KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
100
Już za dwa tygodnie zawodnicy z Grudziądza wyjadą na tor. Pierwsze jazdy podopieczni Roberta Kempińskiego odbędą w niemieckim Neuenknick, gdzie udaje się cały zespół żółto-niebiesk(...)
106
Wiadomo już, jak będzie wyglądał bus, którym "od toru do toru" będzie podróżował w nadchodzącym sezonie, Krystian Pieszczek - nowa twarz grudziądzkiego klubu. (...)
448
Sezon 2017 zbliża się wielkimi krokami. Władze MRGARDEN GKM Grudziądz wiedzą jak ważne jest odpowiednie poznanie się zawodników, dlatego też zdecydowali się wspomóc integracje. (...)
178
Żółto - niebieska drużyna znad Wisły wreszcie doczekała się nowego zawodnika. (...)
2
Renault Zdunek Wybrzeże zbuduje skład bez udziału szkoleniowca. Lista potencjalnych wzmocnień gdańskiego zespołu jest długa. Do Wybrzeża może trafić ktoś z grona: Dawid Lampart, T(...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
700
Dziś klub eKantor.pl Falubaz Zielona Góra poinformował o tym, że Krystian Pieszczek w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował jego barw, z którymi związany był przez ostatnie dw(...)
111
Sezon 2016 był nieudany dla Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Gdańszczanie przed sezonem zapowiadali walkę o finał Nice PLŻ, a ostatecznie zakończyli rozgrywki dopiero na szóstym mi(...)
3
Australijczyk, Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów po tym jak w dniu dzisiejszym zajął drugie miejsce w rozgrywanym na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gd(...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
0
W miniony piątek obchodził swoje 21 urodziny, nietrudno więc zgadnąć, czego sobie życzył. W najbliższą niedzielę stanie przecież do decydującej batalii o złoty medal Indywidualnych(...)
0
Zwycięstwem Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zakończył się niedzielny mecz o brązowy medal w Poznaniu. Podopieczni Marka Cieślaka pokonali Betard Spartę Wrocław 48:42.(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
116
Drużyna Esbjerg Viking triumfowała na własnym torze w czwartkowym półfinale duńskiej Superligi. Drugie miejsce zajęło Slangerup. Te dwie ekipy uzyskały awans do finału. Najlepiej p(...)
110
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończyły się niedzielne Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Na gdańskim torze drugie miejsce zajął Grigorij Laguta, trzeci był Pio(...)
219
Reprezentacja Polski w składzie : Bartosz Zmarzlik, Paweł Przedpełski, Krystian Pieszczek, Bartosz Smektała oraz obroniła przed chwilą tytuł Drużynowego Mistrza Świata Juniorów, kt(...)
0
3 września w Ostrowie odbędzie się kolejna edycja Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa.Wielkopolskim. Jedną z gwiazd tegorocznej odsłony będzie aktualny mistrz świata - Tai W(...)
165
Krystian Pieszczek zwycięża w Srebrnym Kasku po pasjonującej walce. Drugie miejsce dla Smektały, a po biegu barażowym trzecie miejsce zajął Adrian Gała. (...)
114
W sobotę w Rawiczu odbędzie się tegoroczna edycja Srebrnego Kasku. Przedstawiamy pełną listę startową jutrzejszych zmagań juniorskich. Na torze im. Floriana Kapały wystąpi czołówka(...)