Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
0
Pomimo zaległych płatności Wybrzeża wobec Krystiana Pieszczka, zawodnik nadal wiąże swoją przyszłość z Gdańskiem.(...)
0
Krystian Pieszczek złożył do Głównej Komisji Sportu Żużlowego wniosek o rozwiązanie kontraktu z Wybrzeżem. Wszystko przez zaległości finansowe klubu wobec juniora, które sięgają 15(...)
0
Grupa Lotos, po raz pierwszy od ponad dekady, nie będzie wspierać gdańskiej drużyny w ekstraligowej walce. Czy brak tak dużego sponsora wpłynie na wyniki Wybrzeża w przyszłym sezon(...)
0
Krystian Pieszczek złożył wniosek do Trybunału Polskiego Związku Motorowego o rozwiązanie kontraktu z Wybrzeżem Gdańsk, który miał obowiązywać jeszcze przez rok. Wychowanek gdański(...)
0
Po mimo ustalonych warunków finansowych Krystian Pieszczek nie zdecydował się podpisać aneksu do umowy kontraktowej z gdańskim Wybrzeżem. Kością niezgody jest brak porozumienia w s(...)
0
Utalentowany junior gdańskiego Wybrzeża, Krystian Pieszczek, nadal nie podpisał aneksu finansowego na nowy sezon. Zawodnik zapewnia jednak, że nadal chce startować nad morzem.(...)
1
Renault Zdunek Wybrzeże podpisało dziś pierwszy kontrakt. Nowym zawodnikiem trójkolorowych został Leon Madsen. Duńczyk trafi nad morze na co najmniej rok.(...)
0
1 listopada na dobre rusza okienko transferowe. Działacze Wybrzeża jeszcze nie podpisali żadnego kontraktu.(...)
0
Niedzielny upadek w grudziądzkim Turnieju o Puchar Prezydenta tego miasta zakończył się niezbyt szczęśliwie dla Krystiana Pieszczka. Junior Renault Zdunek Wybrzeża nabawił się kont(...)
0
Niedzielny turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza zakończył się bardzo pechowo dla Krystiana Pieszczka. Młody gdańszczanin po kolizji z Szymonem Woźniakiem został odwieziony(...)
0
W Lublinie drużyna Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonała w wyjazdowym meczu IV rudny finałowej 1 ligi LW KMŻ Lublin 52:37. Zapraszamy do lektury po meczowych wypowiedzi.(...)
0
Krystian Pieszczek, głosami czytelników portalu trójmiasto.pl został wybrany ligowcem miesiąca lipca. Tym samym junior Wybrzeża jest drugim żużlowcem, po Thomasie Jonassonie, który(...)
0
Krystian Pieszczek wygrał finał Brązowego Kasku rozegrany na torze w Łodzi. Drugie miejsce dla Bartosza Zmarzlika, a trzecie dla Piotra Pawlickiego.(...)
0
Po wyrównanym i pełnym walki meczu Renault Zdunek Wybrzeże pokonało Ostrovię Ostrów Wlkp 47:43. Gdańszczanie zdobyli również punkt bonusowy. (...)
0
Krystian Pieszczek wystąpi w gdańskiej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Europy. Utalentowany junior otrzymał od organizatorów dziką kartę.(...)
0
W Krakowie rozegrano dziś Półfinał Brązowego Kasku. Najszybszy na torze miejscowej Wandy okazał się junior Renualt Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Krystian Pieszczek. Najlepsza ósemka kra(...)
0
W rozegranych wczoraj zawodach w Opolu Młodzieżowa Reprezentacja Polski obroniła tytuł Drużynowych Mistrzów Europy Juniorów. Polacy okazali się wyraźnie lepsi od swoich rywali: Duń(...)
0
Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża ostro przygotowują się do najbliższego meczu z Lokomotiv Daugavpils. Do meczu z Łotyszami gdańszczanie przystąpią jednak bez żadnych wzmocnień z ze(...)
0
Brokstedt Wikinger pokonało na własnym torze AC Landshut 43:41 w rozgrywanym dzisiejszego popołudnia spotkaniu niemieckiej ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, iż swojego debiutu (...)
0
6 lipca w Opolu rozegrany zostanie finał DMEJ. Dziś została ogłoszona kadra reprezentacji Polski na ten turniej.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com