Grand Prix. Dzisiaj dla Brytyjczyka szczęśliwy okazał się tor Bergring Arena w niemieckim Teterow. Na drugim podium sta(...)
808
Od godziny 19:00 na torze w niemieckim Teterow rozpocznie się 9 runda cyklu Speedway Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z Grand Prix (...)
170
Chris Holder będzie starał się o dobrą końcówkę SGP 2018. Pierwsza z dwóch ostatnich rund to dzisiejsza SGP Niemiec w Teterow.(...)
337
Dzisiaj przed oficjalnym treningiem, który ostatecznie nie doszedł do skutku, rozlosowano numery startowe, z jakimi uczestnicy cyklu SGP pojadą w jutrzejszym Grand Prix Niemiec w T(...)
109
Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe Jury FIM zdecydowało o odwołaniu sesji treningowych.(...)
120
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni(...)
310
Jego miejsce zajmie Niels - Kistian Iversen.(...)
3
BSI Speedway podpisał dzisiaj trzyletnią umowę z Dackarną Malilla na organizację Grand Prix Skandynawii.(...)
1
Znamy pełną obsadę toruńskiej rundy Grand Prix, która odbędzie się 6 października br. na MotoArenie. (...)
249
Patryk Dudek triumfował w rozegranym dzisiaj, na torze w Krsko, Grand Prix Słowenii. Polak w biegu finałowym pokonał Jasona Doylea, trzeciego na mecie Grega Hancocka oraz Fredrika (...)
260
O godzinie 19:00 w słoweńskim Krsko rozpocznie się 8 runda cyklu Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM chce serdecznie zaprośić wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z Aztorin Slove(...)
255
Przed sobotnim Grand Prix Słowenii rozlosowane zostały numery startowe w jakich zawodnicy przystąpią do zawodów. Bradzo ciekawie zapowiada się bieg nr 16, kończący czwartą serię ju(...)
34
Matej Zagar poinformował, że opuści sobotnie Grand Prix Słowenii w Krsko. Decyzja podyktowana jest faktem, że Słoweniec wciąż odczuwa skutki niedzielnego upadku w Częstochowie.(...)
1
Nieoficjalnie od paru tygodni, oficjalnie od paru godzin. (...)
14
Martin Vaculik wygrał Grand Prix Polski w Gorzowie. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik, a na najniższym stopniu podium stanął Tai Woffinden. Czwartą pozycję w finale zajął Party(...)
7
Już dzisiaj na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie odbędzie się siódma runda cyklu Grand Prix. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 19:00.(...)