Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
109
Krystian Pieszczek w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował MrGarden GKM Grudziądz po mimo tego, że jeszcze przez rok ma ważny kontrakt z grudziądzkim klubem.(...)
0
Dzisiejszego popołudnia w Gdańsku rozegrano I Memoriał im. Henryka Żyty. (...)
0
Leicester Lions chcąc jeszcze liczyć się w walce o fazę play-off angielskiej SGB Premiership dokonał radykalnych zmian i zwolnił czterech zawodników, w tym m.in. Krystiana Pieszczk(...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions poległa na własnym torze z Kings Lynn Stars 38:52. (...)
0
Poole Pirates pokonało dzisiaj na wyjeździe Leicester Lions 43:47. (...)
20
Po zaciętej walce w dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions minimalnie pokonał Wolverhampton Wolves 46:44. (...)
30
W ostatnim rozegranym dzisiaj spotkaniu angielskiej SGB Premiership po niezwykle zaciętej walce lepsi okazali się gospodarze, Wolverhampton Wolves, wygrywając z Leicester Lions 47:(...)
0
Po dotkliwej porażce jaką odniosła dzisiaj w godzinach popołudniowych, ekipa Leicester Lions zdołała sie zrewanżować Belle Vue Aces, odnosząc zwycięstwo 47:43. (...)
13
Dzisiaj w popołudnie na torze w Manchesterze rozegrano ligowe spotkanie pomiędzy miejscowym Belle Vue a Leicester Lions. Gospodarze dosłownie rozgromili Lwy 62:28. (...)
0
W jednym z dwóch dzisiejszych spotkań angielskiej SGB Premiership, Leicester Lions w derbach regionu pokonało na własnym stadionie Wolverhampton Wolves 47:43. (...)
233
W dzisiejszym spotkaniu angielskiej SGB Premiership Leicester Lions pokonał Rye House Rockets 53:37. (...)
0
W rosyjskim Bałakowo rozegrano dzisiaj przełożony z czwartku półfinał cyklu Speedway European Championship. W zawodach triumfował Ilja Czałow, który w biegu finałowym pozostawił w (...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu angielskiej SGB Premiership Leicester Lions uległo minimalnie na własnym torze Swindon Robins 44:46. (...)
0
Somerset Rebels pokonało dzisiaj na własnym torze Leicester Lions 47:43. W zespole gości z bardzo dobrej strony pokazał się Krystian Pieszczek, który w sześciu startach zdobył 12 p(...)
0
W spotkaniu angielskiej SGB Premiership Leicester Lions na własnym torze pokonało Somerset Rebels 55:35. W barwach Lwów z dobrej strony pokazał się Krystian Pieszczek, który w sześ(...)
106
W zawodach indywidualnych Friendship Speedway Trophy, które były jednocześnie ostatnimi jakie rozegrano w tym sezonie na torze w Krośnie, triumfował Krystian Pieszczek. Drugie miej(...)
100
W meczu szwedzkiej Elitserien pomiędzy Masarna Avesta a Lejonen Gislaved, gospodarze zdeklasowali gości 67:23. W zespole Lwów jedynie Chris Holder nawiązał walkę z zawodnikami Masa(...)
107
Toruńscy kibice mieli nareszcie okazję do radości bowiem Get Well Toruń pokonał w derbach MRGARDEN GKM Grudziądz 49:41. „Anioły” tym zwycięstwem oddalili widmo spadku z PGE Ekstral(...)
42
Ekipa toruńska nadal ma szanse na pozostanie w lidze. Tym razem o ekstraligowy byt walczyć będzie przed własną publicznością gdzie podejmnie MRGARDEN GKM Grudziądz. W tym meczu po(...)
0
Już w najbliższą niedzielę dojdzie do pierwszych derbów Kujaw i Pomorza. Na stadionie przy Hallera w Grudziądzu, miejscowy GKM podejmie Get Well Toruń. Dla torunian będzie to kolej(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com