Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
58
Dwójka Polaków: Przemysław Pawlicki oraz Patryk Dudek zdołała wywalczyć sobie stałe miejsce w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. Trzecim szczęśliwcem został Rosjanin, Artem Laguta. (...)
329
W dniu dzisiejszym w rosyjskim, Togliatti odbędzie się Grand Prix Challenge, dzięki któremu poznamy trzech pierwszych zawodników, jacy wystąpią w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. (...)
68
Zwycięstwem Bartosza Zmarzlika zakończył się sobotni turniej Teng Tools Speedway Grand Prix Szwecji. Drugie miejsce zajął w Malilli Antonio Lindbaeck, a podium uzupełnił Fredrik L(...)
526
O godzinie 19:00 na torze G&B Arena w szwedzkiej Malilli rozegrana zostanie 7 runda cyklu Grand Prix. Chociaż zapowiadana pogoda nie jest zbytnio korzystna dla rozegrania tych (...)
104
G&B Arena w szwedzkiej Malilli będzie areną, na której w sobotę o godzinie 19:00 rozegrana zostanie 7 runda Grand Prix Szwecji. Dzisiaj zawodnicy podczas oficjalnego treningu m(...)
102
Maciej Janowski wygrał sobotnią rundę Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Drugi był Jason Doyle, a trzeci Matej Zagar. Poza podium wylądował Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu f(...)
717
Od godziny 15:00 rozpoczną się dwa zaległe mecze Nice 1.Ligi żużlowej w Gdańsku oraz Łodzi. Natomiast o godzinie 18:00 w Cardiff ruszy 6 odcinek walki o tytuł najlepszego żużlowca (...)
169
Linus Sundstrom stanie przed kolejną szansą na zmierzenie się przeciwko światowej elicie FIM Speedway Grand Prix. Już 12 sierpnia pojedzie z dziką kartą w Teng Tools SGP Szwecji w (...)
104
Firma BSI mająca prawa do organizacji cyklu Grand Prix podpisała z Polskim Związkiem Motorowym trzyletnią umowę na organizację Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. (...)
193
Maciej Janowski drugi raz z rzędu wygrał Grand Prix Dani w Horsens. Polak w biegu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa oraz drugiego Polaka, Patryka Dudka. Czwarty w biegu finałowy(...)
616
Po raz piąty szesnastka najlepszych żużlowcy globu wyjedzie do walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Tym razem cykl Grand Prix gościć będzie na torze w duńskim Horsens. Por(...)
90
Liderem tegorocznej edycji walki o miano najlepszego żużlowca na świecie jest debiutujący jako stały uczestnik cyklu Patryk Dudek. Zaledwie jedno ?oczko? za Polakiem w klasyfikacji(...)
115
Platforma nc+ przedłużyła umowę z BSI Speedway Limited na prawa telewizyjne do pokazywania najważniejszych światowych wydarzeń w żużlowym świecie. Fani speedwaya będą mogli śledzić(...)
13
Przed chwilą dowiedzieliśmy się, który z Brytyjczyków dzięki wygranej w w IM Wielkiej Brytanii wystąpi z dziką kartą podczas Grand Prix w Cardiff. W finale rozgrywanym w Manchester(...)
111
Niespodziewanym triumfem Brytyjczyka, Caiga Cooka zakończył się półfinał eliminacji do przyszłorocznego cyklu Grand Prix, które rozegrano przed chwilą we włoskim Terenzano. Drugie (...)
148
Od godziny 17:00 na stadionie Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej rozegrane zostaną jedynie dwa spotkania. Z kolei o 20:00 we włoskim Terenzano odbędzie się półfinał kwalifik(...)
107
Zwycięstwem z kompletem punktów, Duńczyka, Leona Madsena, zakończył się półfinał do przyszłorocznego cyklu Grand Prix rozgrywany w niemieckim Olching. Drugie miejsce zajął Piotr Pa(...)
118
Czwarta runda Speedway Grand Prix padła łupem Jasona Doyle`a. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a na najniższym stopniu podium stanął Vaclav Milik. Stawkę finału uzupełnił Patryk (...)
649
Dzisiaj na torze Marketa w Pradze rozegrana zostanie czwarta runda cyklu Grand Prix. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich do śledzenia relacji na żywo z walki o tytuł najlepszeg(...)
0
W dniu dzisiejszym na torze w niemieckim Abensbergu rozegrane zostały eliminacje do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. W zawodach triumfował Peter Kildemand, który wyprzedził Mateu(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com