GRAND PRIX - Wiadomości
370
Na godzinę 16:00 zaplanowany został zaległy mecz Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Orłem Łódż a Zdunek Wybrzeżem Gdańs. Natomias o 19:00 rozpocznie się 7 runda cyklu Grand P(...)
39
Kai Huckenbeck po raz kolejny dostanie szansę występu z dziką kartą w FIM Speedway Grand Prix Niemiec. 22 września wystartuje w Teterow.(...)
0
Hallstavik pozostanie przez kolejne dwa lata gospodarzem FIM Speedway Grand Prix Szwecji. BSI Speedway zawarło nową dwuletnią umowę z Rospiggarna Speedway, która zachowa imprezę na(...)
25
Po niemal trzech latach od ostatniego zwycięstwa w Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie, Nicki Pedersen triumfował w dzisiejszym Grand Prix Skandynawii w szwedzkiej Malilli. (...)
0
Według informacji podanej na oficjalnej stronie SGP(...)
317
Dzisiaj o godzinie 16:00 na nowo powstałym stadionie żużlowym w Łodzi odbędzie się mecz 12 rundy Nice 1.ligi żużlowej pomiędzy miejscowym Orłem a ROW-em Rybnik. Z kolei trzy godzin(...)
42
Zdaniem Grega Hancocka każdy zawodnik jedzie na własny rachunek, a w Malilli przewaga domowego toru będzie dla niego niewielka. W sobotę czeka nas Grand Prix Skandynawii. (...)
0
Przed Betard SGP Skandynawii w Malilli Fredrik Lindgren konsekwentnie koncentruje się na własnej formie. - Dopóki koła się kręcą - zapowiada przed kolejnym starciem z prowadzącym w(...)
0
Dzisiaj podczas oficjalnego treningu przed Betard Scandinavian FIM Speedway Grand Prix na torze w Malilli rozlosowano numery startowej z jakimi uczestnicy cyklu przystąpią do sobot(...)
110
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
54
Matic Ivacic otrzymał dziką kartę na zawody Grand Prix Słowenii. Turniej ten odbędzie się 8 września na torze w Krsko.(...)
0
Zwycięstwem Janusz Kołodzieja zakończyły się wczorajsze zawody Grand Prix Challenge w Landshut. Zawodnik po ośmiu latach przerwy wraca do rywalizacji o tytuł Indywidualnego Mistrza(...)
3
Zwycięstwem Janusza Kołodzieja zakończył się turniej Grand Prix Callallenge. Na drugim miejscu podium stanął Niels Kristian Iversen. Antonio Lindbaeck po biegu dodatkowym z Craigem(...)
0
AC Landshut przygotowuje się do Grand Prix Speedway Challenge, które w dniu dzisiejszym zostaną rozegrane na ich torze. Klub zainwestował dużo pieniędzy na bezpieczeństwo zawodnikó(...)
1029
Dzisiaj o godzinie 17:00 na Stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu rozpocznie się szlagier 11 rundy 2.Ligi żużlowej, w którym to miejscowy Steiner Unia Kolejarz Rawicz podejmować(...)
120
Mistrz świata, Jason Doyle, został wypisany ze szpitala wczesnym rankiem po tym, jak wczoraj w nocy doznał drobnych złamań w wypadku podczas wczorajszego Grand Prix Wielkiej Brytan(...)
7
Za nami 5 runda cyklu Grand Prix, którą na długo zapamiętają kibice z Polski. Na najwyższym stopniu podium stanął podobnie jak w zeszłym roku Polak. Tym razem królem toru Principal(...)
309
Bartosz Zmarzlik wygrał Grand Prix w Cardiff, w finale wyprzedził Taia Woffindena, Macieja Janowskiego oraz Grega Hancocka. W biegu półfinałowym z turniejem pożegnali się Przemysła(...)
827
Od godziny 18:00 czeka nas prawdziwa żużlowa uczta w postaci Grand Prix Wielkiej Brytanii na torze Principality Stadium w Cardiff. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich zainteres(...)
0
Dwukrotny zwycięzca FIM Speedway World Cup, Peter Ljung, otrzymał dziką kartę na SGP Skandynawii, zaplanowaną na 11 sierpnia.(...)