Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Birmingham Brummies
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
103
Wczorajszego dnia Wybrzeże Gdańsk wygrało wyjazdowe spotkanie z Unią Tarnów 53:37. Niestety zwycięstwo zostało okupione kontuzją Krystiana Pieszczka, który sezon kończy ze złamaną (...)
0
MRGARDEN GKM Grudziądz nie może być zadowolony z wyników swoich krajowych liderów co przeradza się na obecną sytuacje w tabeli ligowej. Klub miał w założeniu włączyć się do walki o(...)
0
Bardzo nieprzyjemny poranek spotkał Krystian Pieszczka, żużlowca Zdunka Wybrzeża Gdańsk. Zawodnikowi skradziono z parkingu samochód, który był przeznaczony na sprzedaż. Za pomoc w (...)
44
W minionym sezonie Krystian Pieszczek był drugim, zaraz po Thorssellu najskuteczniejszym zawodnikiem Zdunka Wybrzeża Gdańsk. Przez cały ligowy sezon przywoził średnio nieco ponad 2(...)
23
Swindon Robins pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 66:24. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
21 września na torze w Gnieźnie odbędzie się Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej. GKSŻ podała listę zawodników, którzy wezmą udział w tej imprezie. Wyboru dokonano na podstawie średnich b(...)
0
Ipswich Wiches pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W drugim dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership Ipswich Witches pokonał na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 49:41. (...)
30
Remisem 45:45 zakończyło się spotkanie angielskiej SGB Premiership pomiędzy Kings Lynn Stars Ipswich Witches.(...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu SGB Premiership ekipa Belle Vue Aces pokonała na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 47:43. Pojedynek był niezwykle emocjonujący i dopiero ostatni (...)
0
PGG ROW Rybnik w meczu 6 rundy Nice 1. Ligi Żużlowej rozgromił na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 58:32. Dzięki tej wygranej Rybniczanie wysuwają się na prowadzenie(...)
9
Na stadionie w Łodzi rozegrano mecz Północ kontra Południe, w którym zobaczyliśmy największe gwiazdy Nice 1. Ligi Żużlowej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Południa 48(...)
405
Już 24 marca o godzinie 14:45 na łódzkiej Moto Arenie rozpocznie się mecz Północ-Południe, który oficjalnie otworzy w Polsce sezon 2019. Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawił(...)
261
Popularne „Wiedźmy” podpisały kolejny kontrakt na nadchodzący sezon. Nowy zawodnikiem Ipswich WItches został Krystian Pieszczek.(...)
109
Krystian Pieszczek w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował MrGarden GKM Grudziądz po mimo tego, że jeszcze przez rok ma ważny kontrakt z grudziądzkim klubem.(...)
0
Dzisiejszego popołudnia w Gdańsku rozegrano I Memoriał im. Henryka Żyty. (...)
0
Leicester Lions chcąc jeszcze liczyć się w walce o fazę play-off angielskiej SGB Premiership dokonał radykalnych zmian i zwolnił czterech zawodników, w tym m.in. Krystiana Pieszczk(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions poległa na własnym torze z Kings Lynn Stars 38:52. (...)
0
Poole Pirates pokonało dzisiaj na wyjeździe Leicester Lions 43:47. (...)
© 2002-2024 Zuzelend.com