Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
0
Dopiero w ostatnim biegu zespół Renault Zdunek Wybrzeża zapewnił sobie zwycięstwo w meczu z Lubelskim Węglem KMŻ. Oto, co na pomeczowej konferencji mieli do powiedzenia przedstawic(...)
0
Grupa Lotos S.A. podjęła decyzję o wspieraniu Młodzieżowej Szkoły Żużlowej przez kolejne lata. MSŻ już od dłuższego czasu zajmuje się szkoleniem młodych adeptów na minitorze.(...)
0
Wykorzystując fakt, że Renault Zdunek Wybrzeże w ubiegłą niedzielę pauzowało, Krystian Pieszczek zdecydował się na start w barwach KSM Krosno jako gość. Swój występ ocenił na trójk(...)
0
Dziś mija 15 rocznica tragicznej śmierci Jacka Maraszka. 17 letni adept gdańskiego żużla zginął podczas swojego pierwszego treningu.(...)
0
Dobre wieści napłynęły z Opola. Kontuzja Krystiana Pieszczka nie okazała się na szczęście groźna. Lekarze wykluczyli u zawodnika złamanie nogi.(...)
0
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się krajowy finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów. Obok zawodnika Unii Leszno na podium stanęli Rafał Malczewski i Artur Czaja.(...)
0
Pechowo zakończył się dla Krystiana Pieszczka finał krajowych eliminacji do IMEJ. Junior Renault Zdunek Wybrzeża upadł w 14 biegu i nie jest zdolny do dalszej jazdy.(...)
0
Nie faworyt gospodarzy Krystian Pieszczek a Kamil Pulczyński triumfował w I rundzie Pomorskiej Ligi Młodzieżowej, która zakończyła się kilkadziesiąt minut temu.(...)
0
W najbliższy wtorek wystartuje w Gdańsku Pomorska Liga Młodzieżowa. Pierwsze zawody z tego cyklu rozpoczną się o godzinie 16:00.(...)
0
Ocenę ?5? wystawił zawodnikom Renault Zdunek Wybrzeża prezes tego klubu Robert Terlecki. Prowadzona przez niego drużyna pokonała u siebie Orła Łódź 52:38.(...)
0
Niesprzyjająca aura w dalszym ciągu nie pozwala większości klubom na organizację treningów. Zawodnicy szukają jazdy gdzie tylko się da. Czterech gdańszczan wybrało toruńską Motoare(...)
0
Zgodnie z wcześniejszymi założeniami dziś o 7:30 na torze Wybrzeża odbył się pierwszy trening.(...)
0
W dniu dzisiejszym Krystian Pieszczek zakończył treningi na torze w Krsko. W Słowenii junior Wybrzeża przebywał dwa dni.(...)
0
Krystian Pieszczek i Marcel Szymko wezmę udział w corocznym turnieju wielkanocnym rozgrywanym w niemieckim Neuenknick. (...)
0
Pomimo złego stanu toru, junior Wybrzeża Gdańsk Krystian Pieszczek zdecydował się na trening. (...)
0
Za miesiąc pierwsze spotkania ligowe na polskich torach. W przerwie zimowej dokonano wielu zaskakujących transferów. Ciekawy sezon zapowiada się także w I lidze. Która ekipa prezen(...)
0
Robert Miśkowiak i Krystian Pieszczek wyjadą już jutro na obóz kondycyjny wraz z pozostałymi kadrowiczami.(...)
0
Krystian Pieszczek zdecydował się podpisać aneks finansowy do umowy z Wybrzeżem i w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy gdańskiego klubu w I lidze. Po udanym debiutanckim (...)
0
Nadal nie wiadomo czy zielonogórski klub, po zakontraktowaniu Jarosława Hampela zakończył wzmocnienia na przyszłoroczny sezon.(...)
0
Krystian Pieszczek jest coraz bliżej pozostania w swoim macierzystym klubie z Gdańska. Jak się jednak okazuje, osobą Pieszczka są także zainteresowani w Zielonej Górze. Nie wyklucz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com