Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Dzisiaj o 18:00
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
565
Zakończył się I etap sprzedaży biletów na 2018 PZM Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym. Od 1 stycznia wejściówki można nadal nabywać w ramach II etapu, ale są one o 10 zł dro(...)
536
Tylko do godziny 23.59 w niedzielę trwać będzie I etap sprzedaży biletów na warszawską rundę Grand Prix, która 12 maja 2018 roku odbędzie się na PGE Narodowym. Od 1 stycznia bilety(...)
366
Tylko do końca grudnia można kupować tańsze bilety na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland na PGE Narodowym. Zniżka wynosi 10 zł. Stadion jest już wypełniony w blisko (...)
103
W rolę Świętego Mikołaja wcielił się Bartosz Zmarzlik, który odwiedził 8-letniego Igora Gacę i wręczył mu i jego rodzinie cztery zaproszenia na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand (...)
100
Biuro PZM-Travel przygotowało dla Kibiców specjalne oferty pakietowe składające się z zakwaterowania w warszawskich hotelach oraz biletów wstępu na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Gra(...)
106
Znamy daty FIM Speedway Grand Prix 2018. Nową umowę zawarto z włodarzami w Horsens, zaś nowym gospodarzem SGP będzie Hallstavik.(...)
294
Czterokrotny mistrz świata, Greg Hancock, trzykrotny mistrz świata, Nicki Pedersen oraz najlepszy na świecie w 2012 roku Chris Holder zostali nominowani przez Komisję SGP. Wybraną (...)
777
Jason Doyle jest szóstym Australijczykiem w historii, zdobywcą tytułu Indywidualnego Mistrza Świata, zaś pierwszym, który dostąpił zaszczytu dekoracji na ojczystej ziemi. Z kolei P(...)
385
Australijczyk, Jason Doyle wywalczył w tym roku tytuł najlepszego żużlowca świata. Drugie miejsce w klasyfikacji końcowej zdobył, debiutant całego cyklu Grand Prix, Patryk Dudek. B(...)
261
Jason Doyle wygrał dzisiejsze Grand Prix Australii na Etihad Stadium w Melbourne, tym samym przypieczętowując tytuł Indywidualnego Mistrza Świata w 2017 roku. Drugie miejsce na Aus(...)
537
Dzisiaj na torze Etihad Stadium poznamy nowego Indywidualnego Mistrza Świata. Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z Grand Prix Australii w Melbourne. (...)
195
Zima coraz bliżej, sezon polskiej ligi jest już przeszłością. W najważniejszych indywidualnych rozgrywkach sprawa nadal nie jest rozstrzygnięta. Kto jutrzejsze australijskie rozstr(...)
207
Dzisiaj podczas oficjalnego treningu na torze stadionu Etihad Stadium w Melbourne rozlosowano numery startowe do ostatniej rundy cyklu Grand Prix, który wyłoni najlepszego żużlowca(...)
0
Davey Watt wystąpi w Grand Prix Australii w zastępstwie za Duńczyka, Nielsa-Kristiana Iversena, którego ze startu wyklucza złamanie ramienia doznane podczas sierpniowego meczu PGE (...)
34
Jak zapowiada Michał Sikora – Prezesem Polskiego Związku Motorowego, już w najbliższym tygodniu ruszy przedsprzedaż biletów na Grand Prix Polski, które po raz czwarty odbędzie się (...)
102
Max Fricke wycofał się z występu w Grand Prix Australii w Melbourne ze względu na kolejne wstrząśnienie mózgu.(...)
131
Patryk Dudek zwyciężył w Grand Prix Polski rozgrywanym w Toruniu. Tym samym popularny Duzers przedłużył swoje szanse w walce o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata. Drugie miejsc(...)
620
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie podczas NICE Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland możemy poznać tegorocznego Indywidualnego Mistrza Świata. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystk(...)
325
Emil Sajfutdinow przyznał, że jego postępy w tegorocznym cyklu FIM Speedway Grand Prix zostały zahamowany przez problemy sprzętowe.(...)
1
Dzisiaj na toruńskiej MotoArenie, na której jutro rozegrana zostanie 11 runda cyklu Grand Prix podczas oficjalnego treningu rozlosowano numery startowe. W biuegu numer 12 lider kla(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com