Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski zwyciężyła w Manchesterze FIM Speedway of Nations 2. Polska cały czas utrzymuje status hegemona w rozgrywkach drużynowych juniorów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
0
Utalentowany junior gdańskiego Wybrzeża, Krystian Pieszczek, nadal nie podpisał aneksu finansowego na nowy sezon. Zawodnik zapewnia jednak, że nadal chce startować nad morzem.(...)
1
Renault Zdunek Wybrzeże podpisało dziś pierwszy kontrakt. Nowym zawodnikiem trójkolorowych został Leon Madsen. Duńczyk trafi nad morze na co najmniej rok.(...)
0
1 listopada na dobre rusza okienko transferowe. Działacze Wybrzeża jeszcze nie podpisali żadnego kontraktu.(...)
0
Niedzielny upadek w grudziądzkim Turnieju o Puchar Prezydenta tego miasta zakończył się niezbyt szczęśliwie dla Krystiana Pieszczka. Junior Renault Zdunek Wybrzeża nabawił się kont(...)
0
Niedzielny turniej o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza zakończył się bardzo pechowo dla Krystiana Pieszczka. Młody gdańszczanin po kolizji z Szymonem Woźniakiem został odwieziony(...)
0
W Lublinie drużyna Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonała w wyjazdowym meczu IV rudny finałowej 1 ligi LW KMŻ Lublin 52:37. Zapraszamy do lektury po meczowych wypowiedzi.(...)
0
Krystian Pieszczek, głosami czytelników portalu trójmiasto.pl został wybrany ligowcem miesiąca lipca. Tym samym junior Wybrzeża jest drugim żużlowcem, po Thomasie Jonassonie, który(...)
0
Krystian Pieszczek wygrał finał Brązowego Kasku rozegrany na torze w Łodzi. Drugie miejsce dla Bartosza Zmarzlika, a trzecie dla Piotra Pawlickiego.(...)
0
Po wyrównanym i pełnym walki meczu Renault Zdunek Wybrzeże pokonało Ostrovię Ostrów Wlkp 47:43. Gdańszczanie zdobyli również punkt bonusowy. (...)
0
Krystian Pieszczek wystąpi w gdańskiej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Europy. Utalentowany junior otrzymał od organizatorów dziką kartę.(...)
0
W Krakowie rozegrano dziś Półfinał Brązowego Kasku. Najszybszy na torze miejscowej Wandy okazał się junior Renualt Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Krystian Pieszczek. Najlepsza ósemka kra(...)
0
W rozegranych wczoraj zawodach w Opolu Młodzieżowa Reprezentacja Polski obroniła tytuł Drużynowych Mistrzów Europy Juniorów. Polacy okazali się wyraźnie lepsi od swoich rywali: Duń(...)
0
Żużlowcy Renault Zdunek Wybrzeża ostro przygotowują się do najbliższego meczu z Lokomotiv Daugavpils. Do meczu z Łotyszami gdańszczanie przystąpią jednak bez żadnych wzmocnień z ze(...)
0
Brokstedt Wikinger pokonało na własnym torze AC Landshut 43:41 w rozgrywanym dzisiejszego popołudnia spotkaniu niemieckiej ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, iż swojego debiutu (...)
0
6 lipca w Opolu rozegrany zostanie finał DMEJ. Dziś została ogłoszona kadra reprezentacji Polski na ten turniej.(...)
0
Dopiero w ostatnim biegu zespół Renault Zdunek Wybrzeża zapewnił sobie zwycięstwo w meczu z Lubelskim Węglem KMŻ. Oto, co na pomeczowej konferencji mieli do powiedzenia przedstawic(...)
0
Grupa Lotos S.A. podjęła decyzję o wspieraniu Młodzieżowej Szkoły Żużlowej przez kolejne lata. MSŻ już od dłuższego czasu zajmuje się szkoleniem młodych adeptów na minitorze.(...)
0
Wykorzystując fakt, że Renault Zdunek Wybrzeże w ubiegłą niedzielę pauzowało, Krystian Pieszczek zdecydował się na start w barwach KSM Krosno jako gość. Swój występ ocenił na trójk(...)
0
Dziś mija 15 rocznica tragicznej śmierci Jacka Maraszka. 17 letni adept gdańskiego żużla zginął podczas swojego pierwszego treningu.(...)
0
Dobre wieści napłynęły z Opola. Kontuzja Krystiana Pieszczka nie okazała się na szczęście groźna. Lekarze wykluczyli u zawodnika złamanie nogi.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com