Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
KRYSTIAN PIESZCZEK - Wiadomości
0
Zwycięstwem Krystiana Pieszczka zakończył się rozegrany w piątek na torze w Gnieźnie ćwierćfinał IMP. Miejsce drugie zajął kapitan GTM Start Mirosław Jabłoński, a trzeci sklasyfiko(...)
3
Get Well Toruń pokonał na swoim torze MRGARDEN GKM Grudziądz 56:34. W ekipie toruńskiej z bardzo dobrej strony pokazał się Grzegorz Walasek zgłaszając bardzo wyraźnie chęć do jazdy(...)
0
W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrany ostatni sparing przez Get Well Toruń. Tym razem rywalem torunian będzie MRGARDEN GKM Grudziądz. (...)
0
Kapryśna aura odebrała zawodnikom możliwość trenowania na własnym obiekcie.(...)
1
2 kwietnia w sali sportowo-widowiskowej na osiedlu Lotnisko cała drużyna żółto-niebieskich zaprezentuje się swoim fanom.(...)
225
Jeśli nie jesteście jeszcze znudzeni informacjami o pierwszych żużlowych szprycach w Ostrowie, to... donosimy czym prędzej, że kolejnym zawodnikiem, który rozpoczął treningi, jest (...)
100
Już za dwa tygodnie zawodnicy z Grudziądza wyjadą na tor. Pierwsze jazdy podopieczni Roberta Kempińskiego odbędą w niemieckim Neuenknick, gdzie udaje się cały zespół żółto-niebiesk(...)
106
Wiadomo już, jak będzie wyglądał bus, którym "od toru do toru" będzie podróżował w nadchodzącym sezonie, Krystian Pieszczek - nowa twarz grudziądzkiego klubu. (...)
448
Sezon 2017 zbliża się wielkimi krokami. Władze MRGARDEN GKM Grudziądz wiedzą jak ważne jest odpowiednie poznanie się zawodników, dlatego też zdecydowali się wspomóc integracje. (...)
178
Żółto - niebieska drużyna znad Wisły wreszcie doczekała się nowego zawodnika. (...)
2
Renault Zdunek Wybrzeże zbuduje skład bez udziału szkoleniowca. Lista potencjalnych wzmocnień gdańskiego zespołu jest długa. Do Wybrzeża może trafić ktoś z grona: Dawid Lampart, T(...)
376
W tym roku okres transferowy rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie (1-14 listopada). Pomimo to żużlowcy już sondują rynek i składają nieoficjalne zapytania na starty w danym klubi(...)
700
Dziś klub eKantor.pl Falubaz Zielona Góra poinformował o tym, że Krystian Pieszczek w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował jego barw, z którymi związany był przez ostatnie dw(...)
111
Sezon 2016 był nieudany dla Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Gdańszczanie przed sezonem zapowiadali walkę o finał Nice PLŻ, a ostatecznie zakończyli rozgrywki dopiero na szóstym mi(...)
3
Australijczyk, Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów po tym jak w dniu dzisiejszym zajął drugie miejsce w rozgrywanym na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gd(...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
0
W miniony piątek obchodził swoje 21 urodziny, nietrudno więc zgadnąć, czego sobie życzył. W najbliższą niedzielę stanie przecież do decydującej batalii o złoty medal Indywidualnych(...)
0
Zwycięstwem Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra zakończył się niedzielny mecz o brązowy medal w Poznaniu. Podopieczni Marka Cieślaka pokonali Betard Spartę Wrocław 48:42.(...)
118
W piątek na torze w Pardubiacach odbył się drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. W zawodach najlepszy okazał się Dimitri Berge. Drugie miejsce zajął Patrick Hanse(...)
0
W niedzielę 16 września zostanie rozegrana druga runda Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Tym razem areną zmagań będą czeskie Pardubice. Zawody rozpoczną się o godzinie 19:(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com