Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
0
Jutro na stadionie im.Edwarda Jancarza rozegrany zostanie finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Jeśli GKS Wybrzeże SA najpóźniej do soboty nie wpłaci zaległej raty(...)
0
Trzynastego dnia września w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.(...)
0
Nie małą kwotę będzie musiał wydać klub, który zechce w przyszłym sezonie pozyskać juniora Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Krystiana Pieszczka . Ekwiwalent za wyszkolenie może wyni(...)
0
Dzisiaj na torze w Lublinie odbędzie się finał turnieju o Brązowy Kask, który wyłoni najlepszego juniora do lat 19 w kraju. Na liście startowej doszło do pewnych zmian w stosunku d(...)
0
Występ juniora gdańskiego Renault Zdunek Wybrzeża, Krystiana Pieszczka w jutrzejszym spotkaniu Enaea Ekstraligi stoi pod dużym znakiem zapytania. A wszystko przez kontuzje jakiej n(...)
0
W drugim środowym półfinale Brązowego Kasku w Rybniku triumfował Kacper Woryna. Drugie miejsca zajął Krystian Pieszczek, a trzecie Kamil Wieczorek.(...)
0
Renault Zdunek Wybrzeże nie było stawiane w roli faworyta. Postawa gdańszczan na torze zaczyna jednak niepokoić nawet największych optymistów.(...)
0
Triumfem Pawła Przedpełskiego zakończyła się wtorkowa runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej. Podium uzupełnili dwaj inni zawodnicy Unibaxu Oskar Fajfer i Oskar Ajtner-Gollob.(...)
0
Po wczorajszych pomeczowych zajściach jakie miały miejsce w parku maszyn gdańskich żużlowców jeden z ich uczestników, Krystian Pieszczek zdecydował się wydać oświadczenie. Całe ośw(...)
0
W dniu dzisiejszym w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, zawody te wygrał Krystian Pieszczek, zawodnik Renaul (...)
0
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się polski finał eliminacji do IMŚJ. Junior Wybrzeża Gdańsk zapowiada walkę o tytuł w tej kategorii wiekowej.(...)
0
Dziś po raz pierwszy na torze przy Długich Ogrodach zawarczały motory. Żużlowcy Wybrzeża odbyli pierwszy trening na swoim obiekcie.(...)
0
W miniony weekend treningi na motocrossie rozpoczął Krystian Pieszczek. Był to pierwszy kontakt z motocyklem zawodnika po kontuzji.(...)
0
Sytuacja Renault Zdunek Wybrzeża przed nadchodzącym sezonem nie jest różowa. Zimną krew stara się jednak zachować trener trójkolorowych, Stanisław Chomski.(...)
0
Dwieście tysięcy złotych ? taka kara grozi Krystianowi Pieszczkowi. Zdaniem włodarzy Wybrzeża Gdańsk zawodnik złamał jeden z zapisów w kontrakcie. (...)
0
Pomimo zaległych płatności Wybrzeża wobec Krystiana Pieszczka, zawodnik nadal wiąże swoją przyszłość z Gdańskiem.(...)
0
Krystian Pieszczek złożył do Głównej Komisji Sportu Żużlowego wniosek o rozwiązanie kontraktu z Wybrzeżem. Wszystko przez zaległości finansowe klubu wobec juniora, które sięgają 15(...)
0
Grupa Lotos, po raz pierwszy od ponad dekady, nie będzie wspierać gdańskiej drużyny w ekstraligowej walce. Czy brak tak dużego sponsora wpłynie na wyniki Wybrzeża w przyszłym sezon(...)
0
Krystian Pieszczek złożył wniosek do Trybunału Polskiego Związku Motorowego o rozwiązanie kontraktu z Wybrzeżem Gdańsk, który miał obowiązywać jeszcze przez rok. Wychowanek gdański(...)
0
Po mimo ustalonych warunków finansowych Krystian Pieszczek nie zdecydował się podpisać aneksu do umowy kontraktowej z gdańskim Wybrzeżem. Kością niezgody jest brak porozumienia w s(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com