Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
137
Patryk Dudek przed rozpoczynającym się cyklem Grand Prix uważa, że w tym roku będzie o wiele trudniej niż miało to miejsce za pierwszym razem, kiedy to w debiucie zdobył srebro Ind(...)
66
Polscy uczestnicy żużlowej inauguracji Indywidualnych Mistrzostw Świata, która już w maju odbędzie się w Warszawie, złożyli specjalne życzenia z okazji Dnia Kobiet.(...)
102
Tai Woffinden wyjawił, że może odejść z żużla w ciągu pięciu lat. Myśli o nowym życiu poza torem i podjęciu nowych wyzwań.(...)
136
– Bartosz Zmarzlik jest jednym z faworytów Grand Prix 2018, ale to nic jeszcze nie oznacza – ocenia Stanisław Chomski, klubowy trener zawodnika. – Grand Prix to taki cykl, w którym(...)
102
Mateusz Tonder z Falubazu Zielona Góra to już szósty zawodnik młodego pokolenia, który z trybun zobaczy 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Na PGE Narodowy pojedzie (...)
162
Nowy producent opon wzbogaci rynek żużla i zostanie wyłącznym dostawcą Grand Prix. Turecka firma Anlas podpisała trzyletni kontrakt z właścicielem cyklu firmą IMG. (...)
57
Polacy mają szczęście do debiutów w cyklu Grand Prix. Brązowy medal Bartosza Zmarzlika w 2016 roku i srebrny Patryka Dudka w 2017 mogą być dobrymi prognostykami dla Przemysława Paw(...)
126
Minione trzy edycje żużlowego Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie oraz aktualnie trwająca sprzedaż to rekordowe zainteresowanie zawodami ze strony kibiców. Najwięcej, średnio b(...)
102
Nicki Pedersen zakwestionował pracowitość i ambicję młodszych żużlowców z Danii. Jest rozczarowany brakiem jakichkolwiek sukcesów duńskiego żużla w momencie kiedy przez niemal rok (...)
118
Szymon Szlauderbach z FOGO Unii Leszno to kolejny młody zawodnik, który otrzymał od Polskiego Związku Motorowego zaproszenie na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix i 12 maja bę(...)
111
– Nasi żużlowcy muszą wreszcie postawić kropkę nad „i” – w 2018 roku sięgnąć po złoty medal w cyklu FIM Speedway Grand Prix – mówi Andrzej Grodzki, honorowy przewodniczący Komisji (...)
415
Bloger wegański, ultramaratończyk i motywator Przemysław Ignaszewski zaraził pozytywną energią Przemysława Pawlickiego przed jego debiutem w cyklu FIM Speedway Grand Prix. Razem tr(...)
230
Craig Cook ma nadzieję, że dopięcie spraw organizacyjnych pozwoli mu poważnie zaistnieć w cyklu Grand Prix.(...)
149
Polski Związek Motorowy chce, aby 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland obejrzeli z trybun młodzi żużlowcy. Podobnie jak przed rokiem, zaproszenia na zawody, które odbędą się 12 maja n(...)
263
Greg Hancock wraz ze swoim mechanikiem, Rafałem Hajem podjęli decyzję o dołączeniu do swojego nowego projektu jakim jes team żużlowy HHGP, najlepszego obecnie czeskiego żużlowca, V(...)
101
- Jestem przekonany, że znowu wielu kibiców z Podkarpacia obejrzy Grand Prix Polski w Warszawie - uważa Janusz Ślączka, obecnie trener Orła Łódź, ale przez wiele lat jako trener i (...)
143
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
265
Dzisiaj po prostu nie wyobrażam sobie cyklu Grand Prix bez turnieju na PGE Narodowym w Warszawie - mówi Jacek Frątczak, menedżer Get Well Toruń. Do zawodów pozostały cztery miesiąc(...)
222
W 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym wystartuje pięciu biało-czerwonych. Czterech z racji tego, że będzie jeździć w cyklu SGP 2018 na tzw. pełnych prawach, a piąty (...)
452
Chris Holder dołączy do teamu Grega Hancocka oraz Rafała Haja i wspólnie będą reprezentować te same barwy w cyklu Grand Prix. Nowy projekt ma być nawiazaniem do Teamu Exide z lat 9(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com