Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LACZYNSCY CARBON START GNIEZNO - Wiadomości
0
W pierwszym meczu 10 kolejki Nice PLŻ, Łączyńscy Carbon Start Gniezno podejmie Orła Łódź. Poprzednie spotkanie tych drużyn skończyło się wynikiem 50:40 dla łodzian. Będzie to bardz(...)
0
W 10 kolejce Nice PLŻ, Łączyńscy Carbon Start Gniezno podejmie na własnym torze Orła Łódź, Lokomotiv Daugavpils zmierzy się ze Speedway Wandą Instal Kraków, a w ostatnim meczu dnia(...)
0
W dniu dzisiejszym zarząd Łączyńscy Carbonu Startu Gniezno złożył rezygnację z pełnionych funkcji! Również do dymisji podał się skład szkoleniowy - trener Janusz Ślączka i menedżer(...)
0
9 kolejka Nice PLŻ, to przede wszystkim starcie na szczycie tabeli pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią Ostrów, a Lokomotivem Daugavpils. Gospodarze rzutem na taśmę wygrali 4(...)
0
W Bydgoszczy zespół gospodarzy pewnie pokonał zespół z Gniezna oraz zapewnił sobie punkt bonusowy.(...)
0
21 czerwca odbędzie się 9 kolejka Nice PLŻ. MDM Komputer Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów podejmie Lokomotiv Daugavpils, Speedway Wanda Instal Kraków zmierzy się z ŻKS ROW Rybnik, a napr(...)
0
W najbliższą niedzielę (21. czerwca) żużlowcy Polonii Bydgoszcz zaprezentują się na własnym torze w meczu z drużyną Łączyńscy-Carbon Start Gniezno. Już teraz zapraszamy wszystkich (...)
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Polonią Bydgoszcz, a zespołem Łączyńscy Carbon Start Gniezno. Dziś poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.(...)
0
W 8 kolejce Nice PLŻ oglądaliśmy tylko 2 spotkania, jednak były one bardzo wyrównane i stały na wysokim poziomie. Orzeł Łódź pokonał Polonię Bydgoszcz 50:40, a Łączyńscy - Carbon (...)
0
Junior Falubazu Zielona Góra nie dokończył zawodów ligowych w Gnieźnie, gdzie miejscowy Łączyńscy-Carbon podejmowali Speedway Wandę Instal Kraków. Zawodnik został odwieziony do szp(...)
0
W najbliższą niedzielę w Gnieźnie w ramach 8. kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej spotkają się Łączyńscy Carbon Start Gniezno i Speedway Wanda Instal Kraków. (...)
0
Portal ZUZELEND.com zaprasza wszystkich kibiców do śledzenia relacji na żywo z półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Gnieźnie.(...)
0
W 6 kolejce nie było zbyt wielu emocji. Jednym trzymającym w napięciu meczem było starcie Speedway Wandy Instal Kraków z Polonią Bydgoszcz. Krakowianie pokonali przyjezdnych 46:45 (...)
0
Pojedynek, który docelowo miał być rozegrany w najbliższy czwartek został przeniesiony na 19 lipca ze względu na rozgrywany w Gnieźnie Półfinał Drużynowego Pucharu Świata. (...)
0
W 6. kolejce Nice PLŻ Lokomotiv Daugavpils na własnym obiekcie gościć będzie drużynę Łączyńscy Carbon Startu Gniezno. W środę poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie.(...)
0
ŻKS ROW Rybnik potwierdził ekstraligowe aspiracje. Pokonali oni bowiem drużynę Startu Gniezno na ich torze 42:48. Jak zawsze, zawodnikom w parkingu towarzyszyła kamera Rybnickiego (...)
0
W 5 kolejce Nice PLŻ wiele się działo. Były to spotkania, w których wielu zawodników doznało różnych kontuzji. W tej kolejce nastąpiło także złamanie zasady, zgodnie z którą zazwyc(...)
0
Łączyńscy-Carbon Start Gniezno ulegli na swoim torze drużynie ŻKSu ROWu Rybnik 42:48. Ekipa z Górnego Śląska była stawiana w roli faworyta i udowodniła to już na samym początku mec(...)
0
W 14. wyścigu meczu Łączyńscy Carbon Start Gniezno - ŻKS ROW Rybnik doszło do fatalnie wyglądającego wypadku, w którym udział brali Norbert Kościuch, Adrian Gomólski i Kacper Woryn(...)
0
W 14. wyścigu meczu Łączyńscy Carbon Start Gniezno - ŻKS ROW Rybnik doszło do fatalnie wyglądającego wypadku, w którym udział brali Norbert Kościuch, Adrian Gomólski i Kacper Woryn(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com