Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
0
Ostatnimi czasy wróbelki ćwierkały jakoby Krystaian Pieszczek przymierzany jest w przyszłym sezonie do wrocławskiego Betardu Sparty. Wszystko przez to, iż Pieszczek był widziany na(...)
0
Krystian Pieszczek w dniu wczorajszym zajął trzecie miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywanych w Bydgoszczy. Co do powiedzenia miał ten młody i ut(...)
0
Krystian Pieszczek z Lotosu Wybrzeże Gdańsk ponownie zwyciężył w drugim Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywanym ponownie w Tarnowie. Drugie miejsce z taka sama ilością punktów(...)
0
Dość niespodziewanie młodzi zawodnicy Lotosu Wybrzeża Gdańsk zdobyli srebrny medal Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Gdańscy juniorzy wykorzystali fakt, iż finał rozgryw(...)
0
Zawodnik Lotosu Wybrzeża Gdańsk wykorzystał w pełni atut swojego toru i wygrał finał Brązowego Kasku, gromadząc 14 punktów na koncie. Drugi był Piotr Pawlicki, zaś trzeci Kacper Go(...)
0
Tego dnia bowiem zaplanowano specjalną konferencję prasową na której ma zostać podane zestawienie, w którym jeździć będzie Lotos Gdańsk w przyszłym sezonie. Czy dojdzie do zakontra(...)
0
Wygraną z Krystiana Pieszczka zakończyła się wtorkowa runda Pomorskiej Ligi Młodzieżowej rozegrana na torze w Gdańsku. Młody gdańszczanin nie znalazł pogromcy, a za jego plecami up(...)
0
Jedni narzekają, że z powodu warunków panujących za oknami nie mogą rozpocząć treningów, inni wręcz przeciwnie - wykorzystują aurę by potrenować na lodzie. Tak też uczynili dwaj mł(...)
0
Trójka zawodników Wybrzeża zajęła trzy pierwsze miejsca we wtorkowej IV rundzie Pomorskiej Ligi Młodzieżowej w Gdańsku. Czwarte miejsce zajął zawodnik portalu Zuzelend.com - Damian(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com